Prof. Dr. Eksal Kargı

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Zonguldak
5.0

Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları

“Eksal Hocam size burun ameliyatı olmayı düşünüyorum. Yakın zamanda görüşmeye gelicem.Randevu aldım....” Devamı

Prof. Dr. Eksal Kargı

Prof. Dr. Eksal Kargı, 1967 yılında Ordu’da dünyaya gelmiştir. Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde tamamladı.Tıpta Uzmanlık Sınavı'nda sınavı sonucunda Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne dereceyle girdi ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık eğitimini aldı. Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra aynı yerde uzman doktor unvanı ile çalışmaya başladı.

2000 yılından itibaren, (eski Zonguldak Karaelmas Üniversitesi) Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde öğretim üyesi olarak görev almaktadır. Prof. Dr. Kargı, 2000 yılında 'Yardımcı Doçent' , 2005’ yılında 'Doçent' ve 2010 yılında ise Profesör olmuştur. Bunların yanında, 2011'de El Cerrahisi; 2012'de ise Ağız, Yüz ve Cene Cerrahisi uzmanlıklarını da tamamlamıştır. Prof. Dr. Kargı, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’ tarafından düzenlenen “Uzman Araştırma Yarışması”nda 2 kez ödül almıştır.

Prof. Dr. Kargı, Plastik Cerrahi camiasının en önemli ve temel derneği olan Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği'nin  Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi olarak da görev almıştır. Kendisi ayrıca Türk Yara camiasının kuruluş, yapılanma ve gelişiminde aktif rol oynamıştır.

Prof. Dr. Kargı, Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki Dekan Yardımcılığı; Üniversite Senato Üyeliği gibi görevlerinin
yanında ayrıca çeşitli ulusal ve uluslararası bilimsel dergi ve araştırma programının danışma kurullarında da görev yapmıştır.

Uzmanlığını tamamlamasının ardından Amerika ve Avrupa’da pek çok kliniği ziyaret etme fırsatı bulan Prof. Dr. Kargı' nın uluslararası dergilerde yayınlanmış çok sayıda bilimsel makalesi vardır. Ayrıca birçok bilimsel toplantıda konferans vermekte; panellere katılmaktadır. 
Birçok bilimsel toplantının organizasyonunda da aktif olarak görev yapmaktadır. Prof. Dr. Kargı'nın uluslararası yayınlarına 400' ü aşan atıf yapılmıştır.

Prof. Dr. Kargı, estetik burun, yüz ve vücut şekillendirme ve meme cerrahilerinin yanı sıra; burun, yüz ve meme bölgesinin onarımları (özellikle kanser ve kaza sonrası) onarımlar konularına da ağırlık vermektedir ve bu konularda uluslararası literatürde de yayınlanan çok sayıda çalışması mevcuttur. Kendisi ayrıca, İnterplast-Türkiye Derneği tarafından düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı gönüllü cerrahi aktivitelerde de önemli etken görevler yapmıştır.

Kendisi, Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim dalındaki eğitim ve araştırma faaliyetlerine halen devam etmektedir; ayrıca diğer zamanlarında da özel muayenehanesinde hasta kabul etmektedir. Prof. Dr. Kargı, evlidir ve bir erkek çocuk babasıdır.

Prof.Dr. Eksal KARGI Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi
Meşrutiyet Mahallesi Şükrü Usman Sokak No:1 Ricaloğlu Apt kat 2 Merkez/Zonguldak
Hizmetler
Lazer liposuction Cinsiyet değişimi Dermabrazyon Işık dolgusu Botoks enjeksiyonu Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Eksal Kargı, 1967 yılında Ordu’da dünyaya gelmiştir. Tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde tamamladı.Tıpta Uzmanlık Sınavı'nda sınavı sonucunda Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne dereceyle girdi ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık eğitimini aldı. Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra aynı yerde uzman doktor unvanı ile çalışmaya başladı. Devamı

Sertifikalar

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2000
Deneyim: 23 Yıl

İlgi Alanları

Abdominoplasti Cilt Hastalıkları Burun Hastalıkları Çene Problemleri Göğüs Estetiği Devamı

Deneyimler

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi AD. (2000 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 39 55

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Ayş*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Eksal Hocam size burun ameliyatı olmayı düşünüyorum. Yakın zamanda görüşmeye gelicem.Randevu aldım. 😍

Asm*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Prof.Dr.Eksal Kargı mesleğinde çoook çoook başarılı bi doktor.Yapmış olduğu amelıyatlarından çok memnun kaldım.İyi ki Zonguldakta böyle kaliteli güzel işler çıkartan Plastik cerrahı doktoru var.Hastalarıyla yakından ilgilenen muhteşem bi doktor.Asistanı Ercan bey ve çalışanlarıda birbirinden değerli insanlar🙏

TD
TC *** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İlgili ve tedavi odaklı, tedavi yöntemlerini artıları ve eksileri ile anlatan en iyi tedavi yöntemini önererek karar verme aşamasında yardımcı olan bir uzman. Teşekkürler Eksal Hocam çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Ozd*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Her yönüyle muhteşem. Yapilan operasyon, sonrası, ilgi alaka. Hem kendisi hem yardımıcısı Ercan bey hemde ofisindeki çalışanları tek kelimeyle harika.

Ban*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Mesleğini aşkla yapan sihirli eller. Ve ben bu sihirli dokunuşlara sahip olan şanslı insan olarak iyi ki varsiniz hocam...???

ÖA
Öza*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Eksal Kargı hoca bi tanıdığım burun estetiğini yapmıştı. Telefonda görüşmemiz bile yetti meme protezi ameliyatı oldum. 1 gece hastanede kaldım ertesi gün kollarını kaldırman lazım dediğinde Doktorumla tartıştım ısrarla bana egzersiz yaptırdı. Herkes bana kollarını 1 ay kaldırman mümkün değil bardak bile taşıyamazsın derken ben Eksal Hocanın sayesinde 1 gün sonra uzun yola çıkıp 3 günde normal hayatıma 10 gün sonra sporuma başlayabildim. Israrını da anlamış oldum. Alanında çok iyi bir cerrah olduğunu söylemeyi borç bilirim.

Ozd*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Eksal hocama oğlum jinekomasti ameliyatı oldu. Sonuç muhteşem. Hocam ellerine sağlık. Iyiki varsın. Candemir

sa
Son*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İşini son derece profesyonelce ve ancak konfüçyüsçü metinlerde bulabileceğiniz iş ahlakı ile yapan personelin olduğu, hijyenik, ferah, tavsiye edilesi işyeri. Çalışmalarınızda başarılar. Teşekkür ederim. Saygılarla,

sa
Son*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

İşini son derece profesyonelce ve ancak konfüçyüsçü metinlerde bulabileceğiniz iş ahlakı ile yapan personelin olduğu, hijyenik, ferah, tavsiye edilesi işyeri. Çalışmalarınızda başarılar. Teşekkür ederim. Saygılarla,

Sev*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bir yıl önce elmacık kemiğimin üzerindeki tuz ruhu yanığının bıraktığı lekenin tedavisi için geldim. Bugüne kadar gittiğim doktorlardan hepsi lekenin tedavi edilemeyeceğini söylediler. Ancak 1 yıl içinde lekenin tamamı kaybolmak üzere. Doktorum ve ekibinin, her gelişimde lekenin hikayesini hatırlamaları benim için önemliydi. Randevu zamanlamalarında hiç bir sorun yaşamadım. Her geldiğimde doktorumla beklemeden görüşebiliyorum. Ekibini ve poliklinik çalışanlarını güvenilir buluyorum. Sorun yaşadığımda doktorum olmadığında bile ekibinden destek alıyorum. Gerek poliklinik gerek bekleme odalarının temiz ve hijyenik buluyorum. Kısaca verdikleri hizmetten memnunum. Doktoruma ve ekibine başarılar diliyorum.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Eksal Kargı ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Eksal Kargı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Eksal Kargı için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Eksal Kargı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333955

Prof. Dr. Eksal Kargı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Eksal Kargı Prof.Dr. Eksal KARGI Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Eksal Kargı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Eksal Kargı Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Lazer liposuction, Cinsiyet değişimi, Dermabrazyon hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 433 39 55

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube