AM
Soru Sahibi
16 Mayıs 2022 19:22

İnce Bağırsakta Lenfoid hiperplazi varlığı patoloji sonucu

Hocam merhaba kolonoskopi yaptırdım kolon normal çıktı İnce bagırsaktan alınan biyopside Lenfoid Hiperplazi varlığı ICD-O kodu: M-0000/0 ICD kodu :C17.0 sonucu çıktı bu kötü bir şey midir kanser olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Koray Koçhan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Merhaba, geçmiş olsun. Lenfoid hiperplazi normal ince bağırsak dokusunda da görülebilen bir bulgudur. Kanserler ilgisi yoktur, endişelenmeyin : ) Sağlıklı günler dilerim.

9 Mayıs 2024 11:27