Prof. Dr. Erşan Aygün, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Erşan Aygün

Genel Cerrahi - İstanbul

Dalak Hastalıkları, Bağırsak Solucanları, Gluteal Apse

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Vankulu Sokak 2000 Apartmanı 1A/2  Bakırköy, İstanbul
Aygün Sağlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Erşan Aygün Hakkında

Erşan Aygün Kimdir?

Prof. Dr. Erşan Aygün, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Erşan Aygün, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Erşan Aygün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erşan Aygün kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Aygün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Erşan Aygün için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Aygün şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Erşan Aygün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Erşan Aygün Aygün Sağlık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Erşan Aygün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Erşan Aygün Genel Cerrahi, uzmanıdır. Fundoplikasyon - laparoskopik cerrahi, Bariatrik cerrahi, Fundoplikasyon(gerd cerrahisi), Laparoskopik fıtık tedavisi, Tiroit sintigrafisi alanlarında hizmet veriyor ve Dalak Hastalıkları, Bağırsak Solucanları, Gluteal Apse, Perianal Fistüller, Şişmanlık (Obezite) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Erşan Aygün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Erşan Aygün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Erşan Aygün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Aygün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Erşan Aygün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Aygün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.