Uzm. Dr. İsmail Ağar

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul
5.0

Göz Altı Işık Dolgusu, Mezoterapi, Saç Prp Tedavisi

5.0

“Deyerli hocam ve ekibine çok tşk ederım çok memnun kaldım işini titizlikle yapan deyerli hocama ve e...” Devamı

Uzm. Dr. İsmail Ağar

Uz. Dr. İsmail Ağar 1961 Doğumlu. 1985 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi nörolöji klniğinde bir yıl süreli volanter hekim olarak çalıştı İstanbul Haydarpaşa Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Araştırma Hastanesinde Eğitim ve araştırma görevlisi olarak Kardiovasküler Anestezi Yoğun Bakım ve Beslenme Uzmanlığı yaptı. Tıp fakültesi sonrasında Akupunktur, Mezoterapi ve Medikal Estetik dallarında çalışmaya başladı.

Pariste Mezoterapi yönteminin mucidi Dr Pistor ile mezoterapide yeni uygulanacak ilaçlarla mezoterapinin geliştirilmesi konusunda çalıştı. Yine Pariste Medikal estetik alanının ilk hekimlerinden Dr. Herzog, Dr. Lecoz ile çalıştı. Paris Tıp Fakültesi hastanesinde Mezoterapi konusunda gözlemci hekim olarak çalıştı. Bugün tüm dünyada kırışıklık tedavilerinde kullanılan hyaluronik asid ile dolgu uygulamalarını ve yüz gençleştirme uygulamalarını Fransa’dan sonra Türkiye de kullanmaya başladı. Fransa ve Uluslararası mezoterapi birliği üyesi, Mezoterapi derneği kurucu üyesi, Medikal estetik derneği kurucu üyesi, Kardiyovasküler cerrahi derneği üyesi, Akupunktur derneği üyesi, Engelli hayvanları rehabilitasyon ve destekleme derneği kurucu üyesi, Medikal ozon derneği kurucu üyesi ve Anesteziyoloji ve reanimasyon derneği üyesi. Çeşitli kongrelerde ve Medikal estetik derneği seminerlerinde mezoterapi ve zayıflama, dolgu ve botoks uygulamaları konularında sunumları var. 1997-1999 ylları arasında HBB televizyonu sağlık kuşağında sağlıklı zayıflama, akupunkturun bilimsel yayınları ve mezoterapi konularında program yaptı.

1993 yılında Akupunktur ve zayıflama tezi ile Akupunkturun bilimsel çalışmalarını Toronto Üniversitesinden Prof. Dr. Bruze Pomeranz ile birlikte Kanada, İngiltere ve Amerika da yayınlayarak Akupunkturun tıbbi bir yöntem olarak kabulünü sağlayan Ana kraliçe Elizbeth'in özel akupunktur ve homeopati doktoru Prof. Dr. Anton Jayasuriya ve Prof. Dr. Nightingale’den Srilanka’da Akupunktur ve homeopati doktoru diploması aldı ve Akupunkturla zayıflama konusnda tez hazırladı . İstanbul Haydarpaşa Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Araştırma Hastanesinde Akupunktur ile Astım tedavisi konusunda yaptığı çalışma Dünya Sağlık Örgütü Akupunktur birliği kongresinde yayınlandı.

1995 yılından beri Sağlık Bakanlığından Akupunktur sertifikası sahibi. Sağlık bakanlığından Medikal Estetik uygulama sertifikası sahibi. Çeşitli yerli ve yabancı tıp dergilerinde yayınlanmış bilimsel çalışmaları ve kongre sunumları mevcut. 

göz

slm doktor bey. benim sorunum göz altı morluğu. bu sorundan kurtulmam için herhangi bir ilaç önerebilirmisiniz ? bu sorun lazer ameliyatıyla büyük ölçüde gideriliyormuş galiba onun maliyeti nedir bilgilendirirseniz çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler...

Uzm. Dr. İsmail Ağar

Uzm. Dr. İsmail Ağar tarafından cevaplandı

Merhaba Yusuf bey göz altı morluklarında morluk giderici kokteyl enjeksiyonu uyguluyoruz.Prp tedavi... Cevabı görmek için tıkla.

1 Ekim 2012 tarihinde cevaplandı.

karın bölgesindeki yağlar

selam hocam güzel günler diliyorum.17 ay önce baypass ameliyatı oldum.karınbölgesinde yağlanma oldu.spor yapıyorum.ama yemeği fazla kaçırıyorum.nasıl zayıflarım.17 ay önce 79 kilo idim şimdi 95 kilo geliyorum.günde de 5 km egzersiz yapıyorum.yürüyorum.yardımlarınızı beklar sayğı ve sevgilerimi sunuyorum.

Uzm. Dr. İsmail Ağar

Uzm. Dr. İsmail Ağar tarafından cevaplandı

Merhaba yürüyüş yapmanız önemli.1 saat civarında kendinizi yormadan yürümek size yardımcı olacaktır.... Cevabı görmek için tıkla.

7 Nisan 2012 tarihinde cevaplandı.

Merhaba hocam

Çok kilo problemi olan biri değilim fakat bende oturarak çalıştğm ve malum düşük bel pantolanlar yüzünden karın bölgemde ve belimde beni rahatsz eden bir yağlanma söz konusu. uyguladğınız yöntem cerrahi operasyonlardaki gibi olmadğından ilgimi çekti. bir yan etkisi varmı? ne kadar sürede sonuçlarını görebilirim? bir de şehir olarak nerdesiniz acaba?

Uzm. Dr. İsmail Ağar

Uzm. Dr. İsmail Ağar tarafından cevaplandı

Merhaba.istanbuldayız Cevabı görmek için tıkla.

7 Nisan 2012 tarihinde cevaplandı.

Uzm. Dr. İsmail AĞAR Muayenehanesi
Fahrettin Kerim Gökay Cad. Dağdelen Apt. No: 234/A Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Botox uygulaması Leke tedavisi, mezoterapi Medikal estetik uygulamalar Ameliyatsız yüz germe Dudak kalınlaştırma Medikal Estetik ve Cilt Bakımı Devamı

İlgi Alanları

Göz Altı Işık Dolgusu Mezoterapi Saç Prp Tedavisi Saç Mezoterapisi İple Yüz Germe Akupunktur Bölgesel İncelme - Zayıflama Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Selülit tedavisi Mezolifting Somon DNA Aşısı Altın Frekans - FRF (Scarlet) Kök Hücre (Fibrocell) Lazer Epilasyon Prp (Platelet Rich Plasma)
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BE
Bas*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Deyerli hocam ve ekibine çok tşk ederım çok memnun kaldım işini titizlikle yapan deyerli hocama ve ekibine teşekkür ederim ???

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İsmail Ağar ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. İsmail Ağar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. İsmail Ağar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. İsmail Ağar Uzm. Dr. İsmail AĞAR Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. İsmail Ağar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. İsmail Ağar Medikal Estetik Tıp Doktoru uzmanıdır. Göz Altı Işık Dolgusu, Mezoterapi, Saç Prp Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Botox uygulaması, Leke tedavisi, mezoterapi, Medikal estetik uygulamalar hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube