Uzm. Psk. Karin Natan, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Psk. Karin Natan

Psikoloji - İstanbul

Davranış Bozuklukları, Altını Islatma Problemi, Okul Korkusu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Adnan Saygun Cad. No: 21/H  Beşiktaş, İstanbul
Psikoklinik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Karin Natan Hakkında

Karin Natan Kimdir?

Uzm.Psk. Karin NATAN, lisans eğitimini 2001 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlayarak Psikolog ünvanı almıştır. Lisans eğitiminin ardından Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji, İnsan Bilimleri ve Psikoloji Yüksek Lisans Programı’ndan, Zihinsel Engelli Çocuğu Olan ve Zihinsel Engelli Çocuğu Olmayan Annelerin Depresyon ve Kaygı Düzeyleri ‘ tez çalışmasıyla uzmanlığını almıştır.

2001 – 2002 yılları arası Unilever “Kadınları Koruma Derneği” Psikolojik Danışmanlık Projesi, 2002 – 2004 yılları arası Canım Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde, 2004 – 2008, Yağmur Çocuklar Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde, 2016 yılında Işık Üniversitesi'nde görev yapmış olan Uzm.Psk. Karin NATAN, 2017 yılından itibaren Psikoklinik Psikoloji ve Psikiyatri Merkezi'nde danışanlarına hizmet vermektedir.

Profesyonel Eğitimler:

2000-2001 yılları arasında Marmara Üniversitesi Hastanesi Çocuk Psikiyatrisi Bölümü’nde Prof. Dr. Yankı Yazgan yönetiminde Çocuk Psikiyatrisi Stajı’nı ve La paıx Fransız Akıl Hastanesi’nde kapalı ve açık servislerde Yetişkin Psikiyatrisi Stajı’nı tamamladı.

2003 yılında WISC-R (Weschsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği), Denver II Gelişim Tarama Testinin eğitimini tamamladıktan sonra uygulama sertifikalarını almıştır.

2005-2008 yılları arasında Doç.Dr. Hanna Nita Scherler’den Gestalt Terapi eğitimini tamamladı.

2006 yılında Psk. Füsun Aygölü’nun verdiği Rorschach Mürekkep Testi ve Kişilik analizi testini tamamladı.

2007 yılında Bilişşel Davranışçı Terapi süpervizyonunu Dr. Emel Stroop ‘tan  aldı.

2007 yılında Psk. Füsun Aygölü tarafından düzenlenen oyun terapisi seminerine katıldı.

2007 yılında Maria Montessori Training Organisation (London) tarafından düzenlenen A.M.I Children’s House Assitant sertifikasını aldı.

2011 yılında Yrd. Doç.Dr. Elif Göçek tarafından düzenlenen oyun terapisi eğitimlerini tamamladı.

2011 yılında Psikolojik Testler Derneği Başkanı Uzman Psk. Mutlu Hacıosman’dan  Bender- Gestalt Algı ve Koordinasyon Testi1-2, Benton Görsel Bellek Testi, Burdon Dikkat Testi, Gessel Gelişim Figürleri Testi, Good-Enough Hariss, Metropolitian Okul Olgunluğu testi, Peabody Resim-Kelime Testi,Porteus Labilentleri, R.B Cattal 2A Testi, Aleksander Pratik Yetenek Testi,C.A.T, Louısa Düss Psikoanalitik Hikayeler Testi ve Frostig Görsel Algı ve Koordinasyon testlerinin uygulacı sertifikalarını aldı.

2011 yılında Cinsel Sağlık, Evlilik ve Aile Danışmanlığı Derneği’nden (CİSEAD) aile terapisi sertifikasını aldı.

2012-2013 yılında Uluslararası Oyun Terapisi Derneği’nin (APT) kayıtlı oyun terapisti (Registered play therapist) olan, Klinik Psikolog, Psikoterapist Reyhana Seedat ile Oyun Terapisi Sertifika programı eğitimine katıldı. Çocuk Merkezli Oyun Terapisi (Client Centered Play Therapy) ,Filial terapi (Filial Therapy) ,Gelişimsel Terapi Yöntemleri (Developmental Touch Therapy) ,Dışa Vurumcu Oyun Terapi Yöntemleri (Expressive Play Therapy) ,Sanat Terapisi (Art Therapy) , Kum Terapisi (Sand Therapy) , Kukla Terapisi (Puppet Interview), Travmatize Olmuş Çocuklarla Oyun Terapisi (Play Therapy with Traumatized Children ), Kısa Dönem Oyun Terapisi, (Short Term Play Therapy), Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu Olan Çocuklarla Oyun Terapisi (adhd Techniques and Strategies) yöntemlerinin uygulama sertifikilarını aldı.

2014 yılında Uzman Klinik Psikolog Emre Konuk ile EMDR1. Düzey ve EMDR 2. Düzey eğitimlerini aldı . Prof. Dr. Ümran Korkmazlar ‘dan EMDR ve hikaye teknikleri uygulamalarına katıldı ve çocuk, ergen ve yetişkinlere EMDR terapisi uygulamaya başladı. Prof. Dr. Ümran Korkmazlar ile , Soma mağdurlarına uyarlanan “Çocuklarla Grup EMDR” eğitimini tamamladıktan sonra Haziran 2014’te, EMDR HAP gönüllüsü olarak Soma’damaden kazası geçirmiş çocuklar ve aileleriyle bireysel ve grup terapilerini yürütmüştür.

2015 yılında Klinik Psikolog Reyhana Seedat tarafından ‘Çocuklarla Oyun Terapisi ve EMDR’eğitimi almıştır.

2015 yılında EMDR Milano Kongresine katılmıştır.

2016 yılında WISC-4 eğitimini tamamlamıştır.

2016 Haziran ayında Hollanda, The Hague ‘da yapılan EMDR kongresine katılmıştır.

 

 

 

 

Diploma aldığı kurum

 • MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05 2001

Tecrübe: 19 yıl 5 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Unilever kadinlari koruma derneği
  05 2001 - 05 2002
 • Canıım psikolojik danışmanlık merkezi
  05 2002 - 05 2004
 • Yağmur Cocuklar Psikolojik danışmanlik merkezi
  05 2004 - 05 2008
 • Ekipnormarazon Eğitim ve Danışmanlik Merkezi
  05 2008 - 05 2017
 • Işık üniversitesi uzman psikolog öğretim görevlisi
  05 2016 - Şu Anda

Psikolog Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..türk

Oyun terapisi diyorsanız karin natan diyorum. oyun terapisi alanında uzman işini iyi yapan bir psikologdur karin hanım. aynı zamanda gerek sizinle gerek çocuklarla çok iyi anlaşan iletişimi kuvvetli güler yüzlü ve canayakın birisi olması sebebiyle, rahatlıkla güvenerek kendisiyle iletişime geçebilirsiniz :) 21-12-2017

..iz

Uzman psikolog karin natan hanımefendiye teşekkürlerimi iletmek istiyorum. çocuğumuzu götürmüştük bir süre önce ve çok memnunuz ilgilenmesinden terapilerinden. çocuğunuz için iyi bir uzman arayışınız varsa uzman psikolog karin natan doğru kişidir 15-08-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Karin Natan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Karin Natan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. K Natan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Karin Natan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. K Natan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Karin Natan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Karin Natan Psikoklinik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Karin Natan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Karin Natan Psikoloji, uzmanıdır. Davranış bozuklukları, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, Bender gestalt motor algı testi, Gessell gelişim testi, Denver gelişim testi, Cat, Louisa duss, Fobilerden kurtulmak, Kaygı bozuklukları, Çocuk ve ergen terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Davranış Bozuklukları, Altını Islatma Problemi, Okul Korkusu, Dürtü Kontrol Bozukluğu, Takıntı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Karin Natan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Karin Natan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Karin Natan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. K Natan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Karin Natan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. K Natan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.