Op. Dr. Ahmet Aksoylar

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir
5.0

Yüz Estetiği, Vücut şekillendirme, Saç Ekimi

5.0

“Ahmet bey aracılığıyla burun estetiği yaptırdım ve çok memnun kaldım. İşlemin en başından sonuna kad...” Devamı

Op. Dr. Ahmet Aksoylar

Op.Dr. Ahmet AKSOYLAR, 1961 yılında Bornova’da doğmuştur. İlk ve Orta öğrenimini Bornova’da, lise eğitimini İzmir  Atatürk Lisesi’nde bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1991-1997 yılları arasında Ankara Dışkapı Eğitim Hastanesinde yapmış ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur..

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 1997 yılından beri İzmir Tepecik Eğitim Hastanesi'nde görev yapmakta ve aynı zamanda özel muayenehanesinde çalışmaktadır.Ayrıca evli ve bir çocuk babasıdır.

Yüz asimetrisi

Yüzümün bir tarafı daha şişkin diğer tarafı daha Zayıf tek Taraflı çiğnemeden kaynaklanıyor sanırım hangi Tarafla yemem Lazım düzelmesi için Zayıf mı şişman mj

Op. Dr. Ahmet Aksoylar

Op. Dr. Ahmet Aksoylar tarafından cevaplandı

merhaba sizin muayene olmanız şart çünkü asimetrinin pek çok nedeni vardır. iyi günler Dr. Ahmet Cevabı görmek için tıkla.

3 Eylül 2015 tarihinde cevaplandı.

Ağızda kayma

Hocam gulunce ve konuşunca ağzım sağa doğru yamuluyor normal hiç konuşmaz ken De biraz belli oluyor çözümü tedavisi varmıdır lütfen yardımcı olun bana

Op. Dr. Ahmet Aksoylar

Op. Dr. Ahmet Aksoylar tarafından cevaplandı

merhaba sizin durumunuz yüz sinirlerinin zayıflığından olabilir. öncelikle bir nörologa gitmenizi ö... Cevabı görmek için tıkla.

3 Eylül 2015 tarihinde cevaplandı.

dikis izi gider mi

Kolumda izler vardi deriyi aldirip tek dikis haline getirdik Doktorumla. contratubex kulanmaya basladim dikis izleri kalirmi yoksa yok olabilme sansi var midir kullandigim jel ile ?

Op. Dr. Ahmet Aksoylar

Op. Dr. Ahmet Aksoylar tarafından cevaplandı

merhaba bu izlerin geçmesi için aynı yöntemleri bizlerde kullanıyoruz bu işlem biraz sabır gerektir... Cevabı görmek için tıkla.

15 Haziran 2015 tarihinde cevaplandı.

Op. Dr.Ahmet AKSOYLAR Muayenehanesi
Şair Eşref Bulvarı Ataman Apt. No: 71 K: 3 D: 8 Alsancak Konak/İzmir
Tedaviler
Botoks - Dolgu Cilt estetiği Dudak dolgusu Estetik cerrahi Göz kapağı estetiği Kepçe Kulak Ameliyatı Meme estetiği Meme onarımı Vücut şekillendirme Deri grefti uygulaması Post-bariatrik cerrahi Burun estetiği (Rinoplasti) Dermabrazyon Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi Devamı

İlgi Alanları

Yüz Estetiği Vücut şekillendirme Saç Ekimi Meme Küçültme Meme kaldırma Meme Estetiği Meme Dikleştirme Boyun Germe Botox Kepçe kulak Estetiği Göz Kapağı Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği) Burun Estetiği Botoks Ve Dolgu Botoks
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
PK
Pın*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ahmet bey aracılığıyla burun estetiği yaptırdım ve çok memnun kaldım. İşlemin en başından sonuna kadar çok yakından ilgilendi. İlgisine teşekkür ediyorum.

SA
Sin*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Geçen yıl karın germe ameliyatı oldum. Çok başarılı geçti sonucu da iyiydi tam istediğim gibi oldu. Sarkmalardan kurtuldum. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

Ipe*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

12 ocakta gogus büyütme amelliyati oldum. Boyut olarak tam istediğim gibi oldu. Amelliyat sonrası hiç bir problem yaşamadım ağrılarım ahmet bey tarafından verilen ilaçlar ile kontrol altındaydı. Henüz 1 ay dolmadan istediğim haraketleri yapabiliyorum çok hafif atlattım ve dikislerim de iz kalmadı diyebilirim. Ahmet beyin ilgisine çok teşekkür ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ahmet Aksoylar ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Ahmet Aksoylar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Ahmet Aksoylar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ahmet Aksoylar Op. Dr.Ahmet AKSOYLAR Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Ahmet Aksoylar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ahmet Aksoylar Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Yüz Estetiği, Vücut şekillendirme, Saç Ekimi alanlarında hizmet veriyor ve Botoks - Dolgu, Cilt estetiği, Dudak dolgusu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube