Prof. Dr. Ümit Özekici

Myom (Miyom), fibromyoma, Jinekolog, Jinekoloji

Prof. Dr. Ümit Özekici

Prof. Dr. Ümit ÖZEKİCİ, tıp eğitimini İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı üniversitenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda  yapmış ve Kadın Haatalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 1989 yılında Göttingen Üniversitesi Tıp Fükültesi’nde ilk fertilite eğitimine başlamış olan Dr. ÖZEKİCİ, 1991-1992 yılları arasında ise yardımcı üreme eğitimi için Nottingham Üniversitesi Queen’s Medical Center’de konuk öğretim üyesi olarak IVF/ ICSI, endoskopik ve mikrocerrahi konularında çalışmalar yapmıştır.

Uzmanlık eğitiminin ardından 1997 yılında Dr. Pakize Tarzı Kliniği Tüp Bebek Merkezi'ni ve 2001 yılında ise Kuzey Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'ni kurmuş olan Prof. Dr. Ümit ÖZEKİCİ, 2002 yılında JFK Hospital, 2006 yılında 29 Mayıs Hastanesi ve 2007 yılında Çevre Hastanesi Tüp Bebek Merkezlerini kurmuştur.

Türkiye Jinekoloji ve Obstrektif Derneği (TJOD), Türkiye Kısırlık Derneği (TSRM),  Avrupa Kısırlık Derneği (ESHRE) ve Amerikan Kısırlık Derneği (ASRM) gibi mesleki kuruluşların aktif üyesi olan Prof. Dr. Ümit ÖZEKİCİ, mesleki çalışmalarını İstanbul Çevre Hastanesi'nde sürdürmektedir.

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Bağlarbaşı, Feyzullah Cd. No:39, 34844 Maltepe/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Pelvik muayene ve pap smear Aile planlaması Kegel egzersizleri Destekli yuvalama (assisted hatching) Laparoskopik tüp ligasyonu Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ümit ÖZEKİCİ, tıp eğitimini İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı üniversitenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda  yapmış ve Kadın Haatalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 1989 yılında Göttingen Üniversitesi Tıp Fükültesi’nde ilk fertilite eğitimine başlamış olan Dr. ÖZEKİCİ, 1991-1992 yılları arasında ise yardımcı üreme eğitimi için Nottingham Üniversitesi Queen’s Medical Center’de konuk öğretim üyesi olarak IVF/ ICSI, endoskopik ve mikrocerrahi konularında çalışmalar yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 62 31

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ümit Özekici ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ümit Özekici için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ümit Özekici için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ümit Özekici ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116231

Prof. Dr. Ümit Özekici nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ümit Özekici Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ümit Özekici hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ümit Özekici Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Myom (Miyom), fibromyoma, Jinekolog, Jinekoloji alanlarında hizmet veriyor ve Pelvik muayene ve pap smear, Aile planlaması, Kegel egzersizleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube