Op. Dr. Ebru Ünal

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul
5.0

Gebelik, Sezeryan, Sezaryen Sonrası Normal Doğum

5.0

“9 yıllık evliyim. Bir normal doğum yaptım. Doğum sırasında epizyotomi uygulandığından doğum sonrasın...” Devamı

Op. Dr. Ebru Ünal

Dr. Ebru Ünal, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi’nde “Kadın Hastalıkları ve Doğum İhtisası” yaptı.

İhtisas döneminde Stanford Üniversitesi Minimal İnvazif Cerrahi Kliniği, Amerika ’da Prof. Dr. Camran Nezhat’tan Laparoskopi, Histeroskopi ve Endometriozis Cerrahisi eğitimi aldı. 2008’de Almanya’da Rostock Üniversitesi’nde, “Pelvik Taban Cerrahisi” eğitimi aldı.

Asistanlık ve uzmanlık sürecinde dünyanın birçok merkezinde Laparoskopik Cerrahi ve Riskli Gebeliklerle ilgili seminer ve konferanslara katılarak eğitimler aldı, yayınlar yaptı. 2010’da Almanya’daki Helios Klinik’te ileri seviye Laparoskopi Cerrahisi eğitimi aldı. 2009 yılında İncirlik Amerikan Hava Üssü Hastanesi’nde çalışmaya başladı. İncirlik’te çalıştığı 4 yıllık dönemde Amerikalı asker ve asker eşlerinin gebelik takibi, normal doğum, sezaryen ve laparoskopik jinekolojik ameliyatlarını başarılı bir şekilde yaptı. Burada yapılan mesleki değerlendirmelerinde “AMERİKAN STANDARTLARINDA DOKTOR” olarak rapor edildi.

Dr. Ebru Ünal, Amerika’nın saygın kadın hastalıkları ve doğum derneği olan American College of Obstetrics and Gynecologists ’in Türkiye deki birkaç üyesinden biridir. Türk Jinekoloji Derneği, Jinekolojik Endoskopi Derneği, Genç Endoskopistler Platformu, American Association of Gynecologic Laparascopy Derneği’nin üyesidir.

Şu anda Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitesi’nde hizmet veren Dr. Ünal, 2013 yılında Kadınların sağlıklı gebelik ve normal doğum hakkında güncel ve seviyeli bilgilendirilmesini amaçlayan Doğal Doğum Derneği’ni kurdu. De Montfort Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, İngiltere’ de ‘’Tıbbi Hukuk ve Etik’’ master programına başarılı bir şekilde devam etmektedir. 2014-2015 yılları arasında Londra Queen Mary Ünıversitesi’nde Medikal Estetik Doktorluğu eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Dr. Ebru Ünal evli ve iki çocuk annesidir.

Op. Dr. Ebru ÜNAL Muayenehanesi
Vadistanbul AVM 2A bulvar Ofis (Kahvedünyası üzeri) Kat 9 Daire 68 Ayazağa mahallesi Cendere caddesi Sarıyer İstanbul Sarıyer/İstanbul
Hizmetler
Gebe takibi Gebelik muayenesi Hamilelik testi İdrar kaçırma tedavileri Jinekolojik muayene Devamı

İlgi Alanları

Gebelik Sezeryan Sezaryen Sonrası Normal Doğum Sezaryen Normal Doğum Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EK
E. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

9 yıllık evliyim. Bir normal doğum yaptım. Doğum sırasında epizyotomi uygulandığından doğum sonrasında cinsel ilişki esnasında çok ağrım oluyordu ve vajinamda genişlik hissediyordum. Dr. Ebru Ünal'a muayeneye gittim. Kendisi çok güleryüzlü ve ilgili bir doktor. Kliniği de bir o kadar nezih. Muayene esnasında doktor hanım epizyotomiden kaynaklanan bir skar oluşmuş olduğunu, ilişkide bundan kaynaklanan ağrı olduğunu ve vajinamda genişlik olduğunu söyledi. Bunların tedavisi olarak da femilift lazer ile vajen daraltma işlemini, epizyatemi için de prp (orgazm aşısı) yöntemini önerdi ve uyguladı. Her iki işlemde de ağrı hissetmedim. Üstelik aynı gün işe geri döndüm. İlk seans olmasına rağmen, ilk ilişkide etkisini hissettim. Sonraki seanslar için yine Dr. Ebru Ünal'ı tercih edeceğim. Teşekkürler Dr. Ebru Ünal.

HA
Htc A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hastalığım ile alakalı Adana ve Mersin de 2 yıllık süreçte 20 den fazla doktor ile görüşüp bilgi aldım.Şunu kendim de bir sağlık personeli olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki,böyle bir hekim yok.Aklınızdaki soruyu siz sormadan tahmin edip cevap vermekle kalmayıp ,çözüm üretiyor.Olabilicek riskler hakkında önceden bilgi veriyor ,hasta doktor değil de abla - kardeş sohpeti edasında geçen muayene sürecine ilk kez tanık oldum.Adana'nın kesinlikle en iyisi,iyi bir kadın doğum uzmanı arayışında geçen sancılı süreçte olup burdaki yorumları okuyan hemcinslerime şiddetle tavsiye ediyorum.Benim için doğru tanıyı koyup tedavi uygulama da maalesef yetersiz kalan, 2 yıl zaman kaybettiren ve konudan bağımsız hiç olmayan hastalıklarım olduğunu iddia eden hekimler oldu. Kafa karışıklığı ,stres ve güvensizlik zincirim kendisi sayesinde kırıldı..İlerleyen zamanlarda gebelik sürecim de artık kendisine emanet.

SA
Ser*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ben iki yıllık evli bir bayanım. Vajinismus yüzünden iki yıl evliliğimi yaşayamadım.cok yöntemler denedim ancak hiç birisi başarılı olmadı.ummadigim bir anda internet ortamında ebru hanımın sitesine rastladım.birde şansımı bu klinikte denemek istedim iyiki gitmişim.ebru hanım ve eda hemşirenin verdiği öz güven ve güler yüz sayesinde bu hastalıktan kurtuldum.rabbime şükürler olsun.BEnim gibi olanlara tavsiye ederim başka yerlerde çare aramasınlar.ebru hanım ve ekibine çok teşekkür ederim.

EG
Esr*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

2. gebeliğimin takibini ve doğumunu Dr Ebru Ünal yaptı. Gebeliğim süresince dikkatli ve bilgili takibinden çok memnun kaldım ve sayesinde başarılı bir sezaryen geçirdim. Sezaryen sırasında korunma yöntemi olarak gynefix spiral uyguladı. Spiral konusunda önceden sahip olduğum korkuların nekadar yersiz olduğunu sayesinde anladım. Şimdi çok rahatım! Gynefix i keşke daha önce kullansaymışım! Doktorumuzun hem bilgisi hem kliniği hem de ilgisi hep en üst standartlardaydı. Dr Ebru Ünal kadın sağlığı ünitesine gönül rahatlığı ile gidiyorum ve tavsiye ediyorum.

Ebr*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Dr Ebru Hanımla tanıştığım için ve onun hastası olduğum için gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu 3. gebeliğimdi, diğer deneyimlerime dayanarak en rahat gebeliğimi, doğumumu Ebru Hanımla yaşadığımı söyleyebilirim. Ö......D........

Au
Ati*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Eşim keşke önceden Gynefix ile tanışıp kullansaydım diyor, bu imkanı sunan Dr.Ebru Ünal hanımefendiye teşekkür ederim. Kendisinin ne kadar araştırmacı ve yenilikçi olduğunu tanışınca anladık,kadın sağlığı konusunda doğum öncesi,doğum ve doğum sonrasında gidilecek tek adres olduğuna inanıyor ve başarılar diliyorum.

Ebr*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Doktor Ebru Ünal'ı internet sayesinde buldum. Kliniğine gittiğimde aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım. Doğum kontrol yöntemi olarak spiral kullanıyordum ancak ara kanamalardan dolayı sıkıntı yaşıyordum. Gynefix isimli yeni bir spiralden bahsetti ve Ebru Hanım tarafından uygulama yapıldı. Eskisi gibi ara kanamalarım olmuyor. Oldukça rahatladım. İlgisinden dolayı kendisine ve klinik çalışanlara çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ebru Ünal ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Ebru Ünal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Ebru Ünal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ebru Ünal Op. Dr. Ebru ÜNAL Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Ebru Ünal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ebru Ünal Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Gebelik, Sezeryan, Sezaryen Sonrası Normal Doğum alanlarında hizmet veriyor ve Gebe takibi, Gebelik muayenesi, Hamilelik testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube