Psk. Mina Kartal

Psk. Mina Kartal

İstanbul
4.9

Psk. Mina Kartal kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

4.9
Psk. Mina Kartal

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Klinik Psikolog
Adres

İstanbul,Sarıyer

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
SF
Sal***** F*****
4 Ara 2022 eklendi.

Mina Hanim ile 3 aydir seans yapiyoruz ve panik ataklarim ilacsiz ve sadece terapiyle azaldi. Cok tesekkur ediyorum.

BO
Bas***** O*****
2 Ara 2022 eklendi.

Marhaba, ben Basmat. Sudan'liyim ama Turkiyede universiti okudum. Bozulan nisanim oldu ve ailemden uzakta okuduum icin depresyona girmistim. Mina'yi bana okuldan Misirli arkadasim onerdi ama ben once itimat edemedim Turkceme guvenmedim icin. Mina ile ingilizce seanslar yapmaya basladik ve cok daha rahat ediyorum simdi. Cok tavsiye ediyorum.

Meh***** Ş*****
2 Ara 2022 eklendi.

Mina Hn ile alkol bağımlılığım ile ilgili görüştüm. Önceki psikologlardan bariz farkı sanırım yurtdışı eğitimi ve deneyimleriydi çünkü öncekiler sanki hep aynı soru listesine bakıp aynı şeyleri söyleyip bana özel hiç bir şey hissettirmediler. Mina Hn ile devam edeceğim ve kendisine samimi ve akıcı seansı için teşekkür ediyorum.

ME
Mah***** E*****
1 Ara 2022 eklendi.

Mina hanim ile 5. Seansimizi yaptik bu kisa sure icerisinde gercekten kendi adima cok gelisme kaydettigimi dusunuyorum, gercekten isinde basarili, burdanda ona tesekkur ederim herkese tavsiye ederim.

Kev***** İ*****
29 Kas 2022 eklendi.

Samimi cana yakın bir hanımefendi. Uzman doktorla görüşüyor gibi değil de yakın arkadaşımla kahve eşliğinde muhabbet eder gibi. Bakış açımı değiştirdiği için teşekkürler.

MO
Mer***** O*****
28 Kas 2022 eklendi.

Kardeşim ile ilgili çok önemli yol katettik sayesinde.Terapi sürecinde ve sonrasında da bizlere karşı hep çok ilgiliyli. Sadece danışanını değil gerekli konularda bizleri de rahatlattı. Mina Hanım’a ne kadar teşekkür etsek az kalır. Sayesinde sürecimiz çok güzel bir şekilde tamamlandı.

İB
İsm***** B*****
28 Kas 2022 eklendi.

Aranızda güveni rahatça sağlayabileceğiniz, bağımlılık adına güvenilir yardım alabileceğiniz bir psikolog. Tereddütlerinizi ilettiğiniz taktirde aradığınız konfor alanını kolayca yakalayabilecek uzun süreli terapi almak isteyeceğiniz birisi. Tanışmak için fırsat vermelisiniz. Sağladığı hizmetin farkındalığı oluştuğunda işler daha da güzelleşip hızlanıyor. Gönül rahatlığı ile ilk seansınıza başlayabilirsiniz.

İlgi Alanları

Agorafobi Aile Danışmanlığı Aile Terapisi Alkol ve Madde Bağımlılığı Alkol ve Madde Bağımlılığına Müdahale Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Bağımlı Yakınlarına Destek Bağımlılık (oyun, telefon tablet) Bağımlılık grup terapisi Bağımlılık Terapisi Bilişsel davranışçı terapi Bilişsel ve Davranışçı Terapi Bireysel Psikolojik Danışmanlık Cinsiyet Kimliği ve Cinsel Yönelim Depresyon Grup terapisi İletişim problemleri İlişki Terapisi İnternet Bağımlılığı İnternet ve Akıllı Telefon Bağımlılığına Müdahale Kaygı bozuklukları Kumar Bağımlılığı Kumar Bağımlılığına Müdahale LGBT Ergenlerin Ebeveyn Danışmanlığı MMPI Motivasyon Eksikliği Motivasyonel Görüşme Teknikleri Nöropsikolojik Değerlendirme Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB) Online terapi Özgül Fobi Panik atak Panik atak Panik Bozukluklar Psikolojik Bozukluk SAMBA Aile Grup Terapisi SAMBA Yetişkin Grup Terapisi Sanat Terapisi Sınav Kaygısı Somatizasyon Bozukluğu Somatoform Bozukluklar Somotoform Bozukluğu Sosyal Anksiyete Sosyal fobi Sosyal kaygı Travma sonrası stres bozukluğu Tütün Bağımlılığına Müdahale Yaygın anksiyete bozukluğu Yetişkin Danışmanlığı Yetişkin Terapisi Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube