Psk. Hazal Oya Yılmaz

Psikoloji - İstanbul
5.0

Panik Bozukluğu, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Fibromiyalji

“Hazal hanımı bu uygulama sayesinde buldum. Etrafıma sorup öneri almaya çekindim. Maalesef insanlar y...” Devamı

Psk. Hazal Oya Yılmaz

Psk. Hazal Oya YILMAZ, Altınbaş Üniversitesi Psikoloji(İngilizce) bölümünden mezun olup psikolog unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamlamıştır. TLDP (Time Limited Dynamic Psychotherapy) eğitimini almış ve 4 yıllık Süresi Sınırlı Dinamik Psikoterapi (TLDP) süpervizyon sürecini tamamlamıştır. Eğitim süreci boyunca İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi ve Nöropsikoloji bölümünde, İstanbul Çağlayan Adalet Sarayı ve Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezinde görev almıştır. Dinamik psikoterapi, Bilişsel davranışçı terapi, Şema terapi, Ergen psikolojisi, Filial ve Oyun terapisi üzerine bir çok mesleki yaklaşıma hakimdir. İntegratif Enstitü çatısı altında Nörofelsefe sunumları yapmaktadır.

Psk. Hazal Oya Yılmaz Özel Muayenehanesi
Naci Kasım Caddesi , Neyire Neyir Sokak. Baran Sitesi C1 Blok, No: 18, D:3 Bahçelievler/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
6-16 yaş wisc-r zeka testi Agorafobi Agte gelişim tarama envanteri Aile Danışmanlığı Aile terapisi/danışmanlığı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı
Psk. Hazal Oya Yılmaz Özel Muayenehanesi Osmanbey
Halaskargazi Caddesi, No: 81, K:8, D:15 Osmanbey Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
6-16 yaş wisc-r zeka testi Agorafobi Agte gelişim tarama envanteri Aile Danışmanlığı Aile terapisi/danışmanlığı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Psk. Hazal Oya YILMAZ, Altınbaş Üniversitesi Psikoloji(İngilizce) bölümünden mezun olup psikolog unvanını almıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamlamıştır. TLDP (Time Limited Dynamic Psychotherapy) eğitimini almış ve 4 yıllık Süresi Sınırlı Dinamik Psikoterapi (TLDP) süpervizyon sürecini tamamlamıştır. Eğitim süreci boyunca İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi ve Nöropsikoloji bölümünde, İstanbul Çağlayan Adalet Sarayı ve Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezinde görev almıştır. Dinamik psikoterapi, Bilişsel davranışçı terapi, Şema terapi, Ergen psikolojisi, Filial ve Oyun terapisi üzerine bir çok mesleki yaklaşıma hakimdir. İntegratif Enstitü çatısı altında Nörofelsefe sunumları yapmaktadır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Kemerburgaz (Altınbaş) Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2017
Deneyim: 6 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Panik Bozukluğu Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Fibromiyalji Agorafobi Aile İçi İletişim Sorunları Devamı

Deneyimler

Psk. Hazal Oya Yılmaz Özel Muayenehanesi Osmanbey (2017 - Devam ediyor)
İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatrisi (2023 - Devam ediyor)
İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji (2023 - Devam ediyor)
İstanbul Çağlayan Adalet Sarayı Psikolog Birimi (2023 - Devam ediyor)
Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi (2023 - Devam ediyor)
TÜZDER Tüm Üstün Zekalılar Derneği (2023 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 23 09

