KM
Soru Sahibi
4 Eylül 2019 11:35

aşırı heyecan kaygı

Hocam bende 4-5 aydır özellikle tuttuğum takımın maçlarını izlerken aşırı heyecan olmaya başladı kalp çarpıntısı oluyor tansiyonum yükseliyor biraz. avuç içinde terleme oluyor. o an gereksiz yere heyecan yaptığımı biliyorum ama bunun her defasında önüne geçemiyorum.önceden böyle bi şikayetim yoktu. bu durumun kalp krizine neden olabileceğini düşünüp dahada kötü oluyorum. Birde kalp hastalığı takıntım var herşeyde kalp krizi geçiririm korkusu yaşıyorum önerileriniz nelerdir Bu heyecanı nasıl yenebilirim şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, probleminizin çözümü için bir uzmandan destek alabilirsiniz. Dilerseniz Tavşanlı’da görev yapan meslektaşım Klinik psikolog Oğuzhan Akboya ile iletişime geçebilirsiniz. *** *** ** 96

4 Eylül 2019 11:52