Prof. Dr. Ümit Özekici

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Myom (Miyom), fibromyoma, Jinekolog, Jinekoloji

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Mecidiyeköy Mahallesi, Cemal Sahir Sok. No:2  İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ümit Özekici Hakkında

Ümit Özekici Kimdir?

Prof. Dr. Ümit ÖZEKİCİ, tıp eğitimini İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine aynı üniversitenin Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda  yapmış ve Kadın Haatalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 1989 yılında Göttingen Üniversitesi Tıp Fükültesi’nde ilk fertilite eğitimine başlamış olan Dr. ÖZEKİCİ, 1991-1992 yılları arasında ise yardımcı üreme eğitimi için Nottingham Üniversitesi Queen’s Medical Center’de konuk öğretim üyesi olarak IVF/ ICSI, endoskopik ve mikrocerrahi konularında çalışmalar yapmıştır.

Uzmanlık eğitiminin ardından 1997 yılında Dr. Pakize Tarzı Kliniği Tüp Bebek Merkezi'ni ve 2001 yılında ise Kuzey Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi'ni kurmuş olan Prof. Dr. Ümit ÖZEKİCİ, 2002 yılında JFK Hospital, 2006 yılında 29 Mayıs Hastanesi ve 2007 yılında Çevre Hastanesi Tüp Bebek Merkezlerini kurmuştur.

Türkiye Jinekoloji ve Obstrektif Derneği (TJOD), Türkiye Kısırlık Derneği (TSRM),  Avrupa Kısırlık Derneği (ESHRE) ve Amerikan Kısırlık Derneği (ASRM) gibi mesleki kuruluşların aktif üyesi olan Prof. Dr. Ümit ÖZEKİCİ, mesleki çalışmalarını İstanbul Çevre Hastanesi'nde sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Myom (Miyom), fibromyoma
 • Jinekolog
 • Jinekoloji
 • Doğal Doğum
 • Geç Doğum (Miad Aşımı)
Tedaviler
 • Pelvik muayene ve pap smear
 • Aile planlaması
 • Kegel egzersizleri
 • Destekli yuvalama (assisted hatching)
 • Laparoskopik tüp ligasyonu

Ümit Özekici Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ümit Özekici tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ümit Özekici kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Özekici ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ümit Özekici için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Özekici şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ümit Özekici nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ümit Özekici bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ümit Özekici hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ümit Özekici Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Pelvik muayene ve pap smear, Aile planlaması, Kegel egzersizleri, Destekli yuvalama (assisted hatching), Laparoskopik tüp ligasyonu, Uterus ablasyonu, Hymenoplasti, Jinekolojik kanser cerrahisi, Blastokist transferi alanlarında hizmet veriyor ve Myom (Miyom), fibromyoma, Jinekolog, Jinekoloji, Doğal Doğum, Geç Doğum (Miad Aşımı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ümit Özekici için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ümit Özekici muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ümit Özekici hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Özekici ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ümit Özekici hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Özekici hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.