Doç. Dr. Basri Çakıroğlu

Üroloji - İstanbul - Ümraniye

Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

Randevu Al 0 (850) 433 42 66

Doktorun Adresi

Alemdağ Cad. Siteyolu Sok. No: 7-9  Ümraniye, İstanbul
Hisar Intercontinental Hospital

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Basri Çakıroğlu Hakkında

Basri Çakıroğlu Kimdir?

Doç. Dr. Basri ÇAKIROĞLU, 1969 yılında Samsun’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimin ardından 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2002 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur.

Samsun Ayvacık Sağlık Ocağı, Samsun Çarşamba Sağlık Ocağı, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Giresun Şebinkarahisar Devlet Hastanesi’nde görev yapmış olan Doç. Dr. Basri ÇAKIROĞLU, mesleki çalışmalarına Hisar Intercontinental Hospital'da devam etmektedir. Ayrıca kendisiiyi derecede İngilizce bilmekte olup birçok mesleki derneğe üyedir.

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Üriner Tıkanıklık
 • Vezikoüretral Reflü
 • Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)
 • Prostat Infeksiyonu
 • Idrar Yolları Iltihabı
Tedaviler
 • Abdominal ultrasonografi
 • Keratinin kan testi
 • Böbrek ultrasonu
 • Lazerle prostat cerrahisi
 • Perkütan böbrek cerrahisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 42 66
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Basri Çakıroğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lya..
Zamanlama
İlgi
Ortam

gerek eşimin ameliyatında gerek benim gebeliğimde taş düşürme yaşadığım anlardaki yardımları,ilgisi için çok teşekkür ediyoruz çok tecrübeli biri iyi ki rastlaştık. 02-07-2018

et..ĞLU

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 28-11-2016

..

Hocamız çok başarılı kendisini kutluyoruz 16-01-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Basri Çakıroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Basri Çakıroğlu Cevapladığı Sorular

 • Üretra darlığı

  Merhaba hocam ben yaklaşık 10 ay önce üretra darlığından ilk defa ameliyat oldum şuan yine daraldı idrar akım hızı ort. 10 ve doktor kapalı ameliyat sonrasında da kendim hergün sonda takıp çıkarmamı söyledi bunun başka darlıklara yol açabileceğini duydum bu doğrumudur ve bu işlem yapılmalı mıdır siz... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Basri Çakıroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Sperm analizi

  Volüm : 3,5 ml renk : opelesan likefaksiyon hızı :60' ph: 7,5 hareket oranları 30' : %40 60' : %35 120' : %20 sperm morfolojisi normal yapılı : %40 baş anomilisi : %35 kuyruk anomilisi : %20 mikrosefal : %5 sperm sayisi 1cc ' de : 45 milyon total : 157,5 milyon lökosit sayısı : 400 bin mikroskopi: h... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Basri Çakıroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Basri Çakıroğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Basri Çakıroğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 42 66

Doç. Dr. Basri Çakıroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Basri Çakıroğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Basri Çakıroğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Basri Çakıroğlu hangi kurumlar Basri Çakıroğlu ile anlaşmalı?
Doç. Dr. Basri Çakıroğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Halkbank , Şekerbank , Akbank , TC Merkez Bankası , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , Ziraat Bankası )

Doç. Dr. Basri Çakıroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Basri Çakıroğlu Hisar Intercontinental Hospital Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Basri Çakıroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Basri Çakıroğlu Üroloji, uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Keratinin kan testi, Böbrek ultrasonu, Lazerle prostat cerrahisi, Perkütan böbrek cerrahisi, İdrar yolu darlıkları, İntravenöz pyelografi ( ivp ), İntravenöz ürografi alanlarında hizmet veriyor ve Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Prostat Infeksiyonu, Idrar Yolları Iltihabı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Basri Çakıroğlu için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Basri Çakıroğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Basri Çakıroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Basri Çakıroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Basri Çakıroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.