Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan, Adıyaman, Dil Konuşma Bozuklukları

Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan

Dil Konuşma Bozuklukları - Adıyaman

Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ia..ık

Güler yüzlü ve samimi tavırlarıyla çocuklarla iletişim kurabilen ve bu sayede olumlu sonuçlar veren alanında başarılı bir terapist:) 23-02-2020

a..a

Nezaketi ve iletişimi çok iyiydi kısa zaman da kekemelik tedavisinde olumlu sonuç aldım doktorumuza çok teşekkür ederiz 25-01-2020

f..lu

Terapistimizden çok memnunuz. Özellikle güleryüzlü ve sıcakkanlı olması kendisini çocuklara sevdiriyor ve terapiyi kolaylaştırıyor. Terapiden de çok memnunuz, değişim farkedilir derecede 25-01-2020

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti S Bozan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti S Bozan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Yutma bozuklukları / vital stimülasyon, Ses bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti S Bozan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Sena Nur Bozan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti S Bozan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.