Uzm. Dr. Sinem Gündüz, Bursa, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Sinem Gündüz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Bursa

Yenidoğan Takibi, Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Büyüme Ve Gelişme Problemleri

Randevu Al 0 (850) 811 97 73Soru Sor

Doktorun Adresi

Kırcaali,Fevzi çakmak Cad. No:76  Osmangazi, Bursa
Özel Medicalpark Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Sinem Gündüz Hakkında

Sinem Gündüz Kimdir?

Uzm.Dr Sinem Gündüz, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak 2009 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2016 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

2016-2017 yılları arasında Muş Devlet Hastanesi'nde, 2017-2018 yılları arasında Özel Muş Şifa Hastanesi'nde,2018-2019 yılları arasında Özel Yalova Hastanesi'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına 2019 yılından beri VM Medical Park Bursa Hastanesi'de devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Yenidoğan Takibi
 • Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi)
 • Büyüme Ve Gelişme Problemleri
 • Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf)
 • Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf)

Tedaviler

 • Lenfadenopatili Çocuk Takibi
 • Çocukta gelişimi izleme
 • Doğuştan Gelen Akciğer Hastalıkları
 • Emzirme Danışmanlığı
 • Enfeksiyon Tedavileri

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 97 73

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

mügül..hin Kırgeçler

Kızım için acile gittik çok ilgili ve çocuklara yaklaşımı güzel olan doktor çok memnun kaldık .Kendisine çok teşekkürler. 11-12-2019

ik..um

Acilden gittik çok memnun kaldık. Teşhiş ve tedavi sonrası çocuklarım hemen rahatladı. İlgi alaka takdire şayan. 16-11-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sinem Gündüz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sinem Gündüz ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Sinem Gündüz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 97 73

Uzm. Dr. Sinem Gündüz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Sinem Gündüz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Sinem Gündüz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sinem Gündüz hangi kurumlar Sinem Gündüz ile anlaşmalı?
Uzm. Dr. Sinem Gündüz ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Şekerbank , Akbank , Medlab , Ziraat Bankası , Zurich Sigorta , Yapı Kredi Bankası , Fortis bank , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta )

Uzm. Dr. Sinem Gündüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sinem Gündüz Özel Medicalpark Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sinem Gündüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sinem Gündüz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Lenfadenopatili Çocuk Takibi, Çocukta gelişimi izleme, Doğuştan Gelen Akciğer Hastalıkları, Emzirme Danışmanlığı, Enfeksiyon Tedavileri, Ergen hastalıkları, Ergen sağlığı sorunları, Fitoterapi, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, İdrar yolu infeksiyonlarının tanı ve tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Yenidoğan Takibi, Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Büyüme Ve Gelişme Problemleri, Ailesel Akdeniz Ateşi (Fmf), Ailevi Akdeniz Ateşi (Fmf) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Sinem Gündüz için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Sinem Gündüz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sinem Gündüz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Sinem Gündüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Sinem Gündüz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.