GE
Soru Sahibi
28 Nisan 2024 20:54

Makattan kan gelmesi

f. Dr. Levent Erdem Dahiliye - İç Hastalıkları Gastroenteroloji Makattan kan gelmesi Prof. Dr. Mustafa Ateş Genel Cerrahi Makattan kan gelmesi Doç. Dr. Mustafa Kaplan Makattan kan gelmesi Hocam babamda çok eskiden hemeroid vardı ameliyat oldu uzun yıllardır kanama olmuyodu. Geçen sene haca gitti orada kanaması olmuş geçmiş 1 sene sonra bidaha kanaması oldu, amamakatında meme falan yok çok inatcı doktora gitmiyor ben de çok korkuyorum kötü bişey vardır diye devamlı kanamadı olmuyor kalp rahatsızlığından dolayı kan sulandırıcı kullanıyor yorumlarsanız çok sevinirim saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Koray Koçhan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Merhabalar, kanlı dışkılama önemli bir belirti olup öncelikle kolonoskopi yaptırmak gereklidir. Hemoroid (Basur) olabileceği gibi kötü huylu barsak tümörünün de belirtileri arasında yer alır.

9 Mayıs 2024 11:16