Uzm. Psk. Havvanur Öztürk

Psikoloji - İstanbul

Anksiyete Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk

Takvim talep et Değerlendir

Psikologun Adresi

Abdi İpekçi Cad. No: 57 Reasürans Han E Blok Kat: 7 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Psk. Havvanur ÖZTÜRK

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Havvanur Öztürk Hakkında

Havvanur Öztürk Kimdir?

Uzm. Psk. Havvanur ÖZTÜRK, Samsun’da doğmuştur. 2007 yılında Strasbourg, Louis Pasteur Üniversitesi, Psikoloji bölümünü bitirerek Psikolog unvanı almıştır. 2009 yılında ise yine aynı üniversitede Gelişim Psikolojisi ‘Çocukluk ve Yetersizlik’ konusunda lisansüstü derecesini almıştır.

2010- 2016 yılları arasında, modern psikiyatri uygulamaları alanında öncü olan Özel Fransız Lape Hastanesi'nde Uzman Psikolog olarak görev yapmış olan Uzm. Psk. Havvanur ÖZTÜRK, aynı zamanda son iki yıl hastanenin koordinatör psikolog görevini de başarıyla sürdürmüştür. 2016 yılından beri mesleki çalışmalarına Nişantaşı'nda bulunan Doktorlar Merkezi'nde  devam etmektedir.

Anksiyete Bozuklukları (panik atak, yaygın anksiyete bozukluğu, sosyal fobi, özgül fobiler, travma sonrası stres bozukluğu), Obsesif Kompülsif Bozukluk, Depresyon ve Kişilik Bozuklukları (sınırda kişilik bozukluğu, narsistik kişilik bozukluğu, bağımlı kişilik bozukluğu…) alanlarında Bilişsel Davranışçı Terapi yönelimli çalışmalar yapmakta olan Uzm. Psk. Havvanur ÖZTÜRK, Sistemik metod yaklaşımı ile Aile Terapisi de uygulamaktadır. Ayrıca kendisi, Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
  • Diğer
İlgilendiği Hastalıklar
  • Anksiyete Bozuklukları
  • Panik Atak
  • Obsesif Kompulsif Bozukluk
  • Kişilik Bozuklukları
  • Aile Terapisi

Havvanur Öztürk Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Havvanur hanım ile insanlığa olan sevgi ve güvenimi kaybettiğim için görüşmeye başladım. Kendisi yaşadıklarımın özgüven eksikliği ve değersizlik kaynaklı olduğunu saptayıp bu yönde terapi uyguladı. Sayesinde kendini korumaya almayı bilen hayata daha objektif bakan biri oldum. Gördüm ki ben kendime güvenince insanlara ne kadar güvenmem gerektiğini de kavrayabilen biri oldum. Ne kadar teşekkür etsem az. 25-11-2017

ra..utçu

Çok değerli Havvanur Hanım İle 2015 bahar aylarında Fransız Lape Hastanesinde tanıştık. Ölü bakan gözlerime ısrarla, emekle, ilgiyle işleye işleye can katan, kendisini hayal kırıklığına uğrattığımda ise yüzünde gördüğüm sahiplenilmişlik hissine çok uzun süre tutunduğum, duyduğum şükranın bu dünyada hiçbir maddi karşılığı olmadığını düşündüğüm, saygı duyduğum çok profesyonel bir terapist. İçimde derinlerde kalan sevgiyi, neşeyi, kendi deyimi ile 'bıcır bıcır'lığı, hayat enerjisini, devam edebilme gücünü en önemlisi kim olduğumu ve kim olmak istediğimi bana hatırlatan, hayatımın en büyük dönüm noktasında karşıma çıkan en büyük şansım. İnatla çocuk kalışlarımı, nazımı, şımarıklığımı, geri dönüşlerimi, söz dinlemeyişlerimi çektiği için teşekkür borçluyum. Çok sabırlı ve idealist olduğunu gözüm kapalı söyleyebilirim. Kritik anlarımda hala zihnimdeki Havvanur Hanım'a sığındığımdan emin olabilirsiniz. Her şey için çok teşekkür ederim Havvanur Hanım harika bir terapist ve harika bir insansınız. Bir gün bir yerde tekrar görüşmek dileğiyle, dünyanın tüm güzellikleri sizinle olsun. 01-08-2016

e..an

Aslında nerden,nasıl başlasam bilmiyorum.Havvanur Hanımla ilk tanıştığımızda ciddi öfke kontrol sorunum,uzun senelerdir süregelen ağır bir depresyonum ve daha bir çok sorunum vardı.2 sene olmak üzere ve o kadar çok yol katettik ki birlikte şu an ben bile bu halime inanamıyorum.İlgisi,alakası,kendisinden aldığım pozitif enerji ve en önemliside bunu sadece iş olarak değil faydalı olabilmek adına yaptığını görmek-bilmek gerçekten insanı daha fazla çabalamaya itiyor.Şu anda olaylara çok farklı açılardan bakabiliyorum,en önemlisi kendimi objektif bir şekilde eleştirip kendim adına doğruyu yanlışı farkedebiliyorum ve bunlar tabi ki benim için başardığımız bir kaç örnek o kadar. Bütün çabalarımızın sonuç verdiğini görebilmek çok ayrı bir mutluluk.Havvanur Hanımı iyi ki tanımışım ve bu yolda birlikte ilerliyoruz gerçekten minnettarım.. 22-04-2016

al..lebi

Önceden içme kapalı kendine değer vermeyen her şeyden kendini suçlayan insandım Havanur hanımın sabrı anlayışı Güler yüzü sayesinde kendini seven ayakların üzerinde sağlam duran bir insan odum süper bir doktor 18-04-2016

gahan..zılpınar

İnsan hayatı sürekli bir tekdüzelik içerisinde ilerlemiyor, bu süreçte inişler çıkışlar var olabiliyor. Bazen öyle bir noktaya geliniyor ki sanki bu olumsuzlukların, sorunların hiç bitmeyeceğini düşünür hale geliyoruz ve bu çukurdan hiç çıkamayacağımızı ve o düzlüğü hiç göremeyeceğimizi zannedebiliyoruz, en kötüsü de artık bir çıkış yolunun olmadığını düşünerek kendimizi oraya hapsediyoruz. İşin en kötü yanı da bunların bir çözümünün olmadığını düşünmek ya da bu çözümden habersiz olmak. Kimi zaman en yakın arkadaşımızın, kimi zaman da ailemizin bize bu konularda yardımcı olabileceğini düşünebiliriz ne var ki onlar sorunlara tarafsız bir gözle bakamadıkları için çözüm üretemeyebilirler ve hatta bazen de sorunun bir parçası da olabilirler. Bu noktada çaresizlik, yalnızlık, hayattan zevk almama, hayatın anlamsızlaştığını ve hiç kimsenin bize değer vermediğini ve aynı zamanda bizi kimsenin anlamadığın düşünürüz. Burada yapılacak ilk iş bir uzmandan yardım almak. İşte benim hikayem de tam burada başlıyor. İçine kapanık, arkadaş çevresi olmayan, birçok takıntısı olan, asosyal, kendisini ifade etmekten çekinen, mutsuz biriydim ta ki Havvanur Hanım ile terapilere başlayıncaya kadar. Terapinin ilerleyen zamanlarında gördüm ki yola doğru kişiyle çıkmışım. Bu terapi sürecinde Havvanur Hanım sadece bende var olan sorunları çözümüne yardımcı olmakla kalmadı aynı zamanda hayata bakış açımı da değiştirdi ve sanırım en önemlisi de buydu nedeni ise artık sorunlarla karşı nasıl başa çıkmam gerektiği ve onları nasıl yönetebilmem konusunda bana yol göstermesi. Sıcakkanlı ve güler yüzlü biri danışanlarına ve yakınlarına karşı oldukça ilgili. Destek almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.Bu sorunlarımın üstesinden beraber geldiğimiz ve beni bu yolda hiç yalnız bırakmayan ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Havvanur Hanıma çok teşekkür ediyorum. 16-04-2016

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Havvanur Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Havvanur Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. H Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Havvanur Öztürk için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. H Öztürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Havvanur Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Havvanur Öztürk Psk. Havvanur ÖZTÜRK bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Havvanur Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Havvanur Öztürk Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Anksiyete Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Kişilik Bozuklukları, Aile Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Havvanur Öztürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Havvanur Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Havvanur Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. H Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Havvanur Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. H Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.