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SY
Sib*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hazal hanımı bu uygulama sayesinde buldum. Etrafıma sorup öneri almaya çekindim. Maalesef insanlar yargılar diye düşündüm oysaki hiç yargılanmaması gereken hatta herkesin gitmesi gereken bir yer. İyi ki başladım sürekli ağlıyordum bazen çok uzun sürüyordu ağlamalarım çok daha iyiyim vücut ağrılarım bile hafifledi. Hocam beni kabul ettiği yere kadar devam edeceğim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MK
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hazal hocama pandemi öncesi başlamıştım henüz başlangıç aşamasındayken pandemi ve bir çok olayla ara vermek zorunda kaldım. Şimdi tekrar başladık ve onu görünce bile ilginçtir ama kendime olan özgüvenim artıyor. Sanırım bir şeyleri halledeceğime dair büyük güven veriyor. Zaten rahat biri kendisi ve sanki bu da bana geçiyor :) Samimi ve doğal olması da bana bir çok anlamda nasıl olmam gerektiğini düşündürüyor. Ben çoook memnunum gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Fb
Fil*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yıllarca psikiyatrist gezdim meğer ihtiyacım buymuş. Hazal hanım işinde gerçekten iyi başka bir psikolog geçmişim olmadı fakat çok memnunum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
cg
Cey*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ben Hazal hanımı bir arkadaşımın vesilesiyle buldum. 1 yıl önce kendisi Hazal hanıma seansa başlamıştı ara ara bana seansta konuştuklarından bahsediyordu. Aslında bu konuşmalar olmadan önce bir psikoloğa gitmem gerektiğinin farkında değildim. Biraz gözlemledim arkadaşım çok memnun kaldı ve seans sürecini sonlandırdılar. Şimdi ben başladım ve iyi ki başladım. Öfke problemim için gidiyorum. Pandemi sürecinde kendime yoğunlaşıp kendimi aşmak istiyorum. Hazal hanım da bana şimdiden mükemmel bir destekçi oldu kendisine çok teşekkür ediyorum. Seansları her hafta sabırsızlıkla bekler oldum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
yk
Yur*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Uyku problemi yaşadığım için hazal hanıma gitmeye başladım. 4 seans yaptık eskiye oranla düzenli uyumaya başladım. Gelecekte daha da iyi olacağımın inancını yaşıyorum. Teşekkür ediyorum Hazal hanıma.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Ad
Ahm*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

5 gün önce ilk defa gittim konum ulaşımı bakımından çok kolaydı, zor olsa devam etmekte zorlanabilirdim sağlık koşullarım nedeniyle. Ben doktor yönlendirmesiyle ummadığım şekilde başladım bu sürece pek bir beklentim ve bilgim yoktu ama olumsuz diyebileceğim bir şeyle karşılaşmadım. Hazal hanım da gayet hoştu. Göğsümdeki sıkışıklıkta biraz gitmiş gibi hissediyorum. Devam edeceğim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
oe
Oza*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Daha önceden psikolog diye bir doktora gitmişim. Hazal hanıma bahsedince ortaya çıktı meğer tam dolandırıcıymış. Doktor ama psikolojiyle alakası yoktu. Bana saçma sapan öğütler verdi bir ton da para saydım. O kişiyle yaşadığım deneyim sonrasında psikologa gitmekte böyle oluyormuş dedim kara kara düşünürken bir kezde başkasına şans verdim ve hazal hanıma denk geldim. Ailemden almadığım desteği aldım, kendi kararlarımı verip temelden değişimler yaptım. Büyük riskler almamda faydası oldu seansların ve şuan çok büyük artılarını yaşıyorum. Boğuluyormuş gibi olmuyorum artık. Her insanın psikologa gitmesi gerekiyor bence. Bana kalsa bir ömür devam ederim seanslara diyordum ama hazal hanım neden bitmesi gerektiğini çok güzel anlatıyor. Çevremdeki çok kişiye tavsiye ettim, gönül rahatlığıyla bana faydalı oldu derim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Ser*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kaygılarımla baş etmemin mümkün olmadığı bir dönemde keşfettim Hazal hanımı. Kendimi ömür boyu kusurlu olacak biri olarak görürdüm. Bu düşüncelerimin tamamıyla değişmesi bile beni çok rahatlattı. Bana verdiği ödevler bazen beni korkutsa da içimde büyük cesaretle gerçekleştiriyorum. Seanslar benim için disiplin ve motivasyon kaynağı oldu. Korkularım korkum olmaktan çıktı. Hazal hanıma ne kadar teşekkür etsem az. Çook teşekkür ediyorum size Hazal hanım.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MK
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hocam merhabalar size tşk ederim . Sizin sayenizde eski erkek arkadaşıma olan bağımlılık ve takıntımdan kurtulmuş oldun.İyi ki sizi tanımışım . Saygılar

se
Ser*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Madde bağımlılığımı ailem bilmiyordu çok zor günler yaşadım ve kendi kendime halledemedim hallederim sandım olmadı hazal hanıma gitmeye başladım. olay sadece madde değildi bunları anladım hazal hanım bir çok yönden yardımcı olan biri ben çok faydasını gördüm

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Psk. Hazal Oya Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Hazal Oya Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Hazal Oya Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Hazal Oya Yılmaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742309

Psk. Hazal Oya Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Hazal Oya Yılmaz Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Hazal Oya Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Hazal Oya Yılmaz Psikoloji uzmanıdır. Panik Bozukluğu, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Fibromiyalji alanlarında hizmet veriyor ve 6-16 yaş wisc-r zeka testi, Agorafobi, Agte gelişim tarama envanteri6-16 yaş wisc-r zeka testi, Agorafobi, Agte gelişim tarama envanteri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube