Uzm. Psk. Ceyda Örek

Psikoloji - İzmir
4.9

Çocuk Gelişimi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Aile Terapisi

“karanlık ve yalnız kalmakla ilgili korkularım vardı. bu konuda terapi aldım. yaklaşık 4 ay düzenli g...” Devamı

Psikoevim Psikoloji Merkezi
Cemal Gürsel Caddesi No:97 Daire:4 Bostanlı Karşıyaka/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Agorafobi Aile Danışmanlığı Aile Terapisi Aile İçi İletişim Sorunları Akran Zorbalığı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Diploma Aldığı Kurum

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.2018
Deneyim: 4 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Çocuk Gelişimi Çocuk - Ergen Psikolojisi Aile Terapisi Oyun Terapisi Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Devamı

Deneyimler

Psikoevim Psikoloji Merkezi (2018 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 23 34

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
YY
Yağ*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
25 gün önce
Fobi
Psikoevim Psikoloji Merkezi

karanlık ve yalnız kalmakla ilgili korkularım vardı. bu konuda terapi aldım. yaklaşık 4 ay düzenli görüştük. şimdi kendimi daha kontrollü hissediyorum. tüm yardımları için Ceyda hanıma tesekkür ederim. Ben kendisiyle gerçekleştirdiğim seanslardan çok verim aldım

FY
Fır*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
25 gün önce
Bilişsel Davranışçı Terapi
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Ceyda hanim sorunumu dikkatlice dinledi. Aciklamalari bana guven verdi. Kendisiyle uzun sureli terapi yolculugunda kendime dair onemli seyler kesfediyorum.

MA
Mür*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Depresyon
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Ceyda hanim ile yaklaşik 7 aylik bir sürecimiz oldu. İş yerinde aşamayacagimi düşündügüm sorunlar, ailem ile mesafeli iletişimim, asla hayır diyemedigim icin sürekli kendimden ödün vermem ve gece uykularıma engel olan sorunlarla kendisinin farkli bakıs açısı ve tecrübesiyle nasıl çözüm bulabiliriz bunları paylaştik ve artik terapimiz bitti.Aynı zamanda cok kısa bir terapiyle oglum ile ilgili surecte yardimci oldu... Sadece ben degil Ceyda hanim'i tanımayanlar bile yaşadıgımız sürecten cok memnun kaldi...Kesinlikle kendisi uzman ve "güven" verici.10/10

NA
Nec*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Ceyda hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yollarımız kesişti. İyi ki de kesişmiş 🙏 ciddi bir depresyon sürecindeyken kendisinden danışmanlık almaya başladım ve çok kısa zamanda çok büyük faydasını gördüm. Benim için önemli olan ilk elektriğimizin tutmasıydı ve inanılmaz ilgili yaklaşımıyla bir sonraki her seansımı sabırsızlıkla bekledim . Hayatımın belki de dönüm noktası diyebileceğim bir zamanda Ceyda hanımın karşıma çıkması en büyük şansım diye düşünüyorum . Bence herkesin hayatına dokunması gereken işinde gerçekten bir uzman kendisi . Sizin nezdinizde kendisine tekrar tekrar teşekkürler.

dg
Den*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Ceyda Hanım ile yaklaşık iki yıldır çalısıyorum ve bütün seanslarımda kendimi görülmüş hissetmemi sağlıyor. Asla yargılandığımı hissetmiyorum. Benim zorlandığım konularda benim sınırlarıma saygı duyarken aynı zamanda, bu konularda konuşmaya hazır olduğumda bana karşı çok sabırlı davranıyor.

gs
Gül*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Bireysel terapi
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Ceyda hanımı bulmam ve terapi sürecine girmem hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri. Çok rahat iletişim kurabiliyorum onunla ve çok anlayışlı biri. (ben kolay iletişim kuramayan/kurmayan biriyim.) *Baş edilemez, kontrol edilemez, ulaşılamaz* biri olarak değerlendirildim hayatım boyunca hayatımdaki herkes tarafından. Psikiyatristler dahil. İşin en kötüsü buna ben de inanmıştım. Hayatıma dair birçok şeyi anladığım bir yoldan geçtim Ceyda hanımla ve onun bu konuda da payı çok büyük, fark etmemi o sağladı. "Kapalı kutulu" denilen o kişiyim. Kilitli ruhumun anahtarını buldu. Bana da buldurdu. Müteşekkirim.. + 28 yıllık hayatımın bilimum her zamanında kendimden nefret ettirildim ve ettim de. Belki tonlarca keşkem var. Ama daha önce hiç "iyi ki" dememiştim. Yorum yazdığım bu seansta ilk kez bir şey hissettim. Hissetmek güzel bir eylemmiş. Bir kalbim varmış benim, diye sevineceğimi tahmin edemezdim. Daha gidecek yolumuz var. İyi ki var....

Cs
Cem S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Ceyda hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Seanslar boyunca danıştığım konularda yaptığı açıklamalar ve yönlendirmeler ile yaşadığım sorunlarla ilgili daha önce göremediğim bir çok detayı keşfetmemi sağladı. Bu detaylar üzerine yaptığımız çalışmalar ile kısa sürede kafamdaki bir çok sorunun kaynağına ulaşarak çözmem konusunda çok büyük yardımları oldu. İletişim kurarken hiç zorlanmadığımı ve sorunlarımı rahatlıkla anlatabileceğimi hissettirdi bana. Kendisinin alanında çok profesyonel olduğunu düşünüyorum, ihtiyacı olan arkadaşlarıma da kendisini rahatlıkla tavsiye ederim.

aC
Ayç*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Ceyda Hanım çok ilgili, harika bir psikolog. onu tanıdığım için çok mutluyum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
dt
Dem*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Ceyda Hanımı arkadasımın tavsiyesiyle buldum, panik atak belirtiyleriyle basvurmustum. Oldukça içten ve sıcak karsıladi beni, onunla sorunlarımı daha rahat konusabildigimi fark ettim ve zamanla uyguladığı terapilerle panik atagin sebeplerini anlamaya basladim bana bir çok şey ögretti sagolsun artik korkum ve kaygım kalmadı.. İyi ki ona gelmisim dedim ve herkese içtenlikle tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Ns
Nur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Psikoevim Psikoloji Merkezi

Ceyda Hanım’a gitme sebebim, günlük hayatımı etkileyecek derecede kaygı düzeyimin oldukça yüksek olmasıydı. Beraber seanslara başladığımızdan beri her geçen gün daha da kendimi keşfettiğim farkındalığımın arttığı kaygımı yönetebildiğim bir süreç başladı benim için. İyi kii Ceyda hanım.. Hayatıma dokunan güzel insan

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Ceyda Örek ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Ceyda Örek için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Ceyda Örek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Ceyda Örek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182334

Uzm. Psk. Ceyda Örek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Ceyda Örek Psikoevim Psikoloji Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Ceyda Örek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Ceyda Örek Psikoloji uzmanıdır. Çocuk Gelişimi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Aile Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Agorafobi, Aile Danışmanlığı, Aile Terapisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube