Prof. Dr. Ramazan Sarı

5.0

Polikistik Over Sendromu, Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı), Hirsutizm (Kıllanma, Tüylenme)

“Ramazan Sarı Hocama Kasım ayının 10 unda muayene oldum.Zaten yaklaşık 7 senedir kendisine muayene ol...” Devamı

Prof. Dr. Ramazan Sarı

Prof. Dr. Ramazan SARI, 15 Haziran 1972 yılında doğmuştur. 1989-1995 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1996-2000 yılları arasında ise İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlayarak İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 2003 yılında ise Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları yan dal ihtisasını tamamlamıştır. 206 yılında Yardımcı Doçent, 2007 yılında ise Doçent unvanı almıştır.

2000 yılından beri Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev yapmakta olan Prof. Dr. Ramazan SARI, 2008-2009 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcısı olarak idari görev de yürütmüştür. Kendisi Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği (TEMD) üyesidir.

Prof. Dr. Ramazan SARI'nın, 50'nin üzerinde uluslararası hakemli dergilerde yayınlanan, 28'in üzerinde ulusal hakemli dergilerde yayınlanan makalesi ve 35'in üzerinde uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında basılan bildirisi bulunmaktadır.

Prof. Dr.Ramazan Sarı Özel Muayenehanesi
Arapsuyu Mah. Atatürk Bulvarı M.Gökay Plaza No:69/15 Konyaaltı/Antalya
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Tiroid kan testleri Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları) Ogtt (oral glukoz tolerans testi) Metabolizma hastalıkları (kilo fazlalığı, kilo azlığı..) Metabolik kemik hastalıkları (osteoporoz, paget hastalığı, osteomalazi, gebelikte osteoporoz ve kırıklar) Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ramazan SARI, 15 Haziran 1972 yılında doğmuştur. 1989-1995 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1996-2000 yılları arasında ise İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlayarak İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 2003 yılında ise Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları yan dal ihtisasını tamamlamıştır. 206 yılında Yardımcı Doçent, 2007 yılında ise Doçent unvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2022
Deneyim: 1 Yıl

Deneyimler

Prof. Dr.Ramazan Sarı Özel Muayenehanesi (2022 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 60 52

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ES
Emi*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
16.12.2021

Ramazan Sarı Hocama Kasım ayının 10 unda muayene oldum.Zaten yaklaşık 7 senedir kendisine muayene oluyorum 4 ayda bir tiroid le ilgili.Ben meme kanseri de atlattım,koruma tedavideyim.Zoladex iğneden ötürü kilo alımım oldu.Ne yaparsam yapayım kiloyu veremedim işrahım çok arttı.Ramazan Hocaya tahlilimi olup muayeneye gittim.Kilo alımım artıyor glifor da içmeme rağmen dedim.Önce tiroid muayenemi yaptı Ramazan Hoca.Sonra tahlillere baktı.Kanser atlattığım için kilo almam iyi olmadığı için,Glifor bıraktırdı,Syndjard diye bi hapa başlattı.Günde 1 kez tok içilecek dedi.Rapor çıkarttı.Ven başladım bu ilaca.İlk hafta pek bişey anlamadım.2. hafta enerjim arttı şeker tüketme isteğim azaldı.Bu arada yeme alışkanlıklarım düzeldi.3.hafta uyku basmalarım agresif oluşum tatlı krizlerim bitti.Geçen Çarşamba diyetisyende tartılayım dedim digital tartıda.Gördüğüme inanamadım.1.700 gram yağdan vermişim,1.400 gram kas almışım ki spor yapmamıştım.Sadece işe gidip geliyorum o da fiziken çok yorucu değil.Böyle böyle 3 kilo şu anda verdim.Hocama çoook teşekkür ederim.Bir de gece gündüz ne zaman ararsanız ulaşılıyor telefonuna bakıyor çok acilse arayın tabiiki☺️🙏🏻.Tiroid konusu da gayet normal gidiyor, değerlerim. Ramazan Hocam ilaç ayarımı tam yapıyor çook teşekkür ediyorum☺️🙏🏻🙏🏻 Görüşü Şikayet Et

Prof. Dr. Ramazan Sarı
Prof. Dr. Ramazan Sarı 16 Aralık 2021
Güzel düşünceleriniz için çook teşekkürler. Sizlerin sağlığınızın iyi olması bizim en büyük mutluluğumuzdur.
K İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
05.07.2021

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ramazan Sarı ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ramazan Sarı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ramazan Sarı için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ramazan Sarı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116052

Prof. Dr. Ramazan Sarı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ramazan Sarı Prof. Dr.Ramazan Sarı Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ramazan Sarı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ramazan Sarı Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Polikistik Over Sendromu, Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı), Hirsutizm (Kıllanma, Tüylenme) alanlarında hizmet veriyor ve Tiroid kan testleri, Paratiroid hastalıkları (hipoparatiroidi, hiperparatiroidi, kalsiyum ve d vitamini bozuklukları), Ogtt (oral glukoz tolerans testi) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube