Uzm. Dr. Olcay Şah, Antalya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Olcay Şah

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Antalya

Astım Bronşit, Ateş, Alerji

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Hüsnü Karakaş Mahallesi Hastane Caddesi No:103  Kepez, Antalya
Kepez Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Olcay Şah Hakkında

Olcay Şah Kimdir?

Uzm. Dr. Olcay Şah, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Olcay Şah, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • MARMARA ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10 2011

Tecrübe: 9 yıl 0 ay

Yayınlar

 • • Şah O, Ülkü Özer S, Kepenekli Kadayıfçı E, Öcal Demir S, Akkoç G, Yakut N,. Aksiller lenfadenopati ve ekstremitede kasılma ile basvuran tularemi ve lokalize tetanoz; olgu sunumu; 3. Marmara Pediatri Kongresi İstanbul,18-20 Şubat 2016.…
 • • Dogru Ö, Tufan Tas B, Emel Senay R, Aydın M, Şah O, Dinçel A, Koç A. Konjenital nötropenili bir hastada EBV enfeksiyonu sonrası hemofagositoz; 3. Marmara Pediatri Kongresi İstanbul,18-20 Şubat 2016.…
 • • Yakut N, , Kepenekli Kadayıfcı E , Akkoc G, Ocal Demir S, Şah O, Binnetoglu A. A rare condition: Juvenile recurrent parotitis of two month old boy; 34 th Annual Meeting of the European Society For Pediatric İnfectious Diseases, Brighton, UK, May 1
 • • Kiykim A, Karakoc-Aydiner E, Ogulur I, Baris S, Nain E, Şah O, Ozen A, Barlan I. Evaluation Of DOCK8 Deficient Patients: A Single Center Experience From Turkey; 17 th Biennial Meeting of the European Society For Immundeficiencies, Barcelona, Spain 21
 • • Şah O, Namdar M, Söğütlü Y, Biçer S. Nadir görülen bir olgu: Rothmund Thomson Sendromu; 2. Türk Pediatri Kurumu - Genç Pediatristler Kongresi & Pratikte Güncellemeler Sempozyumu; İstanbul, 02-04 Aralık .2016 ...

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • • Pratisyen Hekim; Kaçkar Devlet Hastanesi
  10 2011 - 04 2012
 • T.c. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  04 2012 - 03 2018
 • Kepez Devlet Hastanesi
  04 2018 - Şu Anda

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Olcay Şah tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Alerji beslenme

  Bebeğim 1 yaşına girecek ama asla ek gıdayı kabul etmiyor kusuyor ishal oluyor zorla verince çocuk doktoru gıda alerjisi olacağını söyledi

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Olcay Şah

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Olcay Şah kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O Şah ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Olcay Şah için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. O Şah şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Olcay Şah nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Olcay Şah Kepez Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Olcay Şah hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Olcay Şah Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocukluk çağı alerji hastalıklarının erken tanısı, Yenidoğan sarılık, Yenidoğan işitme taraması, Yeni doğan, Sık Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Geçiren Çocuk, Prematürite, prematür bebeklerin takibi, Nefes Darlığı Tanı ve Tedavisi, Lenfadenopatili Çocuk Takibi, İdrar yolu infeksiyonlarının tanı ve tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Astım Bronşit, Ateş, Alerji, Kusma, Genel pediatri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Olcay Şah için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Olcay Şah muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Olcay Şah hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O Şah ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Olcay Şah hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O Şah hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.