GG
Soru Sahibi
7 Temmuz 2020 13:35

Lütfen yardım edin

İyi günler hocam 4 yaşındaki oğlumun Ailesel Akdeniz ateşi hastalığı şüphesi ile detaylı genetik testi yapıldı.Bu sonuçta (PRF1 geninde p.Ala91Val(C.272 C>T) Heterozigot çıktı.Bu ne demek HLH hastalığı ile ilgili mıdır lütfen yardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)

Lutfen detayli test sonucunuzu aliergun@gazi.edu.tr adresine gonderiniz Ayrica ailede boyle bir durum olup olmadigini Dosya bilgilerini de tarayip gonderiniz Bu arada Antepte hem universite hem de devlet hastanesinde deneyimli meslektaslarim da vardir

8 Temmuz 2020 08:43