Prof. Dr. Cazip Üstün

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Samsun

Erken Doğum, Adet Düzensizliği, Genital Herpes (Uçuk)

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85   Canik, Samsun
Medicana Samsun

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Cazip Üstün Hakkında

Cazip Üstün Kimdir?

Prof. Dr. Cazip ÜSTÜN, tıp eğitimini 1979 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde yapmış ve 1983 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

1983-1985 yılları arasında İzmir Asker Hastanesi'nde askerlik vazifesini yerine getirmiş olan Prof. Dr. Cazip ÜSTÜN, 1985-1988 yılları arasında Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi'nde, 1988-1990 yılları arasında SSK Samsun Hastanesi'nde görev yapmıştır.

Akademik çalışmalarını 1990-2011 yılları arasında 19 Mayıs Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda sürdürmüş olan Prof. Dr. Cazip ÜSTÜN, Medicana Samsun Hastanesi'nde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Erken Doğum
 • Adet Düzensizliği
 • Genital Herpes (Uçuk)
 • Sezaryen Sonrası Normal Doğum
 • Doğal Doğum
Tedaviler
 • Endoskopi
 • Gebe takibi
 • Histeroskopik Ameliyatlar
 • Jinekolojik kanser cerrahisi
 • Kısırlık tedavisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Cazip Üstün Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Cazip Üstün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Cazip Üstün Videoları

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cazip Üstün ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Cazip Üstün ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Prof. Dr. Cazip Üstün için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Cazip Üstün için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Cazip Üstün için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Cazip Üstün hangi kurumlar Cazip Üstün ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Cazip Üstün ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Halkbank , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Prof. Dr. Cazip Üstün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Cazip Üstün Medicana Samsun Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Cazip Üstün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Cazip Üstün Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Endoskopi, Gebe takibi, Histeroskopik Ameliyatlar, Jinekolojik kanser cerrahisi, Kısırlık tedavisi, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Laparoskopik Çikolata Kisti Ameliyatı, Laparoskopik histerektomi, Laparoskopik myomektomi, Laparoskopik over kisti ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Erken Doğum, Adet Düzensizliği, Genital Herpes (Uçuk), Sezaryen Sonrası Normal Doğum, Doğal Doğum hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Cazip Üstün için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Cazip Üstün muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Cazip Üstün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Cazip Üstün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Cazip Üstün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.