Op. Dr. Gökhan Serbes, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Op. Dr. Gökhan Serbes

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Tanı Yöntemleri, Konuşma Ve Yüksek Kortikal Bozukluklar, Baş Ve Yüz Ağrısı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Hürriyet Mah. Hürriyet Cad. No: 1  Bahçelievler, İstanbul
Özel Ataköy Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Gökhan Serbes Hakkında

Gökhan Serbes Kimdir?

Op. Dr. Gökhan SERBES, 1976 yılında Tarsus'da doğmuştur. Liseyi TEV Özel Tarsus Lisesi ile Tarsus Lisesi'nde bitirdikten sonra, 2001 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Sonrasında Yıldırım Bayezit Araştırma ve Eğitim Hastanesi 1. Nöroşirurji Kliniğinde Uzmanlık eğitimi alarak ihtisasını yapmıştır.

Mesleki çalışmalarına şu an Özel Ataköy Hastanesi'nde devam eden Op. Dr. Gökhan SERBES, uzmanlık eğitmini sonrasında Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Van Özel Medisina Hastanesi, Van Medical Park Hastanesi, İstanbul Cerrahi Hastanesi ve Akkor Sağlık Kliniği'nde ve Haznedar Medicana Hastanesinde görev yapmıştır.

Op. Dr. Gökhan SERBES'in mesleki ilgi alanları arasında mikrodisk, omurga, minimal invaziv omurga ve periferik sinir cerrahileri ile ağrı tedavisi bulunuyor. 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Gökhan Serbes tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Gökhan Serbes kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. G Serbes ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Gökhan Serbes için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. G Serbes şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Gökhan Serbes nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Gökhan Serbes Özel Ataköy Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Gökhan Serbes hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Gökhan Serbes Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi alanlarında hizmet veriyor ve Tanı Yöntemleri, Konuşma Ve Yüksek Kortikal Bozukluklar, Baş Ve Yüz Ağrısı, Horner Sendromu, Epilepsi (Sara) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Gökhan Serbes için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Gökhan Serbes muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Gökhan Serbes hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. G Serbes ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Gökhan Serbes hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. G Serbes hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.