Uzm. Dr. Cem Yalçın Kliniği

Uzm. Dr. Cem Yalçın Kliniği

Bursa
5.0

Uzm. Dr. Cem Yalçın Kliniği kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Cem Yalçın

Psikiyatri

En yakın müsaitlik ...
5.0
Uzm. Dr. Cem Yalçın Kliniği

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Psikiyatri
Adres

Cumhuriyet Mah. Yağmur Sok. Temel Sitesi No :10 B BlokKat 2 D :4

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
İB
İ.***** B*****
28 Şub 2019 eklendi.

Çevremden arkadaşlarımdan arkadaşlarımla akrabalarından çok Cem beyin hastası var ve birbirlerine tavsiye ederek geceler tedavisi biten ve devam eden var Aralarında çok memnunlar çok memnunum sürekli kendini güncelleyen araştıran deneyimli bir doktor teşekkür ediyoruz kendisine

DH
D.***** H*****
28 Şub 2019 eklendi.

Cem Bey ailemizden biri oldu adeta gerek çocuklarım gerek kendim için anlatamadığım dönemlerde daima kurtarıcımız olduğu ilgisinden dolayı çok minnettarım Kesinlikle tavsiye ederim

BB
B.***** B*****
7 Mar 2019 eklendi.

Hayatımın en zor günlerini Yaşadığım bir dönemde Cem beyin destekleriyle atlattım bu dönemi ikinci doğum günüm olarak nitelendiriyor hem bağımlılığım olan alkolden hem de anksiyeteden kurtuldum bugün hayatım tüm renkleriyle ve eğlencesi ile yaşıyorum İyi ki varsınız Sonsuz Teşekkürler

AA
A.***** A*****
25 Oca 2019 eklendi.

Yıllardır devam eden fobilere ve ansiyete bozukluğuna sahiptim ancak cem bey ile görüşmelerim bunları aşmamda çok yardımcı oldu.

M.***** Ö*****
23 Oca 2019 eklendi.

Daha önce bir kaç doktorla daha görülme yaptığım halde görüşmeler bir seanstan fazla olmamış idi. Cem Bey'e yaklaşık 4-5 aydır gidiyorum. Konu ile ilgili tepkilerini, dinlemesini ve çözüm arayışları hoşuma gidiyor. Görüşmelerden mutlu rahatlamış hissederek çıkıyorum teşekkür ederim.

MK
Mel***** K*****
19 Oca 2019 eklendi.

Cem beyi doktor sitesi sayesinde buldum. Diğer danışanlarının yorumlarını okumuştum. Şans eseri tanışabilme olanağı bulmuştum iyi ki bulmuşum. Cem bey sayesinde hayata daha farklı açıdan bakmaya başladım düşüncelerimin değiştiğini olaylara verdiğim tepkilerin bile bana geri dönüşlerinin artılarını çok net gördüm anksiyete bozukluğu teşhisiyle başvurmuştum. Hayattan hiç bir yaptığım şeyden tat alamıyordum okulumu bırakmayı bile düşünmüştüm o süreçte. Şimdi ise yüzümdeki gülümsemeyi beni ben yapan özelliklerimin farkına varmayı takıntı olarak görmemeyi okul hayatımdaki derslerimdeki artıları cem beye borçluyum ne kadar teşekkür etsem az umarım bu kötü dönemi geçiren diğer hastalarında cem yalçın gibi bir doktorla tanışabilme imkanı bulurlar.

EA
E.***** A*****
15 Oca 2019 eklendi.

Cem beyin uzun süredir hastasıyım. Huzursuzluk, mutsuzluk, gece uyuyamama şikayetlerim vardı. Şimdi çok iyiyim, ailede bipolar bozukluk olduğu için bipolar bozukluğa ve huzursuz bacak sendromuna dikkat çekip tedavim düzenlendi. Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Hem doktorum Cem bey hem ailesi çocukları ve hastalar iyi olsunlar diye dua ediyorum.

ED
E.***** D*****
17 Oca 2019 eklendi.

Doktorum Cem Bey öncelikle teşekkür ederim. İlginiz ve alakanız için. Ben sayenizde daha iyi oldum. Daha da iyi olacağıma eminim sayenizde. Çok doktorlara başvurdum. Benim için en iyisi sizsiniz sizi Allah çıkardı karşıma. Allah razı olsun her şey için sizde iyi olun ve beni hiç bırakmayın. Size çok güveniyorum. Çok teşekkür ederim. Sağlıkla ve mutlulukla devam etme dileğiyle. Cem bey ve ekibi güler yüzünüz ve emeğiniz için çok sağolun.

İS
İ.***** S*****
17 Oca 2019 eklendi.

Oğlumda ben bilirim ben yaparım gibi sorunlar vardı ama kişiyi kırmadan sağlıklı bir şekilde OKB'si ve Narsist yönü şekillendi daha iyi daha sağlıklı genç ve yetişkin olarak gözlemim. Teşekkür ederim.

ÇG
Çet***** G*****
17 Oca 2019 eklendi.

Bursa'da çok fazla psikiyatrist ile tanıştım, ancak Cem Bey ve ekibi ile sonunda çözüme bu kadar yakınım. Gerçekten çok bilgili, yaklaşımı, anlayışı ve gözlemleri çok güzel. Beni en çok etkileyen ise muayenehaneden çıktıktan sonra bile ilgisi ve takibiydi. Daha önce hiç bu kadar içten ve samimi bir doktorlar karşılaşmamıştım. Hayatımda iyi ki karşıma çıkmış dediğim insanlardan kendisi. Bana ilaçların yanında kendi kendime de hastalığımı yenebileceğimi öğrettiği için çok şanslıyım. Bursa'da psikiyatri sıkıntısı yaşayan kimseler bütün güveni ile Cem Bey ile tanışma şansı bulurlar umarım. Teşekkürler Cem Bey ve ekibi!

İlgi Alanları

Aile İçi İletişim Sorunları Baş Ağrıları Bipolar Bozukluk Borderline Kişilik Bozukluğu Deliryum Demans Depresyon Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Gebelik ve Lohusalıkta Ruhsal Sıkıntılar Kumar Bağımlılığı Narsistik Kişilik Bozukluğu Öfke Kontrol Bozukluğu Oyun Bağımlılığı Özgül Fobi Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Panik Atak Paranoya Şizofreni Sınav Kaygısı Sosyal Fobi Tik Bozuklukları Unipolar Depresyon Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube