Uzm. Psk. Dan. Fatih Fidan, Antalya, Psikoloji

Uzm. Psk. Dan. Fatih Fidan

Psikoloji - Antalya

Vajinismus (Vajinusmus), Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Etiler Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No:63 Askeroğlu İş Merkezi **** (Mark Antalya Avm Yakınındaki Antalya Büyükşehir Belediyesi Çapraz Karşısı, Mevlana Köprüsünün Altından Geçince Kvk Servisinden Sonraki 3. Bina) Muratpaşa/ANTALYA  Muratpaşa, Antalya
Psikodr Uzm. Klinik Psikolog Fatih FİDAN

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Nakit

Hakkında

Fatih Fidan Kimdir?

Uzm. Psk. Dan. Fatih FİDAN, 1980 yılında Kahramanmaraş'ta doğmuştur. 

İlk ve Orta öğretimini K.Maraş’ta tamamladı.Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik eğitimine Dokuz Eylül Üniversitesinde 2001 yılında başladı. 2005 yılında Buca Eğitim Fakültesinden mezun oldu.Üniversite yıllarında; Klinik Psikoloji, Özel Eğitim, İlk ve Orta öğretim de Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik stajlarını başarıyla tamamladı. 2016 yilinda Klinik Psikoloji yuksek lisansini tamamlayarak uzman klinik psikolog olmuştur.

-2005-2008 yılları arasında İzmir’de Psikolojik Danışman ve Rehber olarak görev yaptı.

-2008-2009 yılları arasında 8. Mknz. P.Tuğ. Kom. Yrd.’da Rehberlik Merkezinde Uzman Psikolojik Danışman olarak görev yaptı.

-2009-2011 yılları arasında Mersin Adliye Sarayı Çocuk Mahkemesinde Pedagog olarak görev yaparken ergenler hakkında sosyal inceleme raporları hazırlamıştır.

-2011-2014 yılları arasında İstanbul Adliyesi Aile Mahkemesinde görev yaptıktan sonra şimdi Antalya Adliyesi Aile Mahkemelerinde Pedagog olarak boşanma ve çocuğun velayeti konusunda ebeveyn ve çocuklar ile görüşmeler yaparak aile mahkemesi hakimine görüş bildirmektedir.

Ayrıca Aile Danışmanlığı Eğitim programlarında Eğitmen olarak katılım sağlamaktadır.

Çalışma Alanı :

Aile ve Çift Terapisi,

-Cinsel Terapi

-Çocuk Odaklı Aile Terapisi

-Ergen ve Yetişkin Terapisi,

-Eğitim danışmanlığı(Sınav kaygısı, Motivasyon, Aile Bilgilendirmesi)

-Kişilik Bozuklukları ve Anksiyete Bozuklukların da Bütüncül Psikoterapi

Hipnoterapi

Uzm. Psk. Dan. Fatih FİDAN, mesleki çalışmalarına Antalya'da bulunan Aura Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nde devam etmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

mrüt..

Bilinçli birer anne baba olmak adına danışmanlığına başvurduk ve beklentimizin üstünde karşılığını aldık. Fatih Fidan mesleği konusunda kendini geliştirmiş ve daha da geliştirmek için elinden geleni yapan bir doktor. En doğru hareketler için bizi çok güzel bir şekilde yönlendirdiğine inanıyorum. Antalya ve çevresinde olanlara önerebileceğim bir isim. Teşekkürler Fatih bey. 20-03-2017

Uzm. Psk. Dan. Fatih FIDAN

- 04.01.2018

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

n..

Bende bir çok insan gibi sınav kaygısı yaşıyordum. Ailem destek almamı istemesine rağmen bir süre kabul etmedim ama en sonunda yararıma olduğuna karar verip Fatih beyden destek almaya başladım. Bu kararı vermek ile çok güzel bir şey yaptığımı şuan anlıyorum. Hayatımın gidişatını Fatih Fidan sayesinde değiştirdim bence. Her şey için çok teşekkür ediyorum. 29-07-2016

Uzm. Psk. Dan. Fatih FIDAN

- 04.01.2018

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Dan. Fatih Fidan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.