Prof. Dr. Can Çınar, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Can Çınar

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Burun Estetiği (Rinoplasti), Yüz Estetiği, Meme Estetiği

Takvim talep etSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Küçükbakkalköy Mahallesi, Küçükbakkalköy Mh., Işıklar Caddesi 35/A, 34750  Ataşehir, İstanbul
Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Merkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd No:166, 34381  Şişli, İstanbul
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit

Can Çınar Hakkında

Can Çınar Kimdir?

Prof. Dr. Can ÇINAR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini dönem 10.cusu olarak başarıyla tamamlayarak 1995 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. Aynı yıl girdiği Tıp Uzmanlık Sınavında ( TUS) sıralamada ilk 10'da yer almış ilk tercihi olan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Ana Bilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başlamış 2000 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde İndiana University Medical Center, İndianapolis ve The University Of Chicago'da çalışmış yaklaşık 6,5 yıl süren Plastik, Rekonstrüktig ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası 2002 yılında ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Aynı yıl TPRECD tarafından düzenlenen Uzman Deneysel Araştırma Yarışmasında birincilik ödülünü aldı. Çalışmalarına uzmanlık eğitimini aldığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzman doktor olarak devam etmiştir.

Prof. Dr. Can ÇINAR, 2007-2009 yılları arasında çalışmalarını ve ameliyatlarını “Anadolu Sağlık Merkezi-Johns Hopkins Medicine” da sürdürdü. 2007 yılında Estetik Plastik Cerrahi Derneği’nin Yönetim Kuruluna seçildi ve bu görevini 2009 yılına kadar sürdürdü. 2009 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi temel alanında Üniversite ''Doçenti'' unvanını aldı.

2012 yılında yeniden Estetik Plastik Cerrahi Derneği yönetim kuruluna seçildi ve halen bu görevine devam etmektedir.

Prof. Dr. Can ÇINAR, 2012 Ekim ayından itibaren çalışmalarını Yeditepe Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı olarak sürdürdü.

2017 yılında ''Profesör Doktor'' ünvanını alan Prof. Dr. Can ÇINAR, çalışmalarına Grup Florence Nightingale Hastaneleri ve İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı olarak devam etmektedir.

Üyesi olduğu diğer meslek kuruluşları arasında Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, ISAPS(Internatonal Society of Aesthetic Plastic Surgery) sayılabilir.

Prof. Dr. Can ÇINAR’ın ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış, ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılarda sunulmuş bilimsel çalışmaları vardır. Her yıl ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılara katılmakta ve bazı ulusal ve uluslararası bilimsel toplantıların düzenlenmesinde görev almaktadır. Mesleki çalışmalarına ise, İstanbul'da Şişli ve Ataşehir ilçelerinde bulunan Florence Nightingale Hastaneleri'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11 1995

Tecrübe: 24 yıl 8 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Araştırma Gör. Doktor
  11 1995 - 03 2002
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Uzman Doktor
  03 2002 - 11 2007
 • Anadolu Sağlık Merkezi-Johns Hopkins Medicine Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  11 2007 - 12 2009
 • Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi temel alanında Üniversite Doçenti unvanı
  01 2009 - 02 2017
 • Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doçent Dr. / Anabilim Dalı Başkanı
  08 2012 - 12 2017

Ödüller

 • Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Deneysel Araştırma Yarışmasında birincilik ödülünü (02.09.2002)

Fotoğraflar

Ekibim

Tuğba Çakırgöz Asistan/Hasta Deneyim Uzmanı 4 yıllık mesleki tecrübe

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Can Çınar kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. C Çınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Can Çınar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. C Çınar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Can Çınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Can Çınar Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi İstanbul Florence Nightingale Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Can Çınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Can Çınar Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Burun estetiği (Rinoplasti), Estetik cerrahi, Dudak dolgusu, Dudak ve yüz dolgusu, Kepçe kulak, Kepçe kulak estetiği, Prp saç tedavisi, Prp tedavisi, Yara Tedavisi, Endoskopik estetik cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Burun Estetiği (Rinoplasti), Yüz Estetiği, Meme Estetiği, Yüz Germe, Göz Kapağı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Can Çınar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Can Çınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Can Çınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. C Çınar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Can Çınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. C Çınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.