Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - Mersin

Bireysel Terapi, Evlilik(Çift) Terapisi, EMDR Terapisi

Randevu Al 0 (850) 811 39 35 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Değerli danışanlarımız; PsikoFit olarak, yeni koronavirüsün (COVID-19) dünya çapında birçok kişi ve kurum için büyük bir kaygı yarattığının bilincindeyiz. Bu süre boyunca amacımız, danışanlarımızın görüşmelerini sürdürmeleri ve yaşadıkları sorunlarıyla baş etmeleri için çalışmalarımıza büyük bir titizlik içinde devam etmekteyiz. Danışanlarımızın sağlığı bizim için ilk sıradadır. Bunun için bütün kuralların uygulanması gibi çalışanlarımızın güvenliğini ve sağlığını güvence altına almak için gereken tüm adımları attık. COVID-19 geliştirmelerini yakından takip etmekteyiz. COVID-19' un faaliyetlerimize olan etkiyi en aza indirmeye yardımcı olacak bütün önlemleri almaktayız. Tedbirlerimizde hassasız,  biliyoruz ki mücadelemiz ortak bu yüzden birlik ve beraberlik içinde bu zor dönemleri aşacağımızdan hiç şüphemiz yok. 

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

34. Cadde Ritim Office Kat :7 Ofis: 25, 33140  Yenişehir, Mersin
PsikoFit Danışmanlık Merkezi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Furkan Kartal KAYA Hakkında

Furkan Kartal KAYA Kimdir?

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kaya

Furkan Kaya, Mersin’de klinik psikologtur. Bireysel, Çift , Aile ve Çocuklara danışmanlık hizmeti vermektedir. Anksiyete bozuklukları (panik bozukluk, yaygın anksiyete, kişilik bozuklukları(borderline, histriyonik ,narsistlik, çekingen, obsesif kompulsif, bağımlı), duygu durum bozuklukları(depresyon, bipolar bozukluk), yeme bozuklukları(tıkınırcasına yeme, anoreksiya, bulumia) , ilişki sorunları, cinsel sorunlar gibi bir çok psikolojik sorunlarla ilgili çalışıyor. EMDR, Hipnoterapi, Bilişsel Davanışçı Terapi , Psikanaliz gibi birçok terapi yöntemi uygulamaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamladıktan sonra profesyonel bir spor kulübünde spor psikoloğu olarak ve özel bir hastanede klinik psikolog olarak çalışmıştır. Daha sonra Psikoloji ve Beslenme alanında danışmanlık hizmeti veren PsikoFit’in kuruculuğunda görev almıştır ve Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek lisans yaparak çalışma alanımı bu yönde genişletmeye devam etmiştir.

Merkezinde literatüre katkı sağlayacak belirli araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Akademik olduğu kadar klinik olarak yaptığı her uygulamanın kanıtlı çalışmalar olması için ekstra titizlik gösteriyor. Uygulamalarda bilimsel çalışmaları klinik deneyimlerimle birleştirerek kişiye özel yapılandırıyor. Terapilerde amacı; önünüze çıkan engellerin sizden daha güçlü olmadığını gösterebilmek ve gerçek potansiyelinizin ortaya çıkmasını, yaşamaya değer, daha doyurucu ve anlamlı bir yaşam sürmenize yardımcı olmaktır.

Diploma aldığı kurum
 • ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • USKUDAR UNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • Fransızca
 • Boşnakça
 • İngilizce
 • Yunanca
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bireysel Terapi
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • EMDR Terapisi
 • Hipnoterapi
 • Cinsel Terapi
Fotoğraflar
Hobiler
 • Satranç oynamak.
 • Ahşap işleriyle uğraşmak.
 • Upcycling (eski eşyalardan yeni bir şeyler üretme) ile uğraşmak.
 • Origami ile uğraşmak.
 • Doğa yürüyüşü yapmak.
 • Karikatür çizmek.
 • Hayvan hakları savunuculuğu ( Genel olarak görevim ancak uygulama yöntemleri hobi)
 • Yoga yapmak.
 • Meditasyon yapmak.
 • Siyah beyaz film izlemek
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 39 35
Anlaşmalı Kurumlar
 • Vakıfbank
 • TC Merkez Bankası
 • TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM
 • TÜBİTAK
 • Aselsan

Furkan Kartal KAYA Değerlendirmeleri

Değerlendir
123 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ittin ..demir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocamla yapacaklarımın sınırı yok Herseyi daha güzele götüren adama tesekur ederim 06-10-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
gül..emez
Zamanlama
İlgi
Ortam

Furkan bey, tek kelimeyle “”BEYİN DEKORATÖRÜ”.Beynimdeki düzensiz halde bulunan bilgileri bulmama, yerine koymama ve istediğim zaman ulaşmama yardımcı eden bir psikolog. 28-09-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ice..lınç
Zamanlama
İlgi
Ortam

Furkan beyle on görüşme yaptık aile ve çift terapisi olarak devam edecez ilgisi ve alakasindan memnun kaldık 23-09-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ice..nbilge
Zamanlama
İlgi
Ortam

Güleryüz samimiyet ve güzel ilgi için hocamıza çok teşekkür ediyorum 23-09-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
a..ce
Zamanlama
İlgi
Ortam

Furkan hoca’yı İyiki tanımışım 2 seansta kendimi değerli ve iyi hissetmemi sağladı uzun zamandır beklediğim arkadaş 🙂 01-09-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
il ibrahim..çük
Zamanlama
İlgi
Ortam

👍 24-08-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
gül..emez
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendimi anlamama ve kendime yön vermeme yardımcı olan işinin ehli bir doktor. 20-08-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ilay..�
Zamanlama
İlgi
Ortam

İşini severek yapan insanları fark etmeniz hiç te zor olmaz. Furkan Bey de öyle bir uzman gerçekten. Aşamadığım zorlu bir sınav sürecindeyken tanıştım kendisiyle. Bir kaç aylık bir çalışmamız oldu. İlk gün çekinerek ve sadece denerim olmazsa devam etmem düşüncesiyle girdiğim o odadan; kendine güveni gelmiş, değerlerinin farkında olan, ne istediğini bilen amaçlarına ulaşmak için denemekten vazgeçmeyen ve o içinden çıkamadığı sınavı geçmiş biri olarak çıktım. Sürecin ilk gününden itibaren bana verdiği enerjiyle, kararlılığıyla, güveniyle bir anda hiç tanımadığınız ama en çok ta ona güvendiğiniz biri haline geldi. İlk gün devam etmem konusunda bana odasındaki bütün kitapları göstererek; "ben bu kitaplardan öğrendiklerimle sana yardım edeceğim" demişti. Öyle de oldu. Samimiyeti ve empatisiyle sizi anladığını çok net görebiliyorsunuz. Mesleki hayatında başarılar diliyorum ve bana kattığı deneyimler için çok teşekkür ediyorum. Mersin'de olması gerçekten büyük bir şans. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 19-08-2021

ne ..�in
Zamanlama
İlgi
Ortam

. 09-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
heyla ..ksel
Zamanlama
İlgi
Ortam

Değerli hocam gerçekten yardımcı olmaya çalışıyor ama ben kendimi iyi hissediyor muyum hayır nasıl olacak bilmiyorum hayat çok acımasız hocam çok duyarlı iyi tanımışim benim umudum herşey iyi olacak teşekkür ediyorum 04-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

123 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Furkan Kartal KAYA Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kumar bağımlılığı

  Merhaba furkan bey. toplumumuz tarafından bilinmeye ancak çok yaygın ve daha da çok yaygınlaşan kumar bağımlılığı i̇çin öner’iniz ve tedavi seansları var mıdır?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Çocuğumun sağlığı

  Merhaba furkan bey benim 3,5 yaşında oğlum var oğlumda korku sorunu başladı son 1aydır her işini kendisi yaparken şimdi odada tek kalamaz hale geldi çizgifilm karakteri yüzünden sürekli o geliyor ben korkuyorum gibi cümleler kuruyor yardıma ihtiyacım var sizce ne yapmam gerekir bu arada ikiz kardeşl... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

Miray Türker KAYA Diyetisyen 5 yıllık mesleki tecrübe

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 39 35

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA hangi kurumlar Furkan Kartal KAYA ile anlaşmalı?
Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Vakıfbank , TC Merkez Bankası , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜBİTAK , Aselsan , IPA , isviçre , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Yapı Kredi Emekli Sandığı , Yargıtay , Danıştay )

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA PsikoFit Danışmanlık Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA Psikoloji, ,Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Terapi, Evlilik(Çift) Terapisi, EMDR Terapisi, Hipnoterapi, Cinsel Terapi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.