Uzm. Dr. Koray Koçhan, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Koray Koçhan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Primer Biliyer Siroz, Akut Pankreatit (Pankreas İltihabı), Kolonoskopi (Kalın Bağırsağın İçine Bakma)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

Tıbbiye Cad. No:40  Üsküdar, İstanbul
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
  Fatih, İstanbul
Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 3.2
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..sa

Başta Uzm. Dr. Koray Koçhan olmak üzere tüm gastro doktorlarına teşekkür ederiz. Koray Hocama denk geldiğimiz için çok şanslıyız. Temiz ve güler yüzlü olması, hastalarını sakince dinleyen doğru tedaviyi yaparak alanında uzman ve çok sabırlı bir doktor. Tüm Gastro doktorlarına sonsuz teşekkürler ?? 10-09-2019

at..naydın

Kolonoskopi işlemini başarısız bir şekilde uygulamıştır hiç bir sonuç almadan gerçekleşti 2 gün açlığım ve çabam boşuna gittim mesai dışı ve son hasta olmamdan dolayı ilgilenilmemiştir kesinlikle tavsiye etmiyorum 29-12-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Koray Koçhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Koray Koçhan kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. K Koçhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Koray Koçhan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. K Koçhan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Koray Koçhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Koray Koçhan Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Koray Koçhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Koray Koçhan Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Karaciğer transplantasyonu, Endoskopik tedavi, Karaciğer metastazına perkütan etanol-enjeksiyonu, Oksimetre, Duodenoskopi(endoskopi), Üst gastrointestinal endoskopi, Rektosigmoidoskopi, Perkütan karaciğer biyopsisi, Özofajiyal band ligasyonu, Özofagus varisleri tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Primer Biliyer Siroz, Akut Pankreatit (Pankreas İltihabı), Kolonoskopi (Kalın Bağırsağın İçine Bakma), Sindirim Sistemi Kanamaları, Safra Yolu Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Koray Koçhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Koray Koçhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Koray Koçhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. K Koçhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Koray Koçhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. K Koçhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.