Op. Dr. Murat Ataseven

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir
5.0

Tavşan Dudağı, Kol Ve El Estetiği, Botox

“Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Murat Ataseven ile tanıştım ve çok memnun kaldım. Her sorunuza sab...” Devamı

Op. Dr. Murat Ataseven

Op. Dr. Murat ATASEVEN 1976 doğumludur. Lisans öncesi eğitimini Bornova anadolu lisesinde tamamladıktan sonra 1995 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okumaya hak kazanmıştır. 2001 yılında tıp fakültesinde mezun olduktan sonra İstanbul Yedikule Göğüs Cerrahisi Merkezi'nde asistan doktor olarak çalışmıştır.2003 yılında İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde plastik, rekonstüriktif ve estetik cerrahi ihtiasına başlamıştır.

2009 yılında  plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı ünvanını almıştır. 2012 yılında  Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Manisa Turgutlu Devlet Hastnesi'e tayin olmuştur. 2013 yılında kamu görevinden istifa ederek kendi kliniğimde hasta kabul etmeye başlamıştır.

 Op. Dr. Murat ATASEVEN , evli  ve İzmir’de ikamet etmektedir. Estetik cerrahisi dışında;  lazer ve akupunktur uygulamaları, el cerrahisi, cilt kanserleri ve varis tedavileri sık ilgilendiği konulardır. 

Rinoplasti sonrası roacutane kullanımı

Hocam merhaba ben 3 yıl önce rinoplasti olmuştum 15 gün önce tekrar revizyon burun ucu estetiği oldum.Kalın ciltli olduğum için doktorum roacutane kullanabileceğimi söyledi bu konu hakkında düşünceniz nedir acaba tavsiye edermisiniz kalın derili hastalarda birde ameliyattan be kadar süre sonra kullanmaya başlanılmalıdır

Op. Dr. Murat Ataseven

Op. Dr. Murat Ataseven tarafından cevaplandı

Merhaba Evet kalın derili hastalarda kullanılabilir. Cevabı görmek için tıkla.

27 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Gıdı liposuction

Merhaba gıdı liposuction yaptırmak istiyorum , şuan şehir dışındayım . Fiyat bilgisi alabilir miyim lütfen ?

Op. Dr. Murat Ataseven

Op. Dr. Murat Ataseven tarafından cevaplandı

Merhaba Fiyat 16.000tl. Saygılarımla Cevabı görmek için tıkla.

29 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Dudakta Mukosel

Hocam merhaba, Dudağımda mukosel vardi ufak sandığım bir operasyon oldum 3 hafta oldu. Doktor doku kendini doldurur dese de orada bir boşluk kaldı. Bu boşluk beni hem görsel, hem de yaşam kalitesi açısından fazlasıyla rahatsız ediyor. Tabi görmeden muayene etmeden bi yorum istemem doğru değil belki ama fikir almak açısından soruyorum, bunun çaresi var mı? Kendi kendine düzelir mi yoksa farklı bir işlem mi yaptırmam lazım hocam. Fikir verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür eder, saygılar sun...

Daha Fazla
Op. Dr. Murat Ataseven

Op. Dr. Murat Ataseven tarafından cevaplandı

Merhaba Dediğiniz gibi görmem gerekir ancak kabaca yine operasyon gerektirir diye düşünüyorum. Say... Cevabı görmek için tıkla.

31 Ağustos 2021 tarihinde cevaplandı.

Op. Dr. Murat Ataseven Muayenehanesi
Mansuroğlu Mah. 288/4 Sok. Not: 9/1 K:3 Ofis:55 Avcılar Exclusive Bayraklı/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Dermapen Tedavisi (Mikro iğneleme) Güçlendirme mamoplasti(meme büyütme) Meme estetiği Fue yöntemiyle saç ekimi Göz kapağı estetiği Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Murat ATASEVEN 1976 doğumludur. Lisans öncesi eğitimini Bornova anadolu lisesinde tamamladıktan sonra 1995 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okumaya hak kazanmıştır. 2001 yılında tıp fakültesinde mezun olduktan sonra İstanbul Yedikule Göğüs Cerrahisi Merkezi'nde asistan doktor olarak çalışmıştır.2003 yılında İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde plastik, rekonstüriktif ve estetik cerrahi ihtiasına başlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Tavşan Dudağı Kol Ve El Estetiği Botox Göz Kapağı Yüz Germe Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 36 35

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GB
Gül*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Murat Ataseven ile tanıştım ve çok memnun kaldım. Her sorunuza sabırla cevap verip hastasını bilgilendiren bir doktor. Yaptırdığım bir iki küçük operasyon gerçekten çok başarılı oldu. Murat bey hastasının ne istediğini biliyor ve ona göre operasyonu gerçekleştiriyor. Murat beye teşekkür ediyorum yaptığı güzel işlemler için.

EA
Ezg*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Estetik ile ilgili her konuda kesinlikle tavsiye edebileceğim bir doktor Murat Ataseven. İşi söz konusu olunca her şey arka planda oluyor ve tamamen işine odaklanıyor. Mesleğine ve hastasına bu kadar önem vermesi çok güzel bir şey. Murat bey sayesinde çok güzel bir burna sahip oldum yaptıkları için çok çok teşekkür ediyorum Murat bey ve ekibine.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Murat Ataseven ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Murat Ataseven için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Murat Ataseven için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Murat Ataseven ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113635

Op. Dr. Murat Ataseven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Murat Ataseven Op. Dr. Murat Ataseven Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Murat Ataseven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Murat Ataseven Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Tavşan Dudağı, Kol Ve El Estetiği, Botox alanlarında hizmet veriyor ve Dermapen Tedavisi (Mikro iğneleme), Güçlendirme mamoplasti(meme büyütme), Meme estetiği hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube