Psk. Mina Kartal

Psk. Mina Kartal

İstanbul
5.0

Toplam 1 branşta 1 uzman bulunmaktadır.

5.0
Psk. Mina Kartal

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Klinik Psikolog
Adres

Nef 03, Ayazma Cad, B Blok Sk. Apartman 31, 34406 Kağıthane/İstanbul

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
CE
Cen***** E*****
19 Ağu 2023 eklendi.

Mina hanım kısa bir süre boyunca çalışma fırsatı bulmama rağmen bana birçok konuda aşırı yardımcı oldu. İnanılmaz iyi bir dinleyici, kendimle ilgili göremediğim birçok şeyi fark etmemi sağladı ve bunları düzeltmem için çok işe yarar gözlemlerde bulundu. Beni çok büyük streslere sokan durum ve insanlarla ilgili bakış açımı değistirmeyi başardı ve beni çok rahatlattı. Bağımlılık konusunda çok bilgili, çok yardımcı ve istikrarlı bir yerden yaklaşıyor. Onunla sürekli konuşabilmek hayat kalitemi çok arttırdı, kesinlikle tavsiye ediyorum.

ÖU
Özg***** U*****
18 Ağu 2023 eklendi.

Mina Hanım yetenekli, enerjisi güzel ve sorunlara yaklaşımı ve önerileri harika 😍

ÖU
Özg***** U*****
18 Ağu 2023 eklendi.

Mina Hanım’ın enerjisi sorunlara yaklaşımı harika 😍

AG
Ali***** G*****
22 Nis 2023 eklendi.

Yaşadığım anksiyete atağı sonrası Mina hanım ile tanışma fırsatım oldu. İlk seansta bile beni ne kadar rahatlattığını ve anksiyetem konusunda aydınlattığını anlatamam. Görüşmenin sonunda inanılmaz bir rahatlama yaşamıştım. Üç aydan uzun süredir terapilere devam ediyoruz ve hayatım çok değişti. Bu sürece bir de biten bir ilişkim dahil oldu ve daha öncekilere göre çok ama çok rahat atlattım. Farkında olmadığım ve beni kötü etkileyen yanlarımı bana farkettirmesi ile hayatım değişti diyebilirim. Sadece anksiyete ile ilgili değil; iş ortamımda yaşadıklarım, gündelik hayatta yaşadıklarım, çevremdeki insanlarla olan ilişkilerimde yaptığım hatalarımı da beraber bulduk ve beni yeniden yarattı diyebilirim. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Profesyonel birisi ile sohbet etmek gerçekten inanılmaz. Tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum.

ED
Elv***** D*****
21 Nis 2023 eklendi.

mina hanım ile aylardır görüşüyoruz, bana faydası olduğunu söylemeliyim. iyi bir dinleyici ve destekleyici, beraber iyi bir yol katettiğimizi düşünüyorum. görüşmelere devam edeceğim, beni olumlu etkiliyor.

SF
Sal***** F*****
4 Ara 2022 eklendi.

Mina Hanim ile 3 aydir seans yapiyoruz ve panik ataklarim ilacsiz ve sadece terapiyle azaldi. Cok tesekkur ediyorum.

Meh***** Ş*****
2 Ara 2022 eklendi.

Mina Hn ile alkol bağımlılığım ile ilgili görüştüm. Önceki psikologlardan bariz farkı sanırım yurtdışı eğitimi ve deneyimleriydi çünkü öncekiler sanki hep aynı soru listesine bakıp aynı şeyleri söyleyip bana özel hiç bir şey hissettirmediler. Mina Hn ile devam edeceğim ve kendisine samimi ve akıcı seansı için teşekkür ediyorum.

ME
Mah***** E*****
1 Ara 2022 eklendi.

Mina hanim ile 5. Seansimizi yaptik bu kisa sure icerisinde gercekten kendi adima cok gelisme kaydettigimi dusunuyorum, gercekten isinde basarili, burdanda ona tesekkur ederim herkese tavsiye ederim.

MO
Mer***** O*****
28 Kas 2022 eklendi.

Kardeşim ile ilgili çok önemli yol katettik sayesinde.Terapi sürecinde ve sonrasında da bizlere karşı hep çok ilgiliyli. Sadece danışanını değil gerekli konularda bizleri de rahatlattı. Mina Hanım’a ne kadar teşekkür etsek az kalır. Sayesinde sürecimiz çok güzel bir şekilde tamamlandı.

İB
İsm***** B*****
28 Kas 2022 eklendi.

Aranızda güveni rahatça sağlayabileceğiniz, bağımlılık adına güvenilir yardım alabileceğiniz bir psikolog. Tereddütlerinizi ilettiğiniz taktirde aradığınız konfor alanını kolayca yakalayabilecek uzun süreli terapi almak isteyeceğiniz birisi. Tanışmak için fırsat vermelisiniz. Sağladığı hizmetin farkındalığı oluştuğunda işler daha da güzelleşip hızlanıyor. Gönül rahatlığı ile ilk seansınıza başlayabilirsiniz.

İlgi Alanları

Agorafobi Aile Danışmanlığı Aile Terapisi Alkol ve Madde Bağımlılığı Alkol ve Madde Bağımlılığına Müdahale Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Bağımlı Yakınlarına Destek Bağımlılık (oyun, telefon tablet) Bağımlılık grup terapisi Bağımlılık Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Bilişsel ve Davranışçı Terapi Bireysel Psikolojik Danışmanlık Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Depresyon EMDR Terapisi Grup terapisi İletişim problemleri İlişki Terapisi İnternet Bağımlılığı İnternet ve Akıllı Telefon Bağımlılığına Müdahale Kaygı bozuklukları Kumar Bağımlılığı Kumar Bağımlılığına Müdahale LGBT Ergenlerin Ebeveyn Danışmanlığı MMPI Motivasyon Eksikliği Motivasyonel Görüşme Teknikleri Nöropsikolojik Değerlendirme Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB) Online terapi Özgül Fobi Panik atak Panik atak Panik Bozukluklar Psikodinamik Terapi Psikolojik Bozukluk SAMBA Aile Grup Terapisi SAMBA Yetişkin Grup Terapisi Sanat Terapisi Sınav Kaygısı Somatizasyon Bozukluğu Somatoform Bozukluklar Somotoform Bozukluğu Sosyal Anksiyete Sosyal fobi Sosyal kaygı Travma sonrası stres bozukluğu Tütün Bağımlılığına Müdahale Yaygın Anksiyete Bozukluğu Yetişkin Danışmanlığı Yetişkin Terapisi Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube