Op. Dr. Dilek Bağdatlı

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir - Konak

Burun Şekil Bozukluğu, Göğüs Estetiği, Kepçe Kulak Sorunu

Randevu Al 0 (850) 811 35 01 Soru Sor

Doktorun Adresi

Plevne Bulvarı No.14 K.6 D.11 Alsancak  Konak, İzmir
Op. Dr. Dilek BAĞDATLI Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 35 01
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Dilek Bağdatlı Hakkında

Dilek Bağdatlı Kimdir?

Op. Dr. Dilek BAĞDATLI, 11 Haziran 1969 tarihinde Tekirdağ - Çorlu'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini İzmir'de tamamlamıştır. 1986 yılında İzmir Kız Lisesi'nden mezun olmasını takiben 1986 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanmıştır ve tıp eğitimine başlamıştır. 1992 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır.

Lisans eğitiminden sonra 1993 yılında 5 ay boyunca Burdur 'da mecburi hizmet görevini yerine getirmiştir. 1993 ( Kasım) -1995 tarihleri arasında İzmir Atatürk Eğitim Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği'nde araştırma görevlisi olarak görev yapmıştır. 1995-1998 tarihleri arasında Akdeniz Üniversitesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı'nda araştırma görevlisi olarak çalışmış ve ihtisas eğitimini tamamlayarak Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı unvanını almıştır.

Op. Dr. Dilek BAĞDATLI, 1998-2003 yılları arasında Ankara Dışkapı Eğitim Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği'nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi eğitimini tamamlamıştır. Asistanlık eğitimi esnasında 2002 yılında Amerika Birleşik Devletleri - Ohio Cleveland Clinic Foundation, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda ve Zeeba Ambulatory Surgery Center, Ohio- ABD'de Dr. Bahman Guyuron'un kliniğinde çalışmalara katılmıştır. Plastik cerrahi uzmanlık eğitimi sonrası 2004 yılında, Erasmus University Rotterdam - Hollanda'da özellikle Kraniofasiyal Cerrahi, El Cerrahisi ve Estetik Cerrahi olmak üzere çalışmalara katılım göstermiştir. Mecburi hizmet sonrası, Mayıs 2005 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak görev yapmaya başlamıştır.

2006 yılında UHHS Zeeba Surgery Center'da Dr.Bahman Guyuron ile Amerikan Migren Merkezi'nde Dr. Deborah Reed ile çalışmalarda bulunmuştur. Tıpta Uzmanlık Kurulu tarafından El Cerrahisi alanında yaptığı başarılı çalışmaların değerlendirilmesi sonucunda 25 Ocak 2011 tarihinde El Cerrahisi Uzmanlık unvanını almaya hak kazanmıştır. 2013 yılı Ekim ayında üniversitedeki görevinden ayrılan Op. Dr. BAĞDATLI, halen İzmir - Konak'ta bulunan özel muayenehanesinde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve El Cerrahisi alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05 1993

Tecrübe: 28 yıl 7 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Flemenkçe
Deneyimler
 • Özel Muaynehane
  11 2014 - Şu Anda
 • Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi
  05 2005 - 10 2013
 • İzmit SSK Hastanesi
  12 2003 - 05 2005
 • Ankara Dışkapı Eğitim Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği
  03 1998 - 12 2003
 • Akdeniz Üniversitesi Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı
  03 1995 - 03 1998
İlgilendiği Hastalıklar
 • Burun Şekil Bozukluğu
 • Göğüs Estetiği
 • Kepçe Kulak Sorunu
 • Yüz Estetiği
 • Yağ Aldırma
Tedaviler
 • Cilt soyma
 • Göğüs kası protezi
 • Kepçe kulak estetiği
 • Göz kapağı germe
 • Koltuk altı terlemesi
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • Kitap okumak
 • Film izlemek
 • Tennis
 • Yüzme
 • Yemek yapmak
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 35 01

Dilek Bağdatlı Değerlendirmeleri

Değerlendir
7 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..oğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sevgili Doktorum, şifalı ellerinize binlerce kere teşekkür ederim, sayenizde yıllardır çekmekte olduğum, çare bulmak için kapı kapı dolaştığım gözyaşı kanalı tıkanıklığımdan kurtuldum. Titizliğiniz ve ilginizle her hastaya lazımsınız. İyi ki sizi tanıdım <3 <3 22-04-2021

ek..ı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sevgili Dilek Bağdatlı hocam’ın üstün hekimlik bilgi ve becerisinin yanında empati kurma ve hasta psikolojisini anlama yeteneği insana ayrı bir güven veriyor .Kendimi bir cerrahın eline teslim etmem gerekiyorsa koşulsuz şartsız bu isim sayın Dilek Bağdatlı hocamdır. 01-04-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dilek hn.mesleğini çok seven,hastasına değer veren,onunla empati yapan ve hasta memnuniyetini herşeyin üstünde gören nadir doktorlardan biridir.Dilek hanım işinde çok başarılı,harika ameliyat ve uygulamalar yapan biri.El becerisinden,titizliğine kadar mükemmel ötesi bir doktor.Reklamı sevmeyen,hasta memnuniyetini referans olarak gören ve etik ilkeler çerçevesinde harika operasyonlar yapan ve kendini tıbbın her alanında geliştiren biri.Dilek hanımı sadece bir estetik ve plastik cerrah olarak görmek haksızlık olur.Söylenecek o kadar güzel sözler var ki hepsini burada ifade edebilmek zor olabilur.Kısacası Dilek Hanım gözü kapalı gideceğiniz ve sonsuz güveneceğiniz bir kişi... 20-11-2020

in..emir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dilek hn.Harika bir insan,mesleğine aşık çok yetenekli muhteşem bir doktor.Dilek hn.için en önemli konu hastasının mutluluğu ve memnuniyetidir.Çok fedakardır.Cok bilgilidir.Reklamı sevmez ve buna da ihtiyaç duymaz.Gözünüz kapalı gideceğiniz tek adres Dr.Dilek Bağdatlı'dır. 20-11-2020

f..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Birçok yerde botoks dolgu yaptırmıs biri olarak hocamın dokunuslarını çok çok iyi buluyorum. Ayrıca en sevdıgım makına olan BBL in onda olması da cabası. 30-07-2019

ldız..ÜCÜ
Zamanlama
İlgi
Ortam

iyi bir doktor ,iyi bir insandır kendisi. Rahatça iletişim kurabilirsiniz ,sizi dinler anlar ve gereken tedaviyi uygular ,ne zaman gitsem çok memnun kaldım kendisinden ,tavsiye ederim. 09-03-2018

e..e

Kendisinden çok memnunum. 12-07-2015

7 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Dilek Bağdatlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Dilek Bağdatlı Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Rosea yüz kizarmasi

  İyi günler dilek hnm ben i̇zmir'de yaşıyorum. rosea teshisi konuldu. yanaklarimda kilcal damar genişlemesine bagli kizarma oluyor bbl lazer yaptirmak istiyorum tedavide başarı orani nedir?tedavisi mümkün mü?şimdiden teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Dilek Bağdatlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kafa dikiş izi

  Merhaba hocam kafamın sağ yanda dikiş izi var kaybetmek istiyorum yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler saygılar

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Dilek Bağdatlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

Fatma Tunçer Asistan 3 yıllık mesleki tecrübe

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Dilek Bağdatlı ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Dilek Bağdatlı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 35 01

Op. Dr. Dilek Bağdatlı için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Dilek Bağdatlı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Dilek Bağdatlı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Dilek Bağdatlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Dilek Bağdatlı Op. Dr. Dilek BAĞDATLI Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Dilek Bağdatlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Dilek Bağdatlı Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Cilt soyma, Göğüs kası protezi, Kepçe kulak estetiği, Göz kapağı germe, Koltuk altı terlemesi, Botoks enjeksiyonu, Kozmetik cerrahi, Dudak ve yüz dolgusu, Yanık tedavisi, El dolgusu alanlarında hizmet veriyor ve Burun Şekil Bozukluğu, Göğüs Estetiği, Kepçe Kulak Sorunu, Yüz Estetiği, Yağ Aldırma hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Dilek Bağdatlı için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Dilek Bağdatlı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Dilek Bağdatlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Dilek Bağdatlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Dilek Bağdatlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 05 Ara
Pzt 06 Ara
Sal 07 Ara

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.