Prof. Dr. Ümit Naci Karaçal

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Trabzon
5.0

Göğüs Estetiği, Meme Estetiği, Bölgesel Yağlanma

“Burun estetiği denince akla gelen ilk doktor kimdir diye sorsanız hiç düşünmeden Prof. Dr. Ümit Naci...” Devamı

Prof. Dr. Ümit Naci Karaçal

Prof. Dr. Ümit Naci KARAÇAL, 09 Mart 1969 yılında Mersin'de doğmuştur.Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından,Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladıktan sonra Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur.

Prof. Dr. Ümit Naci KARAÇAL, Trabzon'da bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde Cerrahi Tıp Bilimlerinin Bölüm Başkanlığını ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığı görevini yürütmektedir. Ayrıca hastalarını da burada kabul etmektedir.

Türk Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği,Estetik Plastik Cerrahi Derneği,Yara Bakımı ve Onarımı Derneği üyesidir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Anabilim Dalı
Kalkınma Mah. Karadeniz Teknik Üniversitesi, Farabi Cd. No:66, 61080 Trabzon / Merkez Merkez/Trabzon
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Botoks enjeksiyonu Işık dolgusu Post-bariatrik cerrahi Koltuk altı terlemesi Cilt estetiği Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ümit Naci KARAÇAL, 09 Mart 1969 yılında Mersin'de doğmuştur.Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından,Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamladıktan sonra Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.2022
Deneyim: 1 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Göğüs Estetiği Meme Estetiği Bölgesel Yağlanma Ameliyatsız Estetik Yöntemleri Burun Estetiği Devamı

Deneyimler

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Anabilim Dalı (2022 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 78 42

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
PR
Pın*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Burun estetiği denince akla gelen ilk doktor kimdir diye sorsanız hiç düşünmeden Prof. Dr. Ümit Naci Karaçal derim. Böyle iyi bir doktorun trabzon'da olması çok çok büyük bir şans adeta. Çok güler yüzlü, sıcak kanlı, titiz, alanında en önde gelen tecrübeli ve kaliteli bir doktor. Burun estetiği operasyonum o kadar iyi geçti ki sonuç harikaydı doğal olarak. Tam istediğim gibi bir burun sahibi olmuştum. Burun ameliyatı öncesi olsun sonrası olsun inanılmaz ilgili davrandı doktorum. Artık rahat nefes alıyorum ve çok güzel bir görüntüye sahip oldu, özgüvenim arttı. Estetiğin hemen hemen tüm alanlarında ameliyat yapabilen Ümit hocamı tüm kadınlara ve de erkeklere öneririm.

HG
Hül*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Selamlar. 4 sene önce meme küçültme ameliyatı olduğum estetik cerrahisi uzmanı doktoruma teşekkür etmek isterim. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Kendisi zaten Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında Trabzon'da çok bilinen, tanınmış bir doktor. Kendisine ameliyat olmak benim için de bir ayrıcalıktı. Meme küçültme için daha öncesinde de ameliyat olmak istiyordum ama hem bir türlü net kararımı veremiyordum hem de bu operasyonu yapacak kaliteli bir estetik doktoru bulamıyordum. Sonra tavsiye üzerine bulduğum Prof. Dr. Ümit Naci KARAÇAL'ı görür görmez karar vermem çok kısa sürdü. Trabzon ve yakınlarında oturup plastik estetik cerrahi arayanlar varsa hiç bir an bile düşünmem kendisine gidebilir.

AG
Ali G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Sevgili Sevgi Yeğenime çok başarılı bir deri grefti ameyatı yaptınız. Sizi göklere çıkartıyor. Ben de size çok teşekkür eder saygılar sunarım. Ali Garbetoğlu Vak. Dev. Hast. Md.

NS
Naz*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Canım doktorum yıllar önce tetik parmak sorunuyla ameliyat etmisti beni parmaklarımdan sağolsun çok da güzel ilgilendi benimle:) Hastalarına karsı son derece ilgili, saygılı ve hoşgörülü güler yüzlü işini aşk ile yapan bi doktor:) selam olsun :))

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ümit Naci Karaçal ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ümit Naci Karaçal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ümit Naci Karaçal için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ümit Naci Karaçal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117842

Prof. Dr. Ümit Naci Karaçal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ümit Naci Karaçal Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Anabilim Dalı bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ümit Naci Karaçal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ümit Naci Karaçal Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Göğüs Estetiği, Meme Estetiği, Bölgesel Yağlanma alanlarında hizmet veriyor ve Botoks enjeksiyonu, Işık dolgusu, Post-bariatrik cerrahi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube