Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu, İzmir, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir

Rinoplasti, Meme Büyütme, Göğüs Estetiği

Randevu Al 0 (850) 811 51 98

Doktorun Adresi

Ziya Gökalp Bulv. No:28 K:4 D:7 Mimarin Medical Alsancak  Konak, İzmir
Prof.Dr.Yiğit Tiftikcioğlu Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Yiğit Özer Tiftikcioğlu Hakkında

Yiğit Özer Tiftikcioğlu Kimdir?

Prof.Dr.Yiğit Özer Tiftikcioğlu, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayıp Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olmuştur. 

Mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2008

Tecrübe: 12 yıl 7 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Ege Üniversitesi (Iz
  01 2008 - Şu Anda

İlgilendiği Hastalıklar

 • Rinoplasti
 • Meme Büyütme
 • Göğüs Estetiği
 • Meme Dikleştirme
 • Estetik ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi

Tedaviler

 • Burun estetiği (Rinoplasti)
 • Göz kapağı estetiği
 • Kepçe kulak
 • Kulak estetiği
 • Meme estetiği

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 51 98

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..AN AVCI

Babamın gözünde iyi huylu bir kitle vardı. Izmirde neredeyse tüm doktorları gezdik ve doktorlar tüm göz kapağını almaktan bahsetti. Yiğit beye gittigimiz de Dr. Bengü hanimla inanilmaz bir operasyon gerçekleştirdiler. Şu an iz dahi yok. Tek kelimeyle muhteşem. (Biraz cool gelebilir ama iyi kalpli bir adam) burdan ekibi dahil kendisine koca bir teşekkür borçluyum. 06-07-2020

naz..�cı Elersu

2008 yılında Mevki Hastanesin'de rinoplasti ameliyatı oldum. İnanılmaz doğal burnum. Kimse cerrahi bir müdahale olduğunu anlamıyor. Yiğit bey ameliyatımı yaptığı için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. 07-09-2018

gay..in

Bundan 20 sene önce nefes problemi nedeniyle Yeşilyurt devlet hastanesi hocalarından birine özel ameliyat oldum .Maalesef hocam sıtajer bir doktoruda ameliyat esnasında ameliyata dahil etti ve yapılan ameliyat hiç hoş olmadı İnternet ve tavsiyelerden öyle bilgiler edindim ki hiç süpesiz teslim olabileceğim saygıdeğer bir hoca yı buldum . Yarın muayeneye gideceğim kendisine detayları buraya yazacağım BU KABUS İNŞALLAH ÜSTÜMDEN KALKACAK... 14-09-2017

Hacer..oy

Sayın Hocamın hastası ile olan diyologları çok güven verici olup cesaretlendirmiştir. Hasta Doktor ilişkisinde en önemli bağın bu olduğu inancındayım. Bu benim ameliyetıma güvenle girmemi sağlamıştır.Ameliyet için sağlık durumu titizlikle incelenmiş olması da ayrıca güven vermiştir. Hocam ameliyat sonrası gelişmeleri titizlikle takip etmektedir. Mesleğindeki başarısı dışında bir hastanın Doktorundan beklediği her türlü ilgi mevcuttur. Hocamı en kısa zamanda Profösör olarak görmeyi arzu ederim. Saygılarımla 12-11-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 51 98

Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu Prof.Dr.Yiğit Tiftikcioğlu Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Burun estetiği (Rinoplasti), Göz kapağı estetiği, Kepçe kulak, Kulak estetiği, Meme estetiği, Popo estetiği, Rinoplasti (Burun Estetiği) alanlarında hizmet veriyor ve Rinoplasti, Meme Büyütme, Göğüs Estetiği, Meme Dikleştirme, Estetik ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Yiğit Özer Tiftikcioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.