Özel Medicana Kadıköy Hastanesi

Özel Medicana Kadıköy Hastanesi

İstanbul
4.9

Kurumumuzda toplam 63 doktor bulunmaktadır.

Prof. Dr. Süleyman Bülent Arman

Göğüs Cerrahisi

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Şenol Baş

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

En yakın müsaitlik ...
5.0
Prof. Dr. Bengi Başer

Kardiyoloji

En yakın müsaitlik ...
Prof. Dr. İnci Mevlitoğlu

Dermatoloji

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Mine Erten Okumuş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Muharrem Coşkun

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Gastroenteroloji

En yakın müsaitlik ...
Doç. Dr. Ünal Sabancı

Genel Cerrahi

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Abdülkadir Dağ

Dahiliye - İç Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. İlter Emin

Anestezi ve Reanimasyon

En yakın müsaitlik ...
Prof. Dr. Taner Oruğ

Genel Cerrahi

,

Gastroenteroloji Cerrahisi

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Oğuzhan Onultan

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

En yakın müsaitlik ...
Prof. Dr. Ünal Bayiz

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

En yakın müsaitlik ...
4.0
Prof. Dr. Salih Emri

Göğüs Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
5.0
Op. Dr. Kerem Yıldırım

Ortopedi ve Travmatoloji

En yakın müsaitlik ...
Op. Dr. Hakan Somay

Beyin ve Sinir Cerrahisi

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Belgin Özbek

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
4.8
Uzm. Dr. Ahmet Cem Özuğuz

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Enfeksiyon Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Prof. Dr. Erol Kurç

Kalp Damar Cerrahisi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Prof. Dr. Mehmet Oğuzhan Özyurtkan

Göğüs Cerrahisi

En yakın müsaitlik ...
Uzm. Dr. Nadire Uyar

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

En yakın müsaitlik ...
Özel Medicana Kadıköy Hastanesi

Alanında uzman ve seçkin hekim kadrosuna, hem modern tıp teknolojisi hem de konforlu ve güler yüzlü sıcak Medicana ilgisini ekleyen Medicana Kadıköy Hastanesi, tüm İstanbul için sağlıkta bir cazibe merkezi. 12 kat olan Medicana Kadıköy Hastanesi, 450 deneyimli personeli ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda. Hasta odaklı hizmet anlayışı... Medicana Kadıköy Hastanesi’nde, tüm Medicana Hastaneleri gibi en önemli öncelikler hasta güvenliği, hizmet sürekliliğinin ve bütünlüğünün sağlanması, tedavi alanlarında maksimum konfor ve kalitenin sunulmasıdır. Son dönem hastane mimarisinin seçkin özelliklerini bünyesine toplayan Medicana Kadıköy Hastanesi; hasta odaları, bekleme ve poliklinik alanları, teşhis ve tanı ünitelerinde, hasta ve hasta yakınlarının beklentileri temel alınarak tasarlandı. İç mimari, hastaların duygu durumları göz önüne alınarak, pozitif çağrışımlar yapacak görseller ile dizayn edildi. Otopark, ulaşım, acil erişim, özellikli hasta odaları, hasta yakınlarının konforuna yönelik alanlar titizlikle planlandı. Girişim ve işlem gerektiren poliklinik alanları yine hastaların rahatını ön planda tutarak tasarlandı. Denge merkezi ve odyoloji laboratuarı Kulak-Burun-Boğaz bölümünün içinde, ürodinami alanı üroloji bölümünde yer alıyor. Genel cerrahi poliklinikleri tüm bölümleri kapsayacak şekilde genel pediatrinin yanında pediatrik nöroloji, nefroloji, endokrinloji ve kardiyoloji hizmeti veriyor. Medicana Kadıköy Hastanesi sadece Kadıköy bölgesi ve İstanbul’a hizmet sunmakla kalmayıp yurt dışı hastalarında gelip hizmet alacakları bir referans hastanesi olarak öne çıkıyor. Hastane bünyesinde tıp camiasının saygın akademisyenlerine yer veriyor.

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Anestezi ve Reanimasyon
  • Beyin ve Sinir Cerrahisi
  • Diğer
  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Dahiliye - İç Hastalıkları
  • Dermatoloji
  • Diş Hekimi
  • Diyetisyen
  • Enfeksiyon Hastalıkları
Randevu Hattı
Adres

Zühtüpaşa Mahallesi, Recep Peker Caddesi. No:11

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 83 84

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
FB
Fur***** B*****
1 Haz 2022 eklendi.

çok başarılı çok enerjik biri bizi hiç sıkmadı çok rahatlattı doğumda ve sonrasında çok rahat hissettik kendısını severek takip ediyoruz başarılarının devamını diliyorum=))

DB
Dil***** B*****
29 Mar 2022 eklendi.

Merhaba 23 yaşındayım yaklaşık 2 buçuk senedir nefes darlığı problemim var ilk başlangıç şu şekilde oldu bir gün türk kahvesi içerken aniden nefesim daraldı daha önce hiç olmamıştı sonra basım dönmeye başladı yerleşim ellerim titredi panik oldum sonra sürekli olarak nefesim daralmaya başladı gece uyurken bir sorunum yok çok şükür ama bazen aşırı derece de yoğun hissediyorum sanki aldığım nefes ciğerlerimi doldurmuyor hergun oluyor bazen hafifliyor bazen çoğalıyor üç gün önce gittim doktora akciğer filmi ve EKG çekildi artı kanda alındı cigerlerim temiz EKG temiz kanlarında temiz sadece billirubin kanımda biraz yüksek çıktı ama çok fazla değil geri kalan herşey temiz neden olabilir acaba çünkü gerçekten bir gün birden nefesim kesilcek diye korkuyorum yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

EY
Eli̇***** Y*****
6 Oca 2022 eklendi.

Merhabalar, Cihan hoca ile tanışmamız yaklaşık iki buçuk ay öncesine dayanmaktadır. 7 yıldır çocuk sahibi olmayı çok istiyorduk. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Cihan hoca danışanlarına gerçekten çok güler yüzlü ve içten davranmaktadır. hastanede ve hastane dışında ilgi ve alakası her zaman üzerimizdeydi. Durumumuzu teşhis edip tedaviye başlamasının ardından, sayesinde şu an 7 haftalık ikiz bebeklere hamileyim. :) Gerçekten işinin ehli harika bir doktor ve çok iyi bir insan. emekleri için çok teşekkür ederiz... Sevgilerimizle....:)

Dil***** Ç*****
28 Ara 2021 eklendi.

15.12.2021 tarihinde Laparoskopik Miyomektomi ameliyatımı başarılı bir şekilde yaptı. Tüm miyomlarımdan kurtuldum.Dikişlerim minicik varla yok arası. Süreci çok rahat ve sorunsuz geçirdim. Cihan bey hastasıyla çok iyi iletişim kuran,kendine güvenen ve güven veren,müthiş enerjisi olan bir doktor. Bu sebeple gezdiğim onca doktordan ziyade onu tercih ettim. Onunla tanışana kadar çok korkuyordum ama gözüm kapalı girdim ameliyata. Çok doğru tercih yapmışım. Doktorumu buldum, Teşekkürler Cihan Karadağ🙏

DA
Den***** A*****
14 Ara 2021 eklendi.

Covid pozitif olduktan sonra bir dostumun tavsiyesi ile kendisine ulaştım.Bana whatsapptan direk başlamam gereken takviyeleri söyledi 4. Gün yanına çağırdı Size şöyle söyleyeyim ben hayatımda bu kadar ilgili,sevecen hastasını takip eden Gelişime açık.Sabah 8 olmadan işinin başında olan hastasını bir dakika bile bekletmeyen doktor görmemiştim… Verdiği ilaçlar ve takviyelere bu kadar hakim bilgili hir doktor… Gereksiz hiçbir test istemiyor. İstediği testler tam isabet ve tedaviye yönelik. Aşısız olmama karşın bu hastalığı atlattıysam Güler hoca sayesindedir. Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin Kendisine şükranlarımı sunarım

AU
Ahu***** U*****
4 Ağu 2021 eklendi.

Belgin Hanım ile ikinci ayımızda arkadaşlarımızın referansı sayesinde tanıştık. Dünyanın en güler yüzlü doktoru olabilir. Her zaman bebeğimizin tüm kontrollerini detaylı şekilde gerçekleştirir. Ayrıca son derece hassas olduğumuz bir dönem olan lohusalık döneminde anneye yaklaşımı son derece rahatlatıcı ve güven verici. Muayeneler dışında acil bir konu olduğunda da ulaşılabilir olan kıymetli bir hanımefendi. Bebeği/çocuğu için doktor arayışı olan herkese gönül rahatlığıyla randevu almalarını öneririm.

MY
Mer***** Y*****
22 Haz 2021 eklendi.

Onur Beyin hakkında yorum olmamasına çok şaşırdım ve haksızlık olduğunu düşündüm. Odak noktası insan olmasına rağmen mesleğini severek yapan biri. İnsan ile uğraşmak hele hasta insan ile uğraşmanın zorluğunu tahmin edebiliyorum. Teşhis ve tedavi konusunda oldukça başarılı. Ulaşılabilir olması mükemmel, mutlaka sorularınıza cevap alıyorsunuz. Umarım meslek hayatının ilerki döneminde de başarıları ve pozitif yönü devam eder.

MY
Mer***** Y*****
22 Haz 2021 eklendi.

Onur Bey ile çalıştığı hastanenin evime yakın olması vesilesi ile tanıştım. İnternette hakkında yorum yapılmamış olmasının kendisine haksızlık olacağına karar verdim ve bu yorumu yayınlamak istedim. İnsan ile uğraşmak gerçekten zor, hele konu hastalıksa. İşini severek yaptığına inanıyorum çünkü sabırla hastasını dinliyor, her türlü detay hakkında bilgi veriyor.Onur Bey teşhis ve tedavi konusunda oldukça başarılı. Diğer harika bir yönü ise ulaşılabilir olması. Umarım meslek hayatı boyunca bu enerjisini kaybetmez.

CB
Cer***** B*****
8 May 2021 eklendi.

Güler göğüşün hastası olmak kişiyi ayrıcalıklı hissettiriyor.doğuştan torpilli gibi ve inanın hastası olana kadar hiçbir tanışıklığımızda yoktu.şahsi telefonuna bakma mecburiyeti olmadığı halde hiçbir zaman madur etmedi. ALLAH böyle vicdan sahibi doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin🙏

VA
Vic***** A*****
21 Mar 2021 eklendi.

Hastayla çok detaylı ve ruhuyla ilgilenen bir hekim. Böyle dr lara çok ihtiyacımız var. Maşallah🧿🙏❤️

İlgi Alanları

Abdominal Aort Anevrizması Adenit Adenokarsinom Ağız Cerrahisi Ağız Hastalıkları Ağız Kokusu (Halitosis) Ağız Koruyucusu Ağızda Kötü Tat Hissi Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit) Aile İçi İletişim Sorunları Akciğer Biyopsisi Akciğer Grafisi Akciğer Hastalıkları Akciğer Kanseri Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları Akciğerlerde Su Toplaması Akne Vulgaris Alerji ALS Altını Islatma Problemi Alzheimer Alzheimer Hastalığı Ameliyatsız Estetik Yöntemleri Ana(Antinükleer Antikor) Anestezi (Narkoz) Anevrizma Anjio Anjiyoplasti (Balonla Damar Genişletme) Ankilozan Spondilit Ankilozan Spondilit (İltihaplı Omurga Romatizması) Anoreksiya Anti Aging Aort Cerrahisi Aort Kapağı Hastalıkları Aritmi Aritmiler Artritte Steroid Tedavisi Artroplasti Artroskopi Aşil Tendon Problemleri Aşırı Terleme (Hiperhidrozis) Astım Atardamar Hastalıkları Ateşli Hastalıklar Ayak Mantarı Ayak Mantarı (Tinea Pedis) Bademcik Ve Genizeti Bağırsak Divertikülü Bağırsak Hastalıkları Bağırsak Kanseri Balon Dilatasyon Ve Stent Uygulanması Bariatrik Diyetisyen Barrett Özafagusu Baş Ağrısı Baş Boyun Kanseri Baş Dönmeleri Baş Dönmesi Bayılma Bebek Ve Çocuk Sağlığı Bebeklik Çağı Aşıları Behçet Hastalığı Bel Ağrısı Bel Fıtığı Bel Gevşekliği Bel kanal darlığı Bel Kayması Ben Takibi Benler Besin Alerjisi Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) Beslenme Bilimleri ve Besinler Beyin Anevrizması Beyin cerrahisi Beyin Enfarktüsü Beyin Kanamaları Beyin Kireçlenmesi Beyin Tümörleri Beyin Tümörü Bilekten anjio Bilekten stent Biyopsi (Karaciğer) Böbrek Filmi Böbrek Hastalıkları Böbrek Iltihabı Böbrek Kanseri Böbrek Kanseri Ve Tedavisi Böbrek Taşları Böbrek Tümörleri Böbrek Ultrasonu Böbrek Yetmezliği Botoks Ve Dolgu Boyun Düzleşmesi Boyun Fıtığı Boyun Kireçlenmesi Bronşit BT-Anjiografi Burun Estetiği By-Pass Çekiç Parmak Sorunu Çene Eklemleri Tedavisi Çene Problemleri Çene ve Diş Bozuklukları Check-Up (Genel Sağlık Kontrolü) Çiçek Hastalığı Cilt Hastalıkları Cilt Lekeleri Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Çocuk Alerjisi Çocuk Hidroseli (Su Fıtığı) Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocukluk Çağı Kas-Iskelet Hastalıkları Çocukta Kulak Hastalığı Çoğul Gebelikler (İkiz, Üçüz) Coronavirüs (Koronavirüs) Damar Tıkanıklığı Damarsal Anormallikler Damon Sistemi Ve Kapaklı Braketler Davranış Bozuklukları Demans Deri Lekeleri Dermapen Dermaroller Uygulamaları Detoks Tedavisi Deviasyon Diabetes Mellitus(Şeker) Dijital Diş Hekimliği Dijital Mamografi (FFDM) Dirençli Epilepsi Diş Çekimi Diş Hastalıkları Dispepsi (Hazımsızlık) Diyabet Diyabet (Şeker) Hastalığı Ve Diyeti Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi Diyafram Hastalıkları Diz Kapağı Problemleri Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Döküntü Hastalıklar Donuk Omuz Düşük Doğum Ağırlıklı Bebek Düz Röntgen Filmi EEG Eeg(Elektroensefalografi) Egzema Eklem Ağrısı Eklem Faresi Eklem Yaralanmaları EKO El Bileği Kırıkları Elektrofizyoloji EMG (Elektromiyografi ) Endokrin Cerrahi Endometriozis Endometriozis (çikolata kisti), endometrioma Endoskopik Cerrahi Enjeksiyon Im Enjeksiyonlar Epidural Kan Yaması Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi (Sara) Ergenlikte büyüme gelişme Ergenlikte obezite Erizipel (Yılancık) Erkek Kısırlığı Erken Doğum (Prematürite) Estetik Porselen Estetık Ve Kozmetık Dermatoloji Ewing Sarkom Fetal Ekokardiyografi Fibromiyalji Fibromiyalji Ağrı Fibromyalji Sendromu Fizik Tedavi Araçları Ve Işlemleri Fıtık (İnguinal Herni) Fıtık Cerrahi Fıtıklar Ve Tedavisi Fonksiyonel Dispepsi (Hazımsızlık) Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi Gastrik Ülser (Mide Ülseri) Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal) Gastrointestinal Sistem Polipleri Gebelik Takibi Genel Genel Anestezi Genel Çocuk Cerrahisi Genel Kardiyoloji Genel Kulak Burun Boğaz Genel Tıbbi Onkoloji Genital Bölge Estetiği Genital Estetik Genital Siğil (hpv) Girişimsel Kardiyoloji Gırtlak Kanserleri Gırtlak Ve Ses Hastalıkları Glokom Göbek İltihabı Göğüs Ağrısı Göğüs Cerrahisi (Çocuk) Göğüs Duvarı Tümörü Göğüs Kanseri Gömük Penis Görüntüleme eşliğinde biyopsiler(tiroid, prostat, karaciğer, akciğer, böbrek) Göz Altı Işık Dolgusu Göz Infeksiyonları Göz Kapağı İltihabı Göz Tümörleri Grip (İnfluenza) Gül Hastalığı (Pityriasis Rosea) Güneş Yanığı Halsizlik (Bitkinlik, Yorgunluk) Hareket Bozuklukları Hasta Kontrollü Ağrı Giderimi (PCA) Hatalı Sünnet (Sünnet Hatası) Hemanjiom Hematolojik Kanserler Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar Hemoroidal Hastalıklar Hepatit (Karaciğer İltihabı) Hepatit A Hilterapi Hiperaktivite Hiperhidrozis (Aşırı Terleme) Hiperlipidemi Takip ve Tedavisi Hiperparatiroidizm (Paratiroid Hormon Fazlalığı) Hipertansiyon Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği) Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hipoglisemi (Kan Şekeri Düşüklüğü) Hipospadias (Erişkin Hipopadias) Hipospadias (Peygamber Sünneti) Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit Hirsutizm (Kıllanma, Tüylenme) Histereskopi Hışıltılı Çocuk Horlama Horlama Ve Uyku Apnesi HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi İdiopatik Hiperkalsiüri İdrar Kesesi Sarkması (Sistosel) İdrar Yolu Taşı İdrarda Kan Görülmesi (Hematüri) İltihaplı Eklem Romatizması Iltihaplı Romatizma Infektif Endokardit İnfertilite (Kısırlık) Inme İnmemiş Testis İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları İntrakranial Stenoz İşeme Bozuklukları Iskelet Sistemi Tümörleri İştahsız Çocuk Jackson Pratt Dren Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Jinekolojik Tümörler Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi) Kablosuz kalp pili Kadında işeme güçlüğü Kafaiçi Tümörler Kalça Kırık Ve Çıkıkları Kalp Ağrısı Kalp Çarpıntısı Kalp Hastalığı Belirtileri Kalp Kapağı Problemleri Kalp Ritim Bozukluğu Kalp Tümörleri Kalp Yetmezliği Kan Değişimi (Yenidoğan Sarılığının Tedavisi) Kanama Bozuklukları Kanser Nasıl Oluşur Kanserde Risk Faktörleri Kanserden Korunma Kapak Hastalıkları Kapak tümörleri ve cerrahi tedavisi Karaciğer Hastalıkları Karaciğer Kanseri (Karaciğer Tümörü) Karaciğer Yağlanması (Hepatosteatoz) Kardiyak Anestezi Kardiyopulmoner Resüsitasyon Karın Ağrısı Karında Gaz Yapan Durumlar Karotis Anjiyoplasti Karotis Cerrahisi Kas-İskelet Optimizasyonu Kas-Iskelet Sistemi Radyolojisi Kaşıntı Katarakt Kemik Erimesi Kilo Kontrolü Kimyasal Peeling Kinesiotape(Kinezyoteyp) Kist Kist Hidatik Kıl Kökü İltihabı (Folikülit) Kırmızı Göz Hastalığı Kısırlık / İnfertilite Koah Kökeni Belli Olmayan Metastatik Tümörler Kolesterol Kollajen Doku Hastalıkları Kolon Grafisi (Kalın Bağırsak Filmi) Kolorektal Cerrahi Kör Çıban Koroner Arter Hastalığı Koroner Arter Tıkanıklığı Koroner Bypass Kramp Kronik Hastalıklarda Beslenme Tedavisi Kronik Otit Kronik Prostatit Kulak Ağrısı Kulak Enfeksiyonları Kulak Hastalıkları Kulak Kaşıntısı Kuru İğne Tedavisi Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Laserasyon Onarımı Lazer cerrahisi Lazer Epilasyon Lenfödem Liken Lokal Anestezi Lyme Hastalığı (Borreliosis) Makat Sarkması (Rektal Prolapsus) Mantar Hastalıkları Manuel Terapi Mediasten Hastalıkları Medikal Retina Membranoproliferatif Glomerulonefrit Membranöz Glomerulonefrit Meme Biyopsi Meme Ca Meme Hastalıkları Meme Kanseri Meme Radyolojisi (Tomosentez) Menenjiom Menenjit Menisküs Menopoz Mesane Kanseri Mesane Problemleri Metabolik Sendrom (İnsülin Direnci) Mezoterapi Migren Mikro cerrahi Mini Gastrik bypass Minimal Invaziv Cerrahi Mitral Kapak Replasmanı Miyofasyal Ağrı Sendromu Nasır Nazal Septum Deviasyonu Nöralterapi Normal Doğum Nöro-onkoloji Nörolojik rehabilitasyon Nöropatik Ağrı Obezite Obezite ameliyatı Öğrenme Güçlükleri Omurga Cerrahisi Omurga Hastalıkları Omurilik Sorunları Omuz Eklemi Ağrısı Onkolojik Cerrahi (Çocuk) Organ Nakli Organ Nakli Cerrahisi (Çocuk ) Orta Kulak İltihabı Ortez Ve Protezler Osteoporoz (Kemik Erimesi) Otoskleroz Over Kist Özafagus (Yemek Borusu) Cerrahisi Ozon Tedavisi Pankreas Kanseri Pankreas Taşları Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması) Patella Kırığı Peptik Ülser Periferik Arter Cerrahisi Periferik Sinir Cerahisi Peritonit Plevra Hastalıkları Plevral Mezotelyoma Pnömoniler ve solunum sistemi enfeksiyonları Polikistik Over Sendromu Polimyaljia Romatika Polinöropati Polip (Mide, Bağırsak) Prematüre Bebek Prematüre Retinoplastisinde Göz Muayenesi Primer Sklerozan Kolanjit Prostat Kanseri Prp (Platelet Rich Plasma) Punch Biyopsi Rahim Filmi Rahim ve İdrar Torbası Sarkması Reaktif Artrit Rinoplasti Riskli Gebelik Ritim Bozuklukları Robotik Cerrahi Romatizma Romatizmal Hastalıklar Romatoid Artrit Saç Hastalıkları Safra Kanalı İltihabı (Kolanjit) Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis) Safra Kesesi Kanseri Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi Sağlıklı Beslenme Sarılık Şaşılık (strabismus) Sedef Hastalığı (Psöriazis) Şeker (Diyabet) Ve Takibi Şeker Hastalığı (Diyabet) Tedavisi Septum Deviasyonu Ses Hastalıkları Sezaryen Sigara Bıraktırma Siğil Sindirim Sistemi Kanamaları Sindirim Sistemi Tümörleri Sinir Hastalığı Sinir Sistemi Hastalıkları Sinir Sıkışması Sinüzit Sistemik Lupus Eritematozus (SLE) Sivilceler Siyatik (Sinir Romatizması) Şizofreni Sık Görülen Belirtiler Sjögren Sendromu Skafoid Kırıkları Skleroterapi Skolyoz Soğuk Lipoliz Sol Hemipleji Solunum Yolu Enfeksiyonları Spinal Anestezi Spor Hekimliği Spor Travmaları Spor Yaralanmaları Sporcu Analizi Stent Süt çocuğu beslenmesi Tanı Yöntemleri Tarama Yöntemleri Tedavi Tendon Kesiği Tendon Kopması Terapötik Bronkoskopi Timpanoplasti Tip-1 Diyabet (Çocuk Diyabeti) Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi Tiroid Bezinin Büyümesi (Guatr) Tiroid Hastalıkları (guatr) Tıkayıcı Akciğer Hastalıkları Tırnak Hastalıkları Tükürük Bezi Tümörü Tüp Bebek Tüp mide Üfürümler Ultrasonografi (USG) Üretra Darlığı (Dış İdrar Kanalı Darlığı) Üriner Sistem Yaralanmaları Ürojinekoloji Ürolojide Laparoskopik Cerrahi Ürolojik Tümörler Ürtiker Utangaç Testis (Retraktil Testis) Uyku Apne Sendromu Uyku Bozukluğu ve uyurgezerlik Uyurgezerlik (somnambulizm) Uyuz Vajinal Enfeksiyonlar Varikosel Varis Varis Cerrahisi VATS (videotorakoskopik ameliyatlar) Vertigo (Baş Dönmesi) Viral Enfeksiyon Vitiligo Yapay Mesane Yaralar Yaşlı hasta takibi Yeme Bozuklukları Yemek Borusu Daralması Yemek Borusu Yokluğu (Özofagus Atrezisi ) Yenidoğan Hastalıkları Yenidoğan Mekanik Ventilasyon Yenidoğan Sarılığı Yenidoğan Takibi Yoğun bakım Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri) Yüz Gerdirme Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları Zihinsel Özür Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube