Op. Dr. Abdulaziz Akkaya, Antalya, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Abdulaziz Akkaya

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Antalya

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Güllük Caddesi Fatih Apt. No:3/9  Muratpaşa, Antalya
Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Abdulaziz Akkaya Hakkında

Abdulaziz Akkaya Kimdir?

Op. Dr. Aziz Akkaya, 19 Ocak 1955 tarihinde Elazığ'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine aynı fakülte de 1981- 1985 yılları arasında tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

İhtisas eğitimi sonrasında Isparta Senirkent Devlet Hastanesi'nde Başhekim olarak, Isparta Doğumevi'nde, ayrıca bu görev yerindeyken 4 yıl boyunca Isparta Burdur Tabip Odası Başkanı olarak çalışmalarını sürdürmüş daha sonra Antalya Devlet Hastanesi, daha sonra Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet veren Antalya Devlet Hastanesi'nde 3 yıl Başhekim yardımcılığı yapmıştır. 

Op. Dr. Aziz Akkaya, mesleki çalışmalarına şu an Antalya'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Abdulaziz Akkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Abdulaziz Akkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. A Akkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Abdulaziz Akkaya için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. A Akkaya şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Abdulaziz Akkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Abdulaziz Akkaya Akkaya Sağlık Hizmetleri Araştırma ve Geliştirme Kliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Abdulaziz Akkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Abdulaziz Akkaya Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. İnfertilite cerrahi, Vajina estetiği, Vajinismus tedavisi, İdrar kaçırma ameliyatları, Jinekolojik operasyonlar, İnfertilite ve tüp bebek, Abdominal ultrasonografi, Kısırlık tedavisi, Aile planlaması, Kısırlık PRP Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Menopoz, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Abdulaziz Akkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Abdulaziz Akkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Abdulaziz Akkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. A Akkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Abdulaziz Akkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. A Akkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.