Prof. Dr. Mustafa Ertaş, İstanbul, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Prof. Dr. Mustafa Ertaş

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İstanbul

Küme Başağrısı, Migren, Nöropati (El Ayak Uyuşmaları)

Randevu Al0 (850) 811 74 52

Doktorun Adresi

Hakkı Yeten Caddesi No: 17 Aşçıoğlu Plaza Kat: 3 Daire: 7 Teşvikiye  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Mustafa ERTAŞ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Mustafa Ertaş Hakkında

Mustafa Ertaş Kimdir?

Prof.Dr. Mustafa ERTAŞ 1960 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1982 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Beyin ve Sinir Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasını yapmış ve 1989 yılında Nöroloji Uzmanı olmuştur. 1993 yılında Doçent ünvanı, 1999 yılında ise Profesör ünvanını almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, nöroloji kliniğinde Başağrısı Polikliniği sorumlu öğretim üyeliği ve Klinik Nörojizyoloji öğretim üyeliği görevlerini sürdürdü. İsveç Uppsala Üniversitesi'nde ve Amerika Birleşik Devletleri Houston Baylor College of Medicine'da misafir öğretim üyesi olarak çalıştı.

Prof.Dr. Mustafa ERTAŞ, Uluslararası dergilerde Klinik nörofizyoloji, Başağrısı başta olmak üzere birçok araştırma makalesi yayınladı. Biri ingilizce biri türkçe olmak üzere iki kapsamlı EMG kitabı ve birçok kitapçıkları bulunmaktadır. Halen Klinik nörofizyolog (Elektromiyografi) ve Nörolog olarak çalışmalarını sürdürmektedir ve öncelikli uğraş alanları Başağrısı, Nöropatik ağrı, Elektromiyografi (EMG) ve Tek Lif Elektromiyografidir (TLEMG, SFEMG).

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

Yayınlar

 • Baykan B, Ekizoglu E, Karl N, Kocasoy-Orhan E, Zarifoglu M, Saip S, Siva A, Ertas M. Characterization of Migraineurs Having Allodynia: Results of a Large Population-based Study. Clin J Pain. 2015 Sep 16. [Epub ahead of print]
 • Betul Baykan, Mustafa Ertas, Necdet Karlı, Derya Uluduz, Ugur Uygunoglu, Esme Ekizoglu. Elif Kocasoy Orhan, Sabahattin Saip, Mehmet Zarifoglu and Aksel Siva. Migraine incidence in 5 years - a population-based prospective longitudinal study in Turkey. The
 • Ertaş M, Bolay H. Migraine Without Aura, with a Discussion of Trigger Factors (in Case-Based Diagnosis and Management of Headache Disorders) Part of the series Headache (Springer) 2015; pp 127-134
 • Özoğuz A, Uyan Ö, Birdal G, Iskender C, Kartal E, Lahut S, Ömür Ö, Agim ZS, Eken, Gündoğdu Eken, Sen NC, Kavak P, Saygı C, Sapp PC, Keagle P, Parman Y, Tan E, Koç F, Deymeer F, Oflazer P, Hanağası H, Gürvit H, Bilgiç B, Durmuş H, Ertaş M, Kotan D, Akalın
 • Celik U, Yurtay N, Koc ER, Tepe N, Gulluoglu H, Ertas M. Diagnostic Accuracy Comparison of Artificial Immune Algorithms for Primary Headaches. Computational and Mathematical Methods in Medicine (2015) http://dx.doi.org/10.1155/2015/465192

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Küme Başağrısı
 • Migren
 • Nöropati (El Ayak Uyuşmaları)
 • EMG (Elektromiyografi )
 • Polinöropati

Tedaviler

 • Migren Tedavisi
 • Boyun ve Bel Ağrıları
 • Demans tedavisi
 • Epilepsi testi
 • Parkinson Hastalığı tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 74 52

Doktor Yorumları

Değerlendir
9 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.9
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..ık

Kendilerine ilgileri için teşekkür ederim. Samatya'da muayene randevusu alıp, iş yerinden izin alıp gittiğim nöroloji uzmanı ücret alıyor olmasına rağmen Çapa'ya git bir sor diyerek göndermişti. Buradan sorulan sorulara sabır ve itina ile verilen cevapları görünce saygı duyulması gereken gerçek hekimler de olduğunu görüyoruz. Vakit ayırdığınız ve hızlı cevabınız için tekrar teşekkür ederim. 21-09-2017

han..�RUGİL

Teşekkür ederim. 23-06-2017

yma..ca

Yanitladiginiz için teşekkürler Mustafa bey iyi çalışmalar. .. 15-05-2017

a..lmaz

Vakit ayrıdığınız için teşekkürler 10-08-2015

al..eroğlu

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için sağolun.. 24-07-2015

ak..neş

teşekkür ederim açıklamalarndan dolayı 01-05-2015

ammet İkbal..zün

allah sizin gibi ilim sahiplerine uzun ve saglikli omur versin 03-04-2015

ih..a

diger doktorların aksine yenilige acık saygım sonsuz. 09-01-2015

iha..DEMİR

çok memnununm 31-12-2014

9 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mustafa Ertaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Ertaş ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Mustafa Ertaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 74 52

Prof. Dr. Mustafa Ertaş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Mustafa Ertaş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Mustafa Ertaş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ertaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mustafa Ertaş Prof. Dr. Mustafa ERTAŞ Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Mustafa Ertaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mustafa Ertaş Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Migren Tedavisi, Boyun ve Bel Ağrıları, Demans tedavisi, Epilepsi testi, Parkinson Hastalığı tedavisi, Parkinson tedavisi, Vertigo tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Küme Başağrısı, Migren, Nöropati (El Ayak Uyuşmaları), EMG (Elektromiyografi ), Polinöropati hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Mustafa Ertaş için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Mustafa Ertaş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mustafa Ertaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Mustafa Ertaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Mustafa Ertaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cmt 15 Ağu
Paz 16 Ağu
Pzt 17 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.