Uzm. Kl. Psk. Aylin Aydemir, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Aylin Aydemir

Psikoloji - İstanbul

EMDR Terapisi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Yas (Matem)

Randevu Al 0 (850) 811 92 62Soru Sor

Adres

Atatürk Mh. Ataşehir Bulvarı. Ata Blokları Ata 2-5 Daire 51  Ataşehir, İstanbul
ARM

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Aylin Aydemir Kimdir?

Uzman klinik psikolog Aylin AYDEMİR
2005 yılında temel lisans eğitimini psikolojide tamamlamasının ardından Gelişim ve klinik psikolojide uzmanlığını almıştır. 2007-2010 yılları arasında çocuk ve ergenler ile çalışmış ve bu dönemde aleksitimi ve obezite üzerinde araştırma yaparak tezini tamamlamıştır. 
Amerika’da Akıl Sağlığı Danışmanlığı (Mental Health Counseling) ve (Brain Spoting) Zihin Odaklama Eğitimleri ile EMDR (eye movement desensitization and reprocessing), Göz Haraketleri ile Sistematik Duyarsızlaştırma ve Yeniden işlemleme, EMDR ile fibromiyoloji ,ağrı, fobi, korku, anksiyete tedavisi, travma çözümleme eğitimi, Bilişsel Davranışçı terapi (Cognitive Behaviroal Therapy), Stratejik Aile Terapisi, Aile danışmanlığı, Boşanma ve çift danışmanlığı gibi alt uzmanlık alanları da yer almaktadır.
Bunun yanı sıra dünyada alanındaki gelişmeleri yakından takip eden Uzm. Klinik Psikolog AYDEMİR, Prof Dr Tina Virginia’dan sanal gerçeklik (virtual Reality) terapisi eğitimi alarak ve fobi, anksiyete, depresyon, panik atak alanındaki çalışmalarına yeni bakış açısı getirerek psikoterapi ile teknolojinin mükemmel uyumunu klinik çalışmalarına yansıtmaktadır.
Meslek hayatı boyunca pek çok proje , eğitim ve araştırmaya imza atmış olan Aydemir halen alanda çalışan uzmanlara yönelik çeşitli eğitim ve supervizyon desteği vermekte ve yanısıra bilgi birikimi ve tecrübelerini aktaran kitabı da yazım aşamasındadır. 
Halen Amerika’da ve Türkiye’ de supervizyon eğitimlerine devam etmekte olan Aydemir 2005 yılından beri yüzlerce danışan ile çalışmış ve halen ARM psikiyatri Psikoterapi Merkezinde hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

  • Diğer

İlgilendiği Hastalıklar

EMDR Terapisi

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Yas (Matem)

Travma

İletişim Problemleri

Tedaviler

Emdr terapi

İlişki terapisi

Yetişkin terapisi

Yetişkin Psikoterapisi

Yaşam koçluğu

Ödüller

  • Ai (08.05.2019)

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 92 62

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..�dalen

Aylin hocamı internetten buldum kariyer olarak diğerlerinden daha iyi olduğunu düşündüğüm için seçtim çok da doğru bir seçim oldu benim açımdan. Aylin hocamın en önemli özelliği zekası farkında olmadığım tüm yanlarımı bana gösterdi iç görü kazandırdı fobim dışında kendime güvenim geldi ilişkilerim düzeldi . Başlangıçta istemeyrek gittiğim seanslar iple çektiğim saatler oldu. Herkese tavsiye edeceğim mükemmel bir uzmandır 03-11-2019

em..imoğlu

Aylin Hanım alanında oldukça tecrübeli ve başarılı bir klinisyendir. Kendisi yalnızca Türkiye değil dünya çapında başarılı bir isimdir. Amerikada dünyaca ünlü isimlerle çalışmıştır. Ülkemizde böyle değerli insanların hizmet veriyor olması çok onur verici.Umarım Amerika'ya geri dönmez ve İstanbul'da hizmet vermeye devam eder. Randevu almakta biraz zorlansanızda buna değdiğini ilk seansta anlıyorsunuz. Kendisi samimi içten empatik ve çok kaliteli bir insan. Konusuna çok hakim. Özellikle Fobi konusunda tek geçerim. 24-10-2019

ahim..avaç

Aylin Hocam EMDR ve Bilişsel Davranışçı terapi ile önce hayatımı sonrada evliliğimi kurtardı. 35 yaşıma kadar yaşamış olduğum ciddi travmalar yüzünden büyük acılar içindeydim. Hayat çekilmez hale gelmişti herşeyden kaçınıyordum hiçbirşeyden zevk alamıyordum sürekli ağlama krizlerine giriyordum. İş hayatım sosyal hayatım aynı derecede kötü durumdaydı. Kendimi öldürmeyi bile düşünür hale gelmiştim. Doğru düzgün ilişki yaşayamıyordum. Terapiler sayesinde önce hayatım değişti. Sayesinde ilk defa doğru bir ilişkim oldu ve evlendim. Bir çocuğum oldu . Evliliğimde sorunlar yaşamaya başlayınca birkez daha Aylin Hocama gittim ve evliliğimi de kurtarmama yardımcı oldu. Herkese tavsiyem terapiye gitmekten asla çekinmeyin . Ama kime gideceğinize çok dikkat edin. işe yaramyan sadece dinleyen terapisltlerle zamanınızı ve paranızı çöpe atmayın. 24-10-2019

el..reme

Önemli bir firmada uluslararsı yönetici olarak çalışıyorum. Uçak fobim yüzünden kariyerimde ilerleyemiyordum. Bunun yanı sıra panik atak ve iş hayatım yüzünden ciddi depresif günler yaşıyordum. Doktorum Aylin Hanıma yönlendirdi. 7 seansta uçağa bindim panik ataklarım tamemen bitti. Kendime daha çok güvenen biri haline geldim. Terapi ile eşimle ilişkim bile düzeldi. Bana unutamayacağım bir psikoterapi tecrübesi yaşattı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. 23-10-2019

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Aylin Aydemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.