Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - Mersin
5.0

Aile (Evlilik, Çift) Danışmanlığı, Aile ve Evlilik Danışmanlığı, Ayrılma

5.0

“Her seans sonrası kendinizdeki farkı yaşamak,doğru anlayan,doğru gören biri olarak, hayatı yeniden ...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kaya

Furkan Kaya, Mersin’de klinik psikologtur. Bireysel, Çift , Aile ve Çocuklara danışmanlık hizmeti vermektedir. Anksiyete bozuklukları (panik bozukluk, yaygın anksiyete, kişilik bozuklukları(borderline, histriyonik ,narsistlik, çekingen, obsesif kompulsif, bağımlı), duygu durum bozuklukları(depresyon, bipolar bozukluk), yeme bozuklukları(tıkınırcasına yeme, anoreksiya, bulumia) , ilişki sorunları, cinsel sorunlar gibi bir çok psikolojik sorunlarla ilgili çalışıyor. EMDR, Hipnoterapi, Bilişsel Davanışçı Terapi , Psikanaliz gibi birçok terapi yöntemi uygulamaktadır.

Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamladıktan sonra profesyonel bir spor kulübünde spor psikoloğu olarak ve özel bir hastanede klinik psikolog olarak çalışmıştır. Daha sonra Psikoloji ve Beslenme alanında danışmanlık hizmeti veren PsikoFit’in kuruculuğunda görev almıştır ve Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek lisans yaparak çalışma alanımı bu yönde genişletmeye devam etmiştir.

Merkezinde literatüre katkı sağlayacak belirli araştırmalar ve çalışmalar yürütmektedir. Akademik olduğu kadar klinik olarak yaptığı her uygulamanın kanıtlı çalışmalar olması için ekstra titizlik gösteriyor. Uygulamalarda bilimsel çalışmaları klinik deneyimlerimle birleştirerek kişiye özel yapılandırıyor. Terapilerde amacı; önünüze çıkan engellerin sizden daha güçlü olmadığını gösterebilmek ve gerçek potansiyelinizin ortaya çıkmasını, yaşamaya değer, daha doyurucu ve anlamlı bir yaşam sürmenize yardımcı olmaktır.

PsikoFit Danışmanlık Merkezi
34. Cadde Ritim Office Kat :7 Ofis: 25, 33140 Yenişehir/Mersin

Hakkında

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kaya Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık Aldığı Kurum

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

Boşnakça, Fransızca, İngilizce, Yunanca

Ekibim

Miray Türker Kaya

İpek Atabil Nazlı

İlgi Alanları

Aile (Evlilik, Çift) Danışmanlığı Aile ve Evlilik Danışmanlığı Ayrılma Bedensel Yetersizlik Panik Bozukluklar ve Anksiyete Bozuklukları Benlik Karmaşası Devamı

Deneyimler

PsikoFit (2016 - Devam ediyor)
NP istanbul Üsküdar Üniversitesi (Beyin Hastanesi) (2012 - 2016)
Beşiktaş JK Sampo Japan (Basketbol Şubesi) (2010 - 2012)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BY
Bir*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
PsikoFit Danışmanlık Merkezi

Her seans sonrası kendinizdeki farkı yaşamak,doğru anlayan,doğru gören biri olarak, hayatı yeniden öğretilen noktadan (yeniden) başlayarak anlamlandırmak (pastadan mumunuz eksik olmasın) ve kazanmak...

Mus*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
PsikoFit Danışmanlık Merkezi

İnsanın umudu ve Furkan hoca gibi samimi içten uzmanının olması,son derece iyi geliyor. Her sey icin çok teşekkürler.✋

Emi*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
PsikoFit Danışmanlık Merkezi

İşinde başarılı

MG
Meh*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
PsikoFit Danışmanlık Merkezi

Rahat ve sakin olarak bir konusma yapabildim doktorumuz cok rahat ve profesyonel insanin hemen goruntusuyle herseyi anliyabiliyor

ÜC
Ülk*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
PsikoFit Danışmanlık Merkezi

Güven verici beni yönlendirmesi çok iyi

PU
Pın*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
PsikoFit Danışmanlık Merkezi

Uzun yıllar kendimi değersiz, yalnız ve tüm olumsuzlukların sebebiymişim gibi hissettim. Furkan Beyle tanıştıktan sonra ise kendimin potansiyelimin farkına vardım. Hem mesleği açısından hem insan olarak müthiş donanımlı. Hayattaki iyikilerimden kendisi. İyiki var.

SG
Sel*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
PsikoFit Danışmanlık Merkezi

İlk randevumuzdu, güleryüzlü ve samimiydi Bizi güzel karşıladı, dürüsttü. Bizi gerçekten dinledi, bize, yardımcı olacağı izlenimi verdi. İlerleyen seanslarda nasıl olacağını merakla bekliyoruz. İlk seanstan mennun kaldık.

ZT
Zey*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
PsikoFit Danışmanlık Merkezi

Kartal hocam ben böyle hitap edeceğim dünyanın en nahif en güçlü ve asla yırtıcı olmayan tek yekdane Kartal’ı…şöyle söyleyeyim siz anlayın her hangi bir doktor hastasını masasının başında kapalı kapı ardında muayene için beklerken bu kimseye garip ve kaba gelmez bana da öyle ama Kartal hocam ayakta kapısının önünde sanki dünyanın en önemli insanıymışım gibi karşıladı beni yaptığının ne kadar önemli nazik bir davranış olabileceğini kendisinden görünce anladım henüz 2 kere görüşmemize rağmen öyle etkiledi ki yolun sonunda kendimi en az doktorumun bana hissettirdiği kadar değerli hissedeceğime eminim…canım psikoloğum ve asistanı beni o kadar iyi kibar ağırladılar ki gerilerek ben şimdi ne anlatıcam diyerek girdiğim klinikte zaman su gibi akıp geçti emeğinize özverinize sağlık var olun … 🙏🏻

SK
Sev*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İşini severek yapan insanları fark etmeniz hiç te zor olmaz. Furkan Bey de öyle bir uzman gerçekten. Aşamadığım zorlu bir sınav sürecindeyken tanıştım kendisiyle. Bir kaç aylık bir çalışmamız oldu. İlk gün çekinerek ve sadece denerim olmazsa devam etmem düşüncesiyle girdiğim o odadan; kendine güveni gelmiş, değerlerinin farkında olan, ne istediğini bilen amaçlarına ulaşmak için denemekten vazgeçmeyen ve o içinden çıkamadığı sınavı geçmiş biri olarak çıktım. Sürecin ilk gününden itibaren bana verdiği enerjiyle, kararlılığıyla, güveniyle bir anda hiç tanımadığınız ama en çok ta ona güvendiğiniz biri haline geldi. İlk gün devam etmem konusunda bana odasındaki bütün kitapları göstererek; "ben bu kitaplardan öğrendiklerimle sana yardım edeceğim" demişti. Öyle de oldu. Samimiyeti ve empatisiyle sizi anladığını çok net görebiliyorsunuz. Mesleki hayatında başarılar diliyorum ve bana kattığı deneyimler için çok teşekkür ediyorum. Mersin'de olması gerçekten büyük bir şans. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

PU
P..*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaklaşık 4 aydır seanslarına katılıyorum. İlk başta çift terapisi olarak başlamıştık ve şuan bireysel devam ediyorum. İki alanda da yaklaşımı çok iyi. Sadece tavsiye verip göndermek yerine sorunların kaynağına odaklanarak kendini anlaman için çabalıyor. İlk günden itibaren yaklaşımıyla güven duygusunu hemen hissedebiliyorsunuz. Furkan Bey şuan benim için bir psikologdan çok arkadaş ve sırdaş oldu. Buradan teşekkür ediyorum kendisine...

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA PsikoFit Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Furkan Kartal KAYA Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. Aile (Evlilik, Çift) Danışmanlığı, Aile ve Evlilik Danışmanlığı, Ayrılma alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube