Op. Dr. Melik Yazır, İzmir, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Melik Yazır

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

Kürtaj, Jinekolojik Hastalıklar, Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Şair Eşref Bulvarı No:69 Balım Apt. **** Daire: 4 Alsancak  Konak, İzmir
Op. Dr. Melik YAZIR Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Melik Yazır Kimdir?

Op. Dr. Melik Yazır, 26.06.1968 tarihinde Manisa'da dünyaya geldi.  İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini Manisa' da tamamlamasının ardından tıp eğitimini Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde sürdürdü ve 1993 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını aldı. Dr. Yazır, mecburi hizmetini Batman'da tamamlamasının ardından 1994 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde ihtisasına başladı ve Perinatoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Oktay KADAYIFÇI'nın asistanlığı görevini yürüttü. İhtisasını 1998 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Prof.Dr.Atilla KÖKSAL şefliğindeki 3.Kadın Hastalıkları ve Doğum Klinigi'nde tamamlayan Dr. Yazır, 1999 yılında Turgutlu Devlet Hastanesi'nde göreve başladı.

Dr. Yazır 2000 yılında Kıbrıs Girne Askeri Hastanesinde askerlik hizmetini tamamlamasının ardından 2012 yılına değin Manisa Turgutlu başta olmak üzere Manisa Doğumevi, Akhisar, Kula, Alaşehir, Gördes, Demirci İlçe Devlet Hastanelerinde çalıştı. Ardından ise Özel Manisa Sekiz Eylül Hastanesi'nde ve Özel İzmir Gözde Hastanesi'nde hastalarına hizmet verdi.

Dr. Yazır, şuanda İzmir Alsancak'ta bulunan özel muayenehanesinde hasta kabullerine devam etmekte olup evlidir ve 3 çocuk babasıdır.

 

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

mur..livan

kayinvalidemin spriralini cikarttirmak icin bugun muayenehanesine gittik o kadar ilgili ve sicakkanliydi ki .onemle tavsiye ediyorum siz muhtesem bir doktorsunuz Melik Bey ???? 25-03-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Melik Yazır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.