Prof. Dr. Ramazan Sarı, Antalya, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Ramazan Sarı

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Antalya

Polikistik Over Sendromu, Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı), Hirsutizm (Kıllanma, Tüylenme)

Randevu Al 0 (850) 811 60 52Soru Sor

Doktorun Adresi

Arapsuyu Mah. Atatürk Bulvarı M.Gökay Plaza No:69/15  Konyaaltı, Antalya
Prof. Dr.Ramazan Sarı Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ramazan Sarı Hakkında

Ramazan Sarı Kimdir?

Prof. Dr. Ramazan SARI, 15 Haziran 1972 yılında doğmuştur. 1989-1995 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1996-2000 yılları arasında ise İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlayarak İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 2003 yılında ise Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları yan dal ihtisasını tamamlamıştır. 206 yılında Yardımcı Doçent, 2007 yılında ise Doçent unvanı almıştır.

2000 yılından beri Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev yapmakta olan Prof. Dr. Ramazan SARI, 2008-2009 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı olarak idari görev de yürütmüştür. Kendisi Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği (TEMD) üyesidir.

Prof. Dr. Ramazan SARI'nın, 50'nin üzerinde uluslararası hakemli dergilerde yayınlanan, 28'in üzerinde ulusal hakemli dergilerde yayınlanan makalesi ve 35'in üzerindeuluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında basılan bildirisi bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • INÖNÜ ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Polikistik Over Sendromu
 • Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı)
 • Hirsutizm (Kıllanma, Tüylenme)
 • Hormon Fazlalığı
 • Hormon Hastalıkları

Tedaviler

 • Büyüme hormonu testi
 • Guatr ve diğer tiroid hastalıkları
 • Kolesterol testi
 • Tpo(tiroid peroksidaz testi) tpoab
 • Galaktore

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 60 52

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ramazan Sarı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kronik mide bulantısı kabızlık ve ishal

  Hocam ortalama iki yıldır beslenme sonrası dahada artan kronik mide bulantısı şikayetim var aynı zamanda yine kronik kabızlığım ve bu kabızlığı ara ara bölen ishallerim var ishal süreçlerinde karın ağrıları sancılarda oluyor yani dışkım neredeyse hiç normal olmuyor kabız yada ishal, bulantılarım sa... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ramazan Sarı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Lenf nodu antibiyotik kullanımı

  Benim boyun ultrasonunda solda 13x8 mm sağda 17x8 mm lenf nodu çıktı dahiliye doktoru augmentin 1000 mg 10 tablet 2x1 verdi ama kan tahlili yapılmıştı crp 2 den küçük geldi ama bakteriyel enfeksiyon olsa crp yüksek çıkmazmıydı ama düşük çıkmış sizce antibiyotiki kullanayım mı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ramazan Sarı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ramazan Sarı ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Ramazan Sarı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 60 52

Prof. Dr. Ramazan Sarı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Ramazan Sarı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Ramazan Sarı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Ramazan Sarı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ramazan Sarı Prof. Dr.Ramazan Sarı Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ramazan Sarı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ramazan Sarı Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Büyüme hormonu testi, Guatr ve diğer tiroid hastalıkları, Kolesterol testi, Tpo(tiroid peroksidaz testi) tpoab, Galaktore, Diabetes mellitusta insülin tedavisi, Diyabet (şeker hastalığı) (tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, gebelik diyabeti), Hirsutizm (kadında tüylenme fazlalığı ve polikistik over sendromundaki metabolik bozukluklar), Galaktore(memeden süt gelmesi), jinekomasti (erkekte memede büyüme) gibi hormonal hastalıklar, Guatr ve diğer tiroid hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Polikistik Over Sendromu, Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı), Hirsutizm (Kıllanma, Tüylenme), Hormon Fazlalığı, Hormon Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Ramazan Sarı için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Ramazan Sarı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ramazan Sarı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Ramazan Sarı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Ramazan Sarı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.