Psk. Zehra Binici

Psikoloji - Ankara

Stres, Hafıza testleri, Kişilik Bozuklukları

Takvim talep et

Zehra Binici Hakkında

Zehra Binici Kimdir?

Psk. Zehra Binici, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Zehra Binici, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
  • Stres
  • Hafıza testleri
  • Kişilik Bozuklukları
  • Kabus Bozukluğu
  • Psikolojik Bozukluk

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Zehra Binici kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. Z Binici ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Zehra Binici için nasıl randevu alabilirim?
Psk. Z Binici şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Zehra Binici nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Zehra Binici bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Zehra Binici hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Zehra Binici Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Stres, Hafıza testleri, Kişilik Bozuklukları, Kabus Bozukluğu, Psikolojik Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Zehra Binici için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Zehra Binici muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Zehra Binici hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. Z Binici ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Zehra Binici hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. Z Binici hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.