Op. Dr. Yücel Sarıaltın

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Dudak Estetiği, Burun Estetiği, Meme Büyütme

Randevu Al 0 (850) 811 76 41

Doktorun Adresi

Barbaros Mah. Karanfil Sokak, Varyap Meridian Villa 3 No:1 C, 34746 Ataşehir/İstanbul  Ataşehir, İstanbul
Op. Dr. Yücel Sarıaltın Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 76 41
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Yücel Sarıaltın Hakkında

Yücel Sarıaltın Kimdir?

Op. Dr. Yücel SARIALTIN, 1981 yılında Çorum'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Süleyman Demirel Üniversitesi'nde tamamlayarak Pkastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi süresince El Cerrahisi, Mikrocerrahi ve maksillafasyal cerrahi üzerine özel eğitimler almış, yaklaşık 4000 civarı ameliyatta bulunmuştur. 

Op. Dr. Yücel SARIALTIN, Eğitim süresince birçok seminer vermiş, Estetik Cerrahi üzerine bir çok Estetik Merkezinde yurt içi ve yurt dışında ameliyatlarda gözlemci olarak bulunmuş, uzmanlık tezi olarak “Rinoplasti’de 3 boyutlu modelde lateral osteotominin göz yaşı kanalı ile ilişkisinin radyolojik değerlendirilmesi” üzerine yapmıştır. 

Op. Dr. Yücel SARIALTIN, 2012 yılında uzmanlık eğitiminin tamamlanması üzerine Erzurum’da mecburi hizmette bulunmuş, Burada 2 yıl yoğun bir çalışma sürecinden çoğunluğu burun estetiği olmak üzere 1000 civarında estetik ameliyat gerçekleştirmiştir.

2014 yılından itibaren Estetik İnternational İstanbul Kliniğinde çalışmaya başlamış olan Op. Dr. Yücel SARIALTIN, burada yüz ve beden güzelliği üzerine birçok ameliyat yapmış ve Türkiye’de en çok ameliyat yapan Estetik Cerrahlar arasına girmeyi başarmıştır.

Op. Dr. Yücel SARIALTIN, gelişim anlamında defalarca kurs ve eğitim sertifika programına katılmıştır ve mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • SÜLEYMAN DEMIREL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Dudak Estetiği
 • Burun Estetiği
 • Meme Büyütme
 • Meme Küçültme
 • Meme Dikleştirme
Tedaviler
 • Göz kapağı estetiği
 • Burun estetiği (Rinoplasti)
 • Boyun germe(kozmetik cerrahi)
 • Göz kapağı germe
 • Kepçe kulak estetiği
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 76 41

Yücel Sarıaltın Değerlendirmeleri

Değerlendir
8 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..em
Zamanlama
İlgi
Ortam

İşinde çok başarılı, hastalarına karşı son derece ilgili Yücel Bey.Kendisi sadece benim değil ailemizin ve çevremizinde doktoru oldu.Teşekkürler. 22-02-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
..den

Doktorumuzdan çok memnunuz hersey için çok teşekkürler plastik cerrahi konusunda mükemmelsiniz hocam 03-08-2017

nay..m

Yücel bey beyefendi ve gördüğüm en ilgili doktorlardan biri. zaten estetik international genel olarak böyle. herkese tavsiye edebilirim 03-08-2017

ve..can

Sevgili hocam, saç ekimi işlemi yaptınız çok güzel oldu teşekkürler elinize sağlık 01-08-2017

el..�

Yücel hoca ve Estetik international şikayet ettiğim tüm yüz kusurlarımı örümcek ağı estetiği ile giderdi, yardımcısı yağmur hanımında ilgisi ile güzel bir deneyim yaşadım kendilerine çok müteşekkirim. 15-11-2016

l..an

Herşey düşündüğümün üstünde pozitif devam etti. Dr. Yücel Bey ve ekibi gerçekten uzman ve profesyonel çalışıyor Tüm ekibe gönülden teşekkürler. 27-10-2016

ek..rin

Estetik İnternational da tanıştığım en samimi ve sıcak doktor kendisi ayrıca tüm işlerinde mükemmeller . Hocamın ilgisi ve personelinde desteğiyle güzel bir sonuç yaşadım herkese teşekkür edeiyorum 27-09-2016

e..aya

Yücel Bey ameliyat öncesinde ve sonrasında çok ilgiliydi. beni her konuda rahatlattı.Ameliyat sonrasında benimle ilgilenen hemşireler ile çok yardım sever ve güler yüzlüidi, operasyondan genel olarak çok memnun kaldımö 16-08-2016

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Yücel Sarıaltın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Yücel Sarıaltın ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Yücel Sarıaltın ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 76 41

Op. Dr. Yücel Sarıaltın için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Yücel Sarıaltın için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Yücel Sarıaltın için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Yücel Sarıaltın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Yücel Sarıaltın Op. Dr. Yücel Sarıaltın Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Yücel Sarıaltın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Yücel Sarıaltın Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Göz kapağı estetiği, Burun estetiği (Rinoplasti), Boyun germe(kozmetik cerrahi), Göz kapağı germe, Kepçe kulak estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Dudak Estetiği, Burun Estetiği, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Yücel Sarıaltın için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Yücel Sarıaltın muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Yücel Sarıaltın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Yücel Sarıaltın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Yücel Sarıaltın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Çar 04 Ağu
Per 05 Ağu
Cum 06 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.