Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk, Bursa, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk

Psikoloji - Bursa

Anksiyete Bozuklukları, Depresyon, Panik Atak

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

İhsaniye, Kartallar Sk. No:4/13  Nilüfer, Bursa
Morita danışmanlık merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Nakit

Selcan Öztürk Hakkında

Selcan Öztürk Kimdir?

Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk, Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlamış lisans eğitimi süresince çeşitli kongrelere ve eğitimlere katılmıştır. Lisans döneminde TÜZDER ( Tüm Üstün Zekalılar Derneği) kurumunda staj yapmış lisans tezini Üstün Zekalılar ve Sosyal Uyum üzerine yapmıştır.

2016 yılında ise Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek lisans programını tamamlamış olan Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk, Yüksek lisans tezini 15-18 yaş grubu öğrencilerinin mizah tarzlarının ve sosyal karşılaştırma düzeylerinin, yaşam doyumlarına ve kaygı düzeylerine etkisi üzerine yapmıştır. Yüksek lisans süresince intel-arge projesinde ve Fen Bilimleri Okullarında görev yapmıştır.

Bir çok eğitim ve kurs sertifika eğitim programını başarıyla tamamlamış olan Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk, mesleki çalışmalarına Bursa Özel Cihangir Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2017

Tecrübe: 3 yıl 10 ay

Yabancı Diller

  • İngilizce

Deneyimler

  • Özel İnegöl Cihangir Hastanesi
    01 2017 - Şu Anda

Hobiler

  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi
  • Profesyonel Resim Çizimi

Psikolog Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..

İlk başta destek almaya karşı çıksamda selcan hanımla tanıştığımda keşke daha erken gelseydim dedim bir doktordan ziyade arkadaş abla aile oldu bana hiçbir şekilde geçmez kurtulamam dediğim sorunlarım çekirdek tanesi kadar kaldı artık ve sanırım hiçbir zaman bırakmak istemediğim ve ne zaman istersem ulaşıp rahat bir şekilde konuşabileceğim tek insan iyiki karşıma çıktınız ve iyiki sizin hastanızım her şey için çok teşekkür ediyorum ??? 06-11-2019

�يجه..�يجه

İçi ve dışı bir, güler yüzlü, samimi, başarılı ve çok azimli ... çok fayda gören arkadaş oldu. Aileden biri gibi başarıların daim olsun yoluna hep iyi insanlar çıksın yüreği de kendi gibi güzel insan :)) 06-11-2019

�يجه..�يجه

İçi dışı bir, ilgili sevgiyle yaklaşan tek kelimeyle bizden biri ... yolu açık olsun ; çok faydalanan tanıdığım var başarıların devam etsin güzel insan :)) 06-11-2019

nur..gı

Yolu açık olsun , çok ilgili , güler yüzlü ve mesleğini layıkıyla yapan ve her daim kendini geliştiren genç bir hekim .. hekim diyorum gerçekten ruh sağlığıma iyi geldi ve geliyor . ? sevgiler ? 06-11-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. S Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. S Öztürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk Morita danışmanlık merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk Psikoloji, uzmanıdır. Psikoterapi, Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Yetişkin terapisi, Yaşam koçluğu, Konuşma terapisi, Kişisel gelişim, Kaygı bozuklukları, Kariyer koçluğu, İlişki terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Anksiyete Bozuklukları, Depresyon, Panik Atak, Ruh Sağlığı, Vajinusmus Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. S Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Selcan Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. S Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.