Klinik Psikolog Özlem Şentürk

Klinik Psikolog - İstanbul

Beslenme problemleri - obezite, Bilişsel davranışçı terapi, Bütüncül Yetişkin Bireysel Psikoterapi

Klinik Psikolog Özlem Şentürk

Klinik Psikolog Özlem Şentürk, Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Bölümünü tamamladı. Lisans eğitimi devam ederken ''Çocuk İstismarı ve Yaygınlığı'' üzerine araştırmaya katıldı. Aynı zamanda Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi yetişkin ve çocuk servislerinde klinik stajını tamamladı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra özel çocuklarla çalışma fırsatı buldu. İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Programına başlayarak Mehmet Zihni Sungur önderliğinde verilen Avrupa Davranış ve Kognitif Terapileri Birliği (Europen Assosicition for Behaviour and Cognitive Therapies-EABCT)'nin eğitim standartlarına göre düzenlenen Kognitif Davranış Terapileri eğitimini almaya başladı. Aynı zamanda Mehmet Zihni Sungur önderliğinde Kognitif Davranış Terapileri Derneği'nden Çift&Cinsel Terapi eğitimini tamamladı. Yüksek Lisans eğitimi devam ederken Türk Psikologlar Derneği'nden WISC-4 eğitimini, Nilüfer Devecigil tarafından verilen uluslararası FPS ve APT onaylı Deneyimsel Oyun Terapisi (Experiential Play Therapy) 1.Düzey eğitimini tamamladı. Burcu Sevim danışmanlığında ''Erken Dönem Uyum Bozucu Şemalar ve Eşe Yönelik Kişilerarası Şemaların Romantik İlişki ve Partner Odaklı Obsesif Kompulsif Belirtilerle İlişkisi'' üzerine yazdığı tezi tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanı almaya hak kazandı.

Klinik Psikolog Özlem Şentürk, Şu anda özel klinikte ve online olarak yetişkin ve ergen bireyler ile psikoterapi seanslarına devam etmektedir. 

Klinik Psikolog Özlem Şentürk
Bostancı Mh. Bağdat Cad. No:483/5 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Randevu Hattı

Hakkında

Klinik Psikolog Özlem Şentürk, Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Bölümünü tamamladı. Lisans eğitimi devam ederken ''Çocuk İstismarı ve Yaygınlığı'' üzerine araştırmaya katıldı. Aynı zamanda Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi yetişkin ve çocuk servislerinde klinik stajını tamamladı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra özel çocuklarla çalışma fırsatı buldu. İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Programına başlayarak Mehmet Zihni Sungur önderliğinde verilen Avrupa Davranış ve Kognitif Terapileri Birliği (Europen Assosicition for Behaviour and Cognitive Therapies-EABCT)'nin eğitim standartlarına göre düzenlenen Kognitif Davranış Terapileri eğitimini almaya başladı. Aynı zamanda Mehmet Zihni Sungur önderliğinde Kognitif Davranış Terapileri Derneği'nden Çift&Cinsel Terapi eğitimini tamamladı. Yüksek Lisans eğitimi devam ederken Türk Psikologlar Derneği'nden WISC-4 eğitimini, Nilüfer Devecigil tarafından verilen uluslararası FPS ve APT onaylı Deneyimsel Oyun Terapisi (Experiential Play Therapy) 1.Düzey eğitimini tamamladı. Burcu Sevim danışmanlığında ''Erken Dönem Uyum Bozucu Şemalar ve Eşe Yönelik Kişilerarası Şemaların Romantik İlişki ve Partner Odaklı Obsesif Kompulsif Belirtilerle İlişkisi'' üzerine yazdığı tezi tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanı almaya hak kazandı. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2019
Deneyim: 4 Yıl

İlgi Alanları

Beslenme problemleri - obezite Bilişsel davranışçı terapi Bütüncül Yetişkin Bireysel Psikoterapi Davranış sorunları Depresyon Devamı

Deneyimler

Klinik Psikolog Özlem Şentürk (2019 - 2022)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 79 51

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Klinik Psikolog Özlem Şentürk ile nasıl iletişime geçerim?

Klinik Psikolog Özlem Şentürk için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Klinik Psikolog Özlem Şentürk için nasıl randevu alabilirim?

Klinik Psikolog Özlem Şentürk ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747951

Klinik Psikolog Özlem Şentürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Klinik Psikolog Özlem Şentürk Klinik Psikolog Özlem Şentürk bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Klinik Psikolog Özlem Şentürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Klinik Psikolog Özlem Şentürk Klinik Psikolog uzmanıdır. Beslenme problemleri - obezite, Bilişsel davranışçı terapi, Bütüncül Yetişkin Bireysel Psikoterapi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 79 51

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube