Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu

Psikoloji - İstanbul

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuk Danışmanlığı, Bireysel Danışmanlık

Randevu Al 0 (850) 474 62 31 Soru Sor

Psikologun Adresi

Barbaros Mh. Mormenekşe Sk. No:3 D:10  Ataşehir, İstanbul
Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Behiye Sakaoğlu Hakkında

Behiye Sakaoğlu Kimdir?

Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu lise öğreniminin ardından Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanlığı bölümünü başarı ile tamamlamıştır. 1983-1986 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik, 2011-2012 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Aile Danışmanlığı Uzmanlığı ve 2019-2020 yılları arasında Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında ihtisasını tamamlamıştır.

Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu Zeytinburnu Kız Meslek Lisesi, Beykoz Kız Meslek Lisesi ve Mithatpaşa Kız Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmenlik; Cağaloğlu Kız Meslek Lisesi ve İMKB Kız Teknik Lisesi'nde yöneticilik görevini üstlenmiştir. 2010-2019 yılları arasında da Ataşehir Ekol Anaokulu okul kurucusu ve sorumlu müdür olarak görev yapmıştır.

Meslek hayatı boyunca birçok seminer ve eğitimde yer alan Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu, danışanlarına Rint Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde hizmet vermektedir.

 

 

Uzmanlık aldığı kurum
  • İstanbul Kent Üniversitesi
İlgilendiği Hastalıklar
  • Çocuk - Ergen Psikolojisi
  • Çocuk Danışmanlığı
  • Bireysel Danışmanlık
  • Aile Terapisi
  • Depresyon
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 62 31

Behiye Sakaoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
9 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ve..tün
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gayet iyi teşekkür ederiz 👍 17-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eylül ayından beri gidiyorum. Kendimdeki değişimi ben dahil çevremdekiler de farkediyor.Özümü bulmama yardımcı oldu. Hayatımı daha iyi yönetebiliyorum.Bu süreçte eşime ve çocuğumada psikoterapi uyguladı.Kendisine olan minnettarlığımız oldukça fazla 02-07-2021

..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tavsiye üzerine gittim. Çocuğumda olan dikkat eksikliği üzerine çalışmalar yaptı. Bana bir anne olarak nasıl bir yol izlemem gerektiğini anlattı. Çok zorlu bir süreçti. Çocuğum şuan gayet iyi.Her zaman kendisine duacıyız. İyi ki yollarımız Behiye Hnm la kesişmiş. 30-06-2021

ge..irkır
Zamanlama
İlgi
Ortam

Behiye hoca ile yaklaşık 1 yıldır birlikteyiz. Oğlum o kadar değişti ki sadece oğlumu değil bizi de eğitti. Kendisi hiçbir zaman olaya sadece oğluma yardımcı olmak olarak bakmadı. Ailece bizi ele aldı hepimizle ayrı ayrı ilgilendi. Bu işe bir bütün olarak baktı. Kendisine verdiği emekler için minnettarız. 24-06-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Terapiye karşı önyargılarım vardı.Ama kendisine anlattıkça anlatasım geliyor ve ferahlıyorum. Kendimi buluyorum bu sayede.Memnunum 24-06-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Depresyon dönemimde behiye hanıma gittim.Depresyonumla birlikte kaygılarım azaldı.Memnunum 23-06-2021

�enur..at
Zamanlama
İlgi
Ortam

Behiye Hanımdan önce bir çok psikoloğa gittik. Hiç biri fayda sağlamadı.Behiye Hanım,çocuğuma doğru teşhisi koydu ve çocuğum günden günde daha iyiye gidiyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.İşini hakkıyla yapan çok tatlı bir psikolog. 21-06-2021

ve..tün
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kisa süredir gidiyoruz, şimdilik memnunuz . 19-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 20-05-2021

9 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 62 31

Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu Özel Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuk Danışmanlığı, Bireysel Danışmanlık, Aile Terapisi, Depresyon hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Behiye Sakaoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.