Uzm. Dr. İsmail Ağar, İstanbul, Medikal Estetik Tıp Doktoru

Uzm. Dr. İsmail Ağar

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul

Botox, Prp (Platelet Rich Plasma), Lazer Epilasyon

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Fahrettin Kerim Gökay Cad. Dağdelen Apt. No: 234/A  Kadıköy, İstanbul
Uzm. Dr. İsmail AĞAR Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmail Ağar Hakkında

İsmail Ağar Kimdir?

Uz. Dr. İsmail Ağar 1961 Doğumlu. 1985 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi nörolöji klniğinde bir yıl süreli volanter hekim olarak çalıştı İstanbul Haydarpaşa Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Araştırma Hastanesinde Eğitim ve araştırma görevlisi olarak Kardiovasküler Anestezi Yoğun Bakım ve Beslenme Uzmanlığı yaptı. Tıp fakültesi sonrasında Akupunktur, Mezoterapi ve Medikal Estetik dallarında çalışmaya başladı.

Pariste Mezoterapi yönteminin mucidi Dr Pistor ile mezoterapide yeni uygulanacak ilaçlarla mezoterapinin geliştirilmesi konusunda çalıştı. Yine Pariste Medikal estetik alanının ilk hekimlerinden Dr. Herzog, Dr. Lecoz ile çalıştı. Paris Tıp Fakültesi hastanesinde Mezoterapi konusunda gözlemci hekim olarak çalıştı. Bugün tüm dünyada kırışıklık tedavilerinde kullanılan hyaluronik asid ile dolgu uygulamalarını ve yüz gençleştirme uygulamalarını Fransa’dan sonra Türkiye de kullanmaya başladı. Fransa ve Uluslararası mezoterapi birliği üyesi, Mezoterapi derneği kurucu üyesi, Medikal estetik derneği kurucu üyesi, Kardiyovasküler cerrahi derneği üyesi, Akupunktur derneği üyesi, Engelli hayvanları rehabilitasyon ve destekleme derneği kurucu üyesi, Medikal ozon derneği kurucu üyesi ve Anesteziyoloji ve reanimasyon derneği üyesi. Çeşitli kongrelerde ve Medikal estetik derneği seminerlerinde mezoterapi ve zayıflama, dolgu ve botoks uygulamaları konularında sunumları var. 1997-1999 ylları arasında HBB televizyonu sağlık kuşağında sağlıklı zayıflama, akupunkturun bilimsel yayınları ve mezoterapi konularında program yaptı.

1993 yılında Akupunktur ve zayıflama tezi ile Akupunkturun bilimsel çalışmalarını Toronto Üniversitesinden Prof. Dr. Bruze Pomeranz ile birlikte Kanada, İngiltere ve Amerika da yayınlayarak Akupunkturun tıbbi bir yöntem olarak kabulünü sağlayan Ana kraliçe Elizbeth'in özel akupunktur ve homeopati doktoru Prof. Dr. Anton Jayasuriya ve Prof. Dr. Nightingale’den Srilanka’da Akupunktur ve homeopati doktoru diploması aldı ve Akupunkturla zayıflama konusnda tez hazırladı . İstanbul Haydarpaşa Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Araştırma Hastanesinde Akupunktur ile Astım tedavisi konusunda yaptığı çalışma Dünya Sağlık Örgütü Akupunktur birliği kongresinde yayınlandı.

1995 yılından beri Sağlık Bakanlığından Akupunktur sertifikası sahibi. Sağlık bakanlığından Medikal Estetik uygulama sertifikası sahibi. Çeşitli yerli ve yabancı tıp dergilerinde yayınlanmış bilimsel çalışmaları ve kongre sunumları mevcut. 

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL DR. SIYAMI ERSEK GÖGÜS KALP VE DAMAR
İlgilendiği Hastalıklar
 • Botox
 • Prp (Platelet Rich Plasma)
 • Lazer Epilasyon
 • Kök Hücre (Fibrocell)
 • Altın Frekans - FRF (Scarlet)
Tedaviler
 • Botox uygulaması
 • Leke tedavisi, mezoterapi
 • Medikal estetik uygulamalar
 • Ameliyatsız yüz germe
 • Dudak kalınlaştırma

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ak..r
Zamanlama
İlgi
Ortam

Deyerli hocam ve ekibine çok tşk ederım çok memnun kaldım işini titizlikle yapan deyerli hocama ve ekibine teşekkür ederim ??? 17-10-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İsmail Ağar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Göz

  Slm doktor bey. benim sorunum göz altı morluğu. bu sorundan kurtulmam için herhangi bir ilaç önerebilirmisiniz ? bu sorun lazer ameliyatıyla büyük ölçüde gideriliyormuş galiba onun maliyeti nedir bilgilendirirseniz çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler...

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. İsmail Ağar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Merhaba hocam

  Çok kilo problemi olan biri değilim fakat bende oturarak çalıştğm ve malum düşük bel pantolanlar yüzünden karın bölgemde ve belimde beni rahatsz eden bir yağlanma söz konusu. uyguladğınız yöntem cerrahi operasyonlardaki gibi olmadğından ilgimi çekti. bir yan etkisi varmı? ne kadar sürede sonuçlarını... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. İsmail Ağar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.