Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - Antalya

Agorafobi, Agte, Binet - Terman Zeka Testi, Ağrı Bozukluğu

Randevu Al 0 (850) 474 28 35 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Kurumumuz Covid 19 önlemleri çerçevesinde düzenlenmiştir.

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Atatürk Blv. No: 48/2 Tarlacı Apartmanı Kat 1 Konyaaltı/ANTALYA (Bosch mağaza üstü)  Konyaaltı, Antalya
Enki Psikoloji

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Şenay Esen Hakkında

Şenay Esen Kimdir?

Uzm. Kl. Psk.Şenay Esen, İstanbul Üniversitesinden mezun olduktan sonra görev aldığı yıllar içinde yetişkinlerde görülen öfke ,kaygı ,depresyon, fobi, Obsesif kompulsif bozukluklar,travma sonrası stres bozuklarında görülen kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyen sorunlara yönelik bilişsel Davranışçı terapi, şema terapi, EMDR terapi, kısa süreli çözüm odaklı terapi ekolleriyle çift danışmanlıklarında Gottman çift terapisi , duygu odaklı çift terapi ekolleriyle çalışmalarına devam etmektedir. çocuklarda gelişim takipleri, davranış sorunları yaşayan çocukların değerlendirilmesi, okula uyumda psikolojik destek çalışmaları, ders başarısında akademik güçlendirme çalışmalarında bulundu. Antalya Güllük Çocuk Sağlığı Merkezi’nde pedagog olarak görev aldı. Almanya Hannover’de AWO Merkez’inde 5 ay boyunca 0-6 yaş çocuklarının ruhsal ve fiziksel gelişimlerinin takibi ile ilgili çalışmalara katıldı. Özellikle öğrenme güçlüğü, disleksi, davranışa bağlı okul başarısını etkileyen olumsuz durumlarla ilgili çalıştı. Ailelerin bilgilendirilmesinde, yönlendirilmesinde ve projelerde önemli sorumluluklar aldı. Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Yüksek lisans stajını İstanbul Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesinde başarıyla gerçekleştirdi.

Akademik çalışmalarda zorlanan öğrencilerde başarıyı etkileyen alanlara yönelik bireysel ve küçük grup çalışmaları yapmaktadır.

Çocuk, ergen ve yetişkinlerde görülen davranış bozuklukları, kaygı, depresyon, fobiler, tikler ve travmalarla ilgili EMDR, şema terapi çalışmaları ile olumlu sonuçlar sağlamaktadır. Çocuklarda ve ergenlerde dikkat eksikliği ve hiperaktivite tedavisi yine ilgilendiği alanlardandır.  Aynı zamanda yetişkin ergen ve çocuklarda Mindfullness ve duygu düzenleme becerileri diyalektik terapi çalışmalarına devam etmektedir.

Klinik psikolog ve pedagog olarak çalışmaktadır.

 

Diploma aldığı kurum
  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
  • Esenyurt Unıversıtesı
Yabancı Diller
  • İngilizce
  • Almanca
İlgilendiği Hastalıklar
  • Agorafobi
  • Agte, Binet - Terman Zeka Testi
  • Ağrı Bozukluğu
  • Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni)
  • Aile İçi İletişim Sorunları
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 28 35

Şenay Esen Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

S 25-03-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 28 35

Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen Enki Psikoloji Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen Psikoloji, ,Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Agorafobi, Agte, Binet - Terman Zeka Testi, Ağrı Bozukluğu, Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni), Aile İçi İletişim Sorunları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Şenay Esen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.