Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy, Samsun, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy

Genel Cerrahi - Samsun

Sindirim Yolu Cerrahisi, Gastroskopi, Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Kale,İstiklal Cad./afitap Sok. No:18 D:8  İlkadım, Samsun
Ulusoy Cerrahi Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ali Naki Ulusoy Hakkında

Ali Naki Ulusoy Kimdir?

Prof. Dr. Ali Naki ULUSOY, 1948 yılında doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Avusturya Viyana üniversitesi Gastro-enteroloji cerrahisi dalında eğitim görmüştür. 1982 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapılan doçentlik sınavını başarıyla tamamlayarak Doçent unvanı, 1989 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Cerrahi Profesörlüğüne yükseltilmiştir.

Prof. Dr. Ali Naki ULUSOY, Samsun İlkadım'da bulunan kendi özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.            

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Genel cerrah uzmanı olarak gerçekten çok iyi bir doktor. Tam bir profesör. Kendisinin ilgisinden ve bilgisinden yararlanmak isteyen herkes samsun'daki muayenehanesine gidebilir. Ben prof. dr. ali naki ulusoy'a gittim ve çok faydasını gördüm. Herkese de tavsiye ederim. 13-08-2017

..

Ulusoy Cerrahi Kliniği'nde hastalarını tedavi eden, harika bir kliniğe sahip olan müthiş bilgili ve tecrübeli bir doktor. Sağlam bir genel cerrah arayışım olduğum senelerde, internetten bolca araştırma yaparken denk geldim hocama. Hemen randevu alıp gittim ve beni sağolsun kısa sürede tedavi ederek kendime getirdi. Çok çok memnunum. 14-04-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Sürekli ishal durumu

  Selamlar hocam ben yaklaşık 7 ay önce hemeroid ameliyatı oldum ve bu zamandan sonra devamlı ishalim daha önceden de oluyordu fakat ameliyattan sonra hergün enaz 4 veya 5 kez tuvalet ihtiyacım mukuslu dışkı oluyor biraz araştırdım karın ağrısı yok ama devamlı böyle seyrediyor yapacağım acil olarak... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tiroid nodülü tedavisi

  Kızımın boğazında sağ lobda 3.5 cm eninde 2 cm boyunda hipoekoik halo ile çevrelenen izo-hipoekoik heterojen bir nodül var. genel cerrah ameliyat olması gerektiğini söyledi. ameliyat haricinde tedavi yolu ile yok edilebilir mi? siz ne önerirsiniz

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Ulusoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Ulusoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy Ulusoy Cerrahi Kliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy Genel Cerrahi, uzmanıdır. Laparoskopik apendektomi, Meme koruyucu cerrahi, Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Endoskopi, Sindirim Yolu Cerrahisi, Endoskopik mide balonu, Sindirim Yolu Cerrahisi, Onkoplastik meme cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Sindirim Yolu Cerrahisi, Gastroskopi, Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri, Meme Hastalıkları, Endokrin Cerrahi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Ulusoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ali Naki Ulusoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Ulusoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.