Op. Dr. Nezih Ziroğlu, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Nezih Ziroğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Diz Ortopedisi, Ortopedik Aciller, Suprakondiler Humerus Fraktürü

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Beylikdüzü Devlet Hastanesi A blok, poliklinikler binası Ortopedi polikliniği 5 numara  Beylikdüzü, İstanbul
Beylikdüzü Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Sgk Anlaşmalı

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..

Aynı hastanede gittiğimiz 5. Aynı bölüm dru. Bugun gittik iyi ki de ona gitmişiz. Hiç biri acıp hastanın ayağına bakmadı o hariç. İlgisi konuşması çok tatmin etti. İnş uygulatacagı tedavi ile olumlu sonuç alacağız 06-05-2020

beyde..te

Sn.Nezih beyin hastaya yaklaşımı ilgi alakası ve kullandığı dil ve uslup açısından başarılı ve insan odaklı . Kızımın ayak kırığı vesilesi ile tanıdım ve bir poliklinikten mutlu olarak ayrılmış olma duygusunu bize yaşattığı için çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyor. Tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum , Yolunuz beylikdüzü devlet hastanesine düşerse eğer , bilin ki orada Ortopedi polikliniğinde Nezih beu gibi guzrl bir insan hekimlik yapıyor. 🙋‍♀️👏 Duru 10-03-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Nezih Ziroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Nezih Ziroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. N Ziroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Nezih Ziroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. N Ziroğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Nezih Ziroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Nezih Ziroğlu Beylikdüzü Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Nezih Ziroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Nezih Ziroğlu Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Fibröz tümörün cerrahi olarak çıkarılması, Vertebroplasti, Skolyoz ameliyatı, Eklem protezleri, Karpal tünel ve sinir basısı onarımı, Diz Artroskopi ve Artroplasti, Kapalı eklem aspirasyonu, Kalça protezi ameliyatları, Kalça kırığı ameliyatları, Kalça Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Diz Ortopedisi, Ortopedik Aciller, Suprakondiler Humerus Fraktürü, Kemik Yumuşaması, Ön Çapraz Bağ Yırtığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Nezih Ziroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Nezih Ziroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Nezih Ziroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. N Ziroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Nezih Ziroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. N Ziroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.