Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı

Psikoloji - İstanbul
5.0

Alkol Bağımlılığı, Depresyon, Kişilik Bozuklukları

“Hayatım boyunca hiç anlaşılmadım, buna ailemi de katıyorum. Güven veren biri oldu benim için, beni g...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı, lisans eğitiminin ardından Medipol Üniversitesi'nde başlamış olduğu psikoloji  lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Psikolog olmuştur. Yüksek lisansını Üsküdan Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamlamıştır.

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı, mesleki çalışmalarına özel danışmanlık merkezinde devam etmektedir. 

Doctor’s
Nisbetiye, Peker Sk. 2-4, 34340 Etiler Beşiktaş/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bilişsel Davranışçı Terapi Depresyon Dinamik psikoterapiler Kaygı bozuklukları Kişilik Bozukluğu Devamı
Randevu Hattı
Duru Yaşam Özel Muayenehanesi
Feneryolu, Köşklü apartmanı No :60 Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:2 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Bilişsel Davranışçı Terapi Depresyon Dinamik psikoterapiler Kaygı bozuklukları Kişilik Bozukluğu Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı, lisans eğitiminin ardından Medipol Üniversitesi'nde başlamış olduğu psikoloji  lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Psikolog olmuştur. Yüksek lisansını Üsküdan Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Medipol Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2015
Deneyim: 7 Yıl

İlgi Alanları

Alkol Bağımlılığı Depresyon Kişilik Bozuklukları Travma Sonrası Stres Bozukluğu Duygu Durum Bozuklukları Devamı

Deneyimler

Doctor’s (2015 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 27 43

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DY
Duy*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 gün önce

Hayatım boyunca hiç anlaşılmadım, buna ailemi de katıyorum. Güven veren biri oldu benim için, beni gerçekten anlamak istediğini sorularıyla, bakışlarıyla hep hissettim. 1 yıldır devam ediyorum. Kendi içsel gelişimimden çok memnunum. Bu süreçte bana eşlik ettiği sondu teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

SA
Sel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Hocam az konuşur ama çok şey anlatır. Bazen öyle şeyler söyledi ki günlerce düşündüğüm olmuştur. Bana çok güven vermişti ve kendimi konuşurken hep rahat hissetmişimdir. 1 yıldır gidiyorum ve çokta memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Meh*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Yurtdışı hastasıyım hocamı site üzerinden buldum ve online tedavi alıyorum. 1 yıldır görüşüyoruz, tekrarlayan depresyon üzerine doktorum terapi almamı önerdi ve başladım. Bence her şey çok iyi gidiyor ve ben çok memnum. Kesinlikle tavsiye ederim.

ES
Emi*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

20 yaşında kızımız için hocamı bulduk, anlam veremediğimiz şeyler oluyordu evimizde evde 2 ruh halinde olan biriyle yaşar hale geldik ve sürekli tartışmalarımız oluyordu. İlk görüşmeden sonra bizi psikiyatriye yolladı ve aslında kızımın bizim anlamadığımı biyolojik bir sorunu varmış. Sağolsun hocam biz de anladık ve öğrendik be olduğunu çünkü artık bize şımarıklık gibi geliyordu ama değilmiş. Şimdi durumumuz daha iyi ve stabil ve olabilecekleri de biliyoruz. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

ZK
Zey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Çıkmaza girdiğim bir sürede karar verdim gitmeye, kendisine site üzerinden ulaştım. Aşırı kaygılı, endişeli bir haldeydim sık sık gelen ağlamalarım oluyordu. Gitmek için geçmişle kalmışım bence sürecimiz çok güzel devam ediyor. Beni çok iyi anladığını biliyorum ve ne zaman ihtiyacım olsa yanımda olacağınıda. Bütün öğretileri ve destekleri için teşekkür ederim.

AS
Ate*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Hocamı site üzerinden buldum. Bence çok iyi bir dinleyici, güzel bir süreç geçirdim. İlişki problemleri yaşayan biriydim özellikle son 2 yıldır kendimi aşırı güvensiz ve kaygılı hissediyordum ve karşımdaki insanları suçlamaya başlamıştım. Karşımdaki insanların beni anlamadığını ve dinlemediğini düşünmüyorum. Her zaman ben haklıydım ve olmalıydım. Hocama beni aydınlattığı ve güzel yorumları için çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Min*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Oğlumun bağımlılığından dolayı hocamdan destek aldık, çok ilgili biri. 8. Ayımızdayız oğlum bu süreçte kullanımı olmadı. Biz aile olarak çok mutluyuz, kendisine minnettarım. Bizi hiç yanlız bırakmadı.

EK
Eli*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

2 yıldır depresyon tedavisi için ilaç kullanan biriydim, terapi almaya karar verdim. Hocama site üzerinden başvurdum. 2 aydır gidiyorum kendisine, çok güzel yüzlü, güzel kalpli o kadar iyi geldi ki paylaşmak, anlaşılmak. Birinin yanımda olduğunu hissetmek bana çok iyi geldi. Sağolsun hocam.

MK
Mut*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

O kadar iyi gelen bir sakinliği var ki, ben hocamı site üzerinden buldum 8 ay önce. Hayatımda kurduğum ilişkilerle ilgili hep problem yaşayan biriydim. İş, eş, sosyal çevre, kimsenin beni anlamadığını düşünüyordum. Hep insanları şuçladım, bence ben kendimi de sorguluyordum ama sorgulamıyormuşum. Kendimi haklı çıkartmak için her şeyin üstünü kapatıyormuşum. İçimde zaman zaman çok büyük öfke oluyordu. Bir şeylerin öfkesini daha kolay gelen yerlere atmışım. Baya saçmalamışım. Şimdi bakınca insan daha iyi anlıyorum. Bana çok destek oldu, görmediğim, üstünü örttüğüm her şeyi konuştuk. İlk zamanlar zor geldi bu kadar kendimi açmak ve belkide senelerdir bu yüzden bu kadar erteledim. Ama sonuç güzel. Teşekkür ederim.

ÜH
Ümi*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Hocama tavsiye üzerine gittim. Yaşadığım olaylar yıllar içinde beni tüketti. Yaşamak bile istemiyordum. İlayda hanıma gittim önce beni psikiyatriye yönlendirdi, gerekli açıklamaları yaptı çünkü benim gitmek konusunda tereddütlerim vardı. Şimdi o zaman bakınca iyiki beni göndermiş. 10 gün içinde daha iyi hissetmeye başladım. Sonra birlikte terapilere başladık, gerçekten ben hayattan vazgeçmek üzereymişim. Ben bunları yaşarken bana olan desteklerinizin minnettarım. Bir girdabın içinde kalmışım. Çok teşekkürler kesinlikle tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742743

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı Doctor’s bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. İlayda Kamçı Psikoloji uzmanıdır. Alkol Bağımlılığı, Depresyon, Kişilik Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Bilişsel Davranışçı Terapi, Depresyon, Dinamik psikoterapilerBilişsel Davranışçı Terapi, Depresyon, Dinamik psikoterapiler hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube