Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel, Antalya, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel

Psikoloji - Antalya

Bireysel Terapi, Depresyon, Panik Atak

Randevu Al 0 (850) 811 95 96Soru Sor

Adres

Fener Mahallesi, Fener Caddesi, Fener İş Merkezi, B1 Blok, No: 11/10  Muratpaşa, Antalya
Psikoloji Antalya Klinik Psikoloji Enstitüsü / Lara Şubesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Dizge Yüksel Kimdir?

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel, Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini başarıyla tamamlamış yüksek lisans eğitimini ise Bournemouth Üniversitesi'nde (İngiltere)'de Klinik Psikoloji alanında tamamlamıştır.

Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Yatılı servisi'nde staj eğitimini tamamlamış olan Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel, staj süresi boyunca psikiyatri servisindeki hastaların görüşmelerinde bulunarak vizitlere katılmış, rehabilitasyon süreçlerini gözlemleyerek psikometrik ölçümlerde bulunmuştur. Nefes egzersizi, grup terapisi, EEG, MMPI ve Beier cümle tamamlama testi gibi farklı uygulamalarda da yer almıştır.

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel, mesleki çalışmalarına şu an Psikoloji Antalya / Antalya Klinik Psikoloji Enstitüsü'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İ. D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Bireysel Terapi
 • Depresyon
 • Panik Atak
 • Panik Bozukluğu
 • Sosyal Fobi

Tedaviler

 • Motivasyonel terapi
 • Emdr terapi
 • Fobilerden kurtulmak
 • genç terapisi
 • İlişki terapisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 95 96

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

u..raman

Öncelikle Dizge Hanım’ın sorunlar karşısında nokta atışı cümleler kurup beni çözüme kavuşturması bana sağladığı en büyük katkılardan birisi oldu. Hem sanki bir dostmuş gibi samimiyetiyle dinleyip hem de çok profesyonel ve tarafsız yaklaşması kendisine olan güvenimi sağladı. Zaman zaman duygu ve düşüncelerimi anlatmakta zorlanınca sakinleştirip kendimi doğru bir şekilde ifade etmemi sağlayıp problemleri daha sağlıklı bir şekilde ortaya çıkarıp çözüm arıyoruz. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum... 04-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 95 96

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel Psikoloji Antalya Klinik Psikoloji Enstitüsü / Lara Şubesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel Psikoloji, uzmanıdır. Motivasyonel terapi, Emdr terapi, Fobilerden kurtulmak, genç terapisi, İlişki terapisi, İlişki terapisi, Kaygı bozuklukları, Kognitif Davranış Terapi, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Emdr terapi alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Terapi, Depresyon, Panik Atak, Panik Bozukluğu, Sosyal Fobi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel için muayene ücreti nedir?

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Dizge Yüksel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.