Op. Dr. Halit Togay

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul
5.0

Stereotaktik Cerrahi, Hareketin Azaldığı Bozukluklar, Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf)

5.0

“Doktor Halit beyi 20 yıla yakın zamandır tanırım.Mesleğinde son derece başarılı ilkeli dürüst bir do...” Devamı

Op. Dr. Halit Togay

Op. Dr. Halit TOGAY, 1962'de İstanbul'da doğmuştur. İlkokulu Zühtüpaşa İlkokulu'nda, lise eğitimini de Fenerbahçe Lisesi'nde tamamlamasının ardından 1979 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'ni kazanmı ve 1985 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mecburi hizmetini 1986 - 1987 yılları arasında Kütahya TCDD'de yerine getirmiştir. Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak 1988 - 1993 yılları arasında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Beyin Cerrahisi ihtisasını gerçekleştirmiştir. Uzman Doktor unvanını almasının ardından 1 yıl süresince Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hizmet vermiş ve sonrasında İstanbul Eğitim Hastanesi Beyin Cerrahisi Kliniği'ni kurmak üzere Samatya'ya gitmiiştir. Dr. TOGAY, 2014 yılına kadar bu hastanede hizmet vermiştir. Kendisi Türk Nöroşirürji Derneği ve Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği üyesidir.

İyi derecede ingilizce bilmekte olan Op. Dr. Halit TOGAY'ın özel ilgi alanları arasında dağcılık, yelken, trekking, kayak, windsurf, fotoğrafçılık, botanik ve etimoloji yer almaktadır.

Dr. TOGAY, halen Bakırköy İncirli Caddesi'nde bulunan özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Halit TOGAY Muayenehanesi
İncirli Cad. Yeşil Adalı Sok. Palmiye Apt. No: 3 Daire: 1 (Biçen Market'in karşı sokağı) Bakırköy/İstanbul
Hizmetler
Mikrodiskektomi Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Epiduroskopi Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Devamı

Hakkında

Op. Dr. Halit TOGAY, 1962'de İstanbul'da doğmuştur. İlkokulu Zühtüpaşa İlkokulu'nda, lise eğitimini de Fenerbahçe Lisesi'nde tamamlamasının ardından 1979 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'ni kazanmı ve 1985 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mecburi hizmetini 1986 - 1987 yılları arasında Kütahya TCDD'de yerine getirmiştir. Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak 1988 - 1993 yılları arasında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Beyin Cerrahisi ihtisasını gerçekleştirmiştir. Uzman Doktor unvanını almasının ardından 1 yıl süresince Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hizmet vermiş ve sonrasında İstanbul Eğitim Hastanesi Beyin Cerrahisi Kliniği'ni kurmak üzere Samatya'ya gitmiiştir. Dr. TOGAY, 2014 yılına kadar bu hastanede hizmet vermiştir. Kendisi Türk Nöroşirürji Derneği ve Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği üyesidir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Stereotaktik Cerrahi Hareketin Azaldığı Bozukluklar Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Omurilik Problemleri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HA
Hüs*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktor Halit beyi 20 yıla yakın zamandır tanırım.Mesleğinde son derece başarılı ilkeli dürüst bir doktor abimdir .İstanbul eğitim araştırma hastenesinde uzun yıllar görev yapmıştır.Annem dahil en yakınlarıma başarılı operasyonlar gerçekleştirmiştir.il dışından hastaları gelmektedir. Bir rahatsızlığınız mevcutsa Her zaman kesinlikle güvenerek içiniz rahat muayene olabilirsiniz. .

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Halit Togay ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Halit Togay için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Halit Togay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Halit Togay Op. Dr. Halit TOGAY Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Halit Togay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Halit Togay Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Stereotaktik Cerrahi, Hareketin Azaldığı Bozukluklar, Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) alanlarında hizmet veriyor ve Mikrodiskektomi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Epiduroskopi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube