Psikohome

Psikohome

İstanbul
4.9

Toplam 1 branşta 1 uzman bulunmaktadır.

4.9
Psikohome

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Psikoloji
Adres

Suadiye, Bağdat Cd. No:483/9

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
4 Şub 2023 eklendi.

Hülya Hanımdan çift terapisi konusunda destek aldık.Başladığımız günden beri sayesinde çok mesafe kat ettik. Birbirimizi daha iyi anlıyor ve anlaşmazlıklarımızı daha iyi yönetebiliyoruz.Ayrıca her seansta yeni bir şey öğreniyoruz ve farkındalığımızın geliştiğini hissediyoruz.Samimiyeti ve güler yüzlü olması da seansa heyecanla gitmemizi sağlıyor.

4 Oca 2023 eklendi.

Yakın zamanda yaşadığım kayıp nedeniyle terapiye başladım, benim için konuşması çok zor bir konu olmasına rağmen Hülya Hanım'ın destekleyici hali beni çok rahatlattı, artık bu durumla baş edebilir hissediyorum kendime, iyiki yolum Hülya Hanım ile kesişti.

3 Oca 2023 eklendi.

Hayatımın anlamsızlaştığı, işimin eşimin çocuklarımın önemini kaybettiği bir dönemde psikolojik destek almalıyım diyerek Hülya Hanım’a ulaştım. Kendisi yaşadığım durumu detaylıca anlatarak beni psikiyatrik destek için yönlendirdi. İlaç + psikoterapi şeklinde bir planlama yaptık, yaklaşık 6 ay oldu, ben kendimi daha iyi hissediyorum, Hülya Hanım’ın yargılamadan destekleyici tutumu benim için çok kıymetli.

12 Eki 2022 eklendi.

Hülya hanım çok ilgili birisi. Emdr ile çalışıyoruz. Değişik bir deneyim. Her seansta beni anladığını, çalıştığımız konunun çözüme kavuşacağını hissettiriyor.

10 Eki 2022 eklendi.

Biz 7 yıllık evli bir çiftiz. Önce uzun yıllar çocuk sahibi olamadık. Sonra ise tüm dünyamız değişti. Biz sadece anne baba olduk. Heyecanımızı kaybettik. Çift olarak birbirimize tahammül edemez olduk. Birbirimizi çok severek evlendik ama sonra toplumun evlilere yüklediği rolleri farkında olmadan giyinip garip insanlara dönüştük. 5 aydır eşimle terapiye gidiyoruz Hülya Hanıma. Bizi çok güzel dinledi, anladı, güven verdi. Bir tek şey de anlaşın dedi anlaşamadığınız konusunda gerisini süreç içinde ele alacağız dedi. Doldurduğunuz formlar bile kendimize dair birşeyleri hatırlamamızı sağladı. Daha çok birbirini anlamaya çalışan bir çifte dönüştük. Bize çok iyi geldi. Hülya hanımı bizim gibi çiftlere öneririm.

10 Eki 2022 eklendi.

Kendimi bildim bileli ucak yolculuklari benim icin kabus gibiydi. Isim geregi yilda iki kere yurtdisina gitmek zorunda. Yilin o zamanlari geldiginde yasadiklarimi tahmin edemezsiniz. Bir arkadasim Hulya Hanima Emdr terapisine gidiyordu. Benim durumumdan bahsetmis. Hulya hanimda Emdr terapisi ile uzerinden gelinebilecegini soylemis. Bunu duyunca arastirmaya basladim ve Hulya hanimla iletisime gectim. Beni cok guzel dinledi. Kendimi guvende ve emin elde hissettim. 4 aydir calisiyoruz ve ben ilk kez ucusumu eskisi kadar telassiz uzerinden gelebildim. Oyle mutluyum ki anlatamam. Daha calisacagimiz baska anilarda var . Iyi ki tanidim sizi Hulya hanim. Alanina cok hakim bir psikolog. Terapiye gitmek isteyenlere oneririm kendisini.

9 Eki 2022 eklendi.

Kapalı alanlarda kalamadığım için destek alıyorum, özellikle asansör kullanamam günlük hayatımı çok zorlaştırıyor, Hülya Hanım çok ilgili ve yargılamayan bir tutum gösteriyor, süreç içinde bende neler olduğunu merak ediyor ve takip ediyor, şimdiden sorunlarımla ilgili biraz rahatladım.

9 Eki 2022 eklendi.

Yaşadığım bir olay nedeniyle çok sıkışmış ve çaresiz hissediyordum, önce kendim üstesinden gelirim diye düşünmüştüm ama olmadı, ben de profesyonel destek almaya karar verdim. Hülya Hanım ile enerjim tuttu, yabancı birine kendimi anlatmak benim için çok zor, Hülya Hanım sağolsun çok destekleyici, ben yaklaşık 6 aydır destek alıyorum, emdr çalışıyoruz, benim sorunum çok daha gerilerdeymiş aslında, şimdi anlıyorum, bazen bu mesele de nereden çıktı diyorum ama çalıştıkça da kendimi daha iyi hissediyorum, umarım kısa sürede toparlanıp çok daha iyi hissedeceğim.

7 Eki 2022 eklendi.

Çift terapisi konusunda başarılı bir psikolog. Yaklaşık 2 aydır devam ediyoruz. Çok memnunuz, hayatımıza gerçekten etkisi oldu. Önemli farkındalıklar yarattı ve çatışmaları yönetmeyi öğretme konusunda da oldukça başarılı. Online seans imkanı da mevcut. Tavsiye ederiz.

6 Eki 2022 eklendi.

Gittiğim psikiyatri hekimi okb olduğumu söylediğinde terapi desteği almamı tavsiye etmişti, hayatım o kadar zorlaşmıştı ki Hülya Hanım’a ulaştım, emdr terapisi yapıyoruz, takıntılarımda ve bunlarla başetmek için yaptıklarımda rahatlama oldu bile, bunun kısa bir yol olmadığını biliyorum ama 6-7 ayda bir rahatlama sağlamış olmak bile bana çok iyi geldi.

İlgi Alanları

Aile içi iletişim Aile Terapisi Aile ve Çift Terapisi Aile ve Evlilik Danışmanlığı Bireysel Terapi Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri Depresyon EMDR Terapisi Evlilik ve Çift Terapisi Fobiler İletişim sorunları İlişki problemleri Kaygı Bozuklukları Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB) Öfke Kontrol Bozukluğu Özgüven Sorunları Panik Atak Performans Kaygısı Sağlık Anksiyetesi Sosyal Kaygı Bozukluğu Stres Yönetimi Travma Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